• nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 2 týdny

• rychlost doručení, bez problému

• rychlist
  • nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 2 týdny

Až po mém dotaze na nedodané zboží,reagovali a to tím,že mi posílají peníze zpět. Sami by asi nedali vědět.

Rychlá dodávka

• dobré ceny
    • špatná komunikace obchodu se zákazníkem

Zboží jsem objednala 26.11.2018. Když zboží nebylo ani po 10 dnech doručeno, kontaktovala jsem obchod telefonicky a bylo mi sděleno, že objednávka byla zrušena, protože zboží už nemají skladem. Nechápu,proč mi tuto informaci neposlali sami e-mailem nebo SMS dříve. Mohla jsem zboží objednat jinde . Rozhodně obchod nedoporučuji .

• nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 3 týdny

Vše v pořádku, rychlá dodávka.

• nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 3 týdny

Už je to týden, co jsem obdržela od e-shopu email o odeslání zboží. Nicméně zásilka nedorazila a obchod nereaguje.

• nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 3 týdny

• pokud bych se sama týden po objednání zboží neozvala, nevím zda by mě někdo vůbec kontaktovaů
  • nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 3 týdny

Vše šlo rychle, dobrá komunikace

• nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 1 měsícem

Nakupoval jsem zde poprvé a vše proběhlo bez problémů

• široký sortiment
    • nevím o žádné

• Plaba kartou

Dobrá cena, ale dodání zboží bylo příliš dlouhé. Zboží jsem objednal v neděli večer 18.11. a dorazilo až další týden v pondelí 26.11.. A to mněli zboží jakože skladem. Byly to dárky pro děti, objednal jsem jich s předstihem jednoho týdne a pak Vám na další víkend nedorazí. Tak jste z toho trochu rozladěn. Napsal jsem do obchodu že jich za každou cenu potřebuji v pátek 23.11. a bez reakce.

• Výhodné nabídky

Toto byl můj první nákup v tomto obchodě a vše v naprostém pořádku. Zboží bylo doručeno velmi rychle. Doporučuji tedy ostatním.

• nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 4 týdny

• Nevěřila jsem, ale opravdu je zde zboží levnější než jinde. Některé dokonce výrazně.
    • Slabý popis zboží a nedostatečné vyhledávání.

Trochu jsem se obávala, zda jde opravdu o reálný obchod, stránky dělané na koleně, odbytý popis zboží. Ale dorazilo co mělo, oceňuji možnost platit kartou ihned. Zřejmě právě pro malé náklady na obchod jsou ceny opravdu nižší než kdekoli jinde.

• Rychle dodani
  • nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 2 měsíci

zboží bylo zabaleno v menší krabici než dané zboží.....obal výrobku byl poškozen

Levný, přehledný obchod

• Pružnost, rychlost
  • nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 1 měsícem

Rychle doručení ,vše bylo v pořádku

• nakoupil v obchodě Levnicek.cz před 1 měsícem

• v tu chvíli nejlevnější na trhu

Potřebuji řešit vánoční blázinec postupně a tenhle nákup byl nejvýhodnější. Vše proběhlo úplně v pohodě, tak jak má být. Děkuji.