• rychlost zaslání
    • komunikace
    • prozákaznický servis
    • podle mě nejlepší obchod

Nakupuji hlavně zde, už léta a už léta jsem spokojená.

• rychlé vyřízení objednávky
    • vstřícnost a ochota v případě drobné změny v objednávce
    • nakupoval jsem vícekrát a vždy velká spokojenost
    • žádné záporné hodnocení

Nemám žádné negativní zkušenosti, zatím vládne spokojenost.

• Rychlé dodání zboží

• Rychlé jednání,spolehlivost.

• Velké množství položek, třídění dle druhu.
    • Nízké ceny.
    • Rychlé vyřízení objednávky, mailová komunikace o změně stavu objednávky.
    • Zde nemohu nic uvést, objednával jsem mnohokrát a vždy spokojen, stále se vracím.

Možná jen ke zboží. Na některých kouscích je znát, že byly déle ve skladu, že byly znovu zabaleny, že se někdy jedná o vratky již zaslaného zboží, nelze tedy někdy použít jako dárek. Ale z podstatné části se jedná o zboží funkční, zaslané přesně dle požadované objednávky. A pokud se to někdy nepovede, jedná se o tak nízké ceny, že ani nereklamuji, protože určitě nebylo v zájmu Levnoshopu poslat vadné zboží, prostě to nešlo zjistit před odesláním ( ufukující se míč zasílaný v původním obalu nenafouknutý, poškozené oblečení, také zabalené v původním obalu,..)

• Rychlé a kvalitně

• Perfektní komunikace a rychlé doručení...

• Rychlé doručení, levné zboží

• Nízká cena

• Dobrý výběr
    • Ceny o hodně nižší než jinde

Spokojenost, mohu doporučit. Dobré a kvalitní značky za nižší ceny než jinde.

• rychlost dodání
    • komunikace
    • jako výstelku balíku použili roušky, které nijak nepomáhají a zboží neochrání, pouze se zbavily nepořádku ve skladu

Tím, že mi zboží rozdělili do 2 balíků zbytečně, vešlo by se do jedné krabice a tím pádem mi do krabic naházeli dohromady 120 ks jednotlivě balených roušek, 25 respirátorů a 32 nanoroušek. Sice si oni tím uklidili několik desítek krabic ve skladě, ale nám jako zákazníkům přidělali starosti co s tím. protože pokud to chci vyhodit, tak musím vše vybalit a roztřídit odpad. Bohužel ani 3 oslovené domovy důchodců o roušky a respirátory neměli zájem, takže co s tím???

Reakce obchodu Levno

Mrzí nás, že jsme Vám tím nejspíše způsobili potíž. Proto dáváme do balíčků informací, proč je naleznete jako vyplňový materiál. Toto rozhodnutí jsme učinili, vzhledem k tomu, že ochraných pomůcek jak uvádíte, mají všichni hodně a zvolili jsme jinou formu využití s přesahem, že každý s nimi může následně naložit, jak uzná za vhodné a využitelné.
    Právě zmíněné ohrožené skupiny lidí, kteří se chtějí chránit či je potřebují k výkonu práce (např. manikérky atd.) je naopak ocení.
    Věřím, že příště s balením budete spokojená v klasické formě.

Krásný den, za tým LEVNO Karolína

Rychlost, dobré ceny, v případně druhé jakosti na nedostatky předem upozorněno.

• Rychlý a bezproblémový nákup.

• Plně funkční bez závady
    • Výběr
    • Poničená krabice

• Rychle vyřízení a dodání moc spokojen a děkuji

• Rychlost doruceni

• výrobek skladem jako jeden z mála obchodů
    • rychlost doručení
    • vyšší cena, ale dá se chápat, pokud není jinde skladem
    • výrobek dorazil lehce poškozený (prasklé víčko), ale na funkci nemá vliv

Nákup doporučuji.

Reakce obchodu Levno

Děkujeme za recenzi. Poškozený produkt nás mrzí. Můžete reklamovat přes naše stránky, pokud nemá vliv na funkčnost, určitě poslouží a pošleme alespoň kupón na slevu a další nákup.

Hezký večer
    Za tým LEVNO Karolína

• Rychlost a cena
    • Neni uvedena min.trvanlivost u výrobků