Koupil jsem si mlýnek na koření 2000W,při vyzkoušení fungoval a při přepravě domů došlo k malému techn.problému a nešel spustit.Slečna z Líbielektra vyřešila problém během dne a druhý den,podotýkám,že navíc v sobotu mi funkční dovezla na vlastní náklady až domů.

• E-shop uvádí klamavou reklamu. Na stránkách uvádí u výrobku (v mém případě zvonku) dosah až 300 m!!!, v návodu je uvedeno dosah až 150 m !!!

E-shop uvádí klamavou reklamu. Na stránkách uvádí u zvonku dosah až 300 m!!!, v návodu je uvedeno dosah až 150 m !!!

Reakce obchodu Líbi Elektro

Dobrý den paní Slivková,
    velmi nás mrzí, že jste nás ohledně Vašeho problému nijak nekontaktovala a dozvěděli jsem se o Vašem problému až z této recenze.
    Ihned jsem Vám telefonovali a ještě více nás mrzí Vaše reakce, kde jste nám oznámila, že se se zvonkem nehodláte balit a nebudete jej nikam posílat.
    V naší nabídce je napsáno, a má to tak v popisu dodavatel, že dosah tohoto zvonu je až 300m2 . V manuálu je udáváno že na volném prostranství je dosah až 150m. ( ne však čtverečných)
    Pokud nejste s výrobkem spokojena samozřejmě jej můžete vrátit tak jak je v našich obchodních podmínkách.
    Dále jste byla nespokojena s délkou dodací doby. Vaši objednávku jsme přijali 17.5. v 18:03 . 18.května v 11:33 byla načtena na pobočce Zásilkovny a 19.5. jste si objednávku vyzvedávala.

Vaše Líbi Elektro

• Rychlé a příjemné jednání s ochotou řešit potřebné

• Přehledný e-shop
    • Rychlé dodání zboží

• Ochota a rychlost

výborná komunikace obchodu při řešení drobných nesrovnalostí v objednávce

rychlé jednání

Neuvěřitelná rychlost dodání

• Rychlost, profesionální a osobní přístup

bezproblémů

• Rychlé dodání. Spokojenost.

I když jsem objednávku zrušila, obchod mi vyšel vstříc a peníze došli v pořádku na účet zpět.

• rychlá komunikace ohledně objednávky

Moc chválím rychlost odeslání zboží a příjemnou komunikaci s paní ohledně mé objednávky, milé překvapení bylo když k mému objednanému zboží, přidali také to stejné zboží zdarma a ještě dárek s poděkováním,
    moc jste mě překvapili a potěšili.
    VELKÉ DÍKY :-)
    Přeji vám ať se daří a máte spousta spokojených zákazníků

• Konečně se mi podařilo najít přesně to, co jsem hledala. Prodávající se mnou měla trpělivost při komunikaci přes internet a všechno proběhlo tak, jak bylo předem dohodnuto.

První kup a hned 1+++

Moc se mi líbilo že jsem mohl komunikovat přes internet s obchodem při výběru zboží, dobře mi poradili a vše bylo rychlé a milé.

• Drahá doprava.

Supek komunikace, zboží dozazilo rychle..