• rychle dodani

• Dobrá kosmetika,zejména z YR za velice výhodné ceny

zboží,krém s víkem,které se nedalo zavřít,jsem poslala zpět a do dnešního dne,nemám odpověd a je to první špatný nákup.Velké zklamání

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Všechny výrobky, které nabízíme, jsou originální výrobky. Výrobky YR nabízíme za na českém trhu bezkonkurenční ceny. Ještě nikdy si nikdo nestěžoval na kvalitu výrobků YR. Krém byl v krabičce s celofánovou fólií. Pokud se zcela výjimečně jednalo o výrobek, který nebyl zcela v pořádku, není to vina e-shopu. Zákaznice bohužel nepíše pravdu. Výrobek nevrátila. Ani nás ohledně této nesrovnalosti nekontaktovala. Pokud by tak udělala, peníze by jí byly vráceny, včetně dopravy tam i zpět.

Zboží bylo placené převodem, nemám ani peníze ani zboží a na dotaz kde je problém mi bylo odpovězeno, že obchod není schopen ovlivnit dodací lhůtu dopravce (česká pošta). Nemám ani jak zjistit, jestli to bylo opravdu předáno (žádný odkaz, ani číslo balíku, jen čislo objednávky a potvrzení o zaplacení)

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Ale tak to bohužel je. Mohu jen doporučit, vybrat jiného přepravce než je Česká pošta. Je to ten nejdražší a nejméně spolehlivý přepravce na českém trhu. Číslo zásilky bylo zákazníkovi zasláno.

• Nelze zaplatit hotove pri odberu na provozovnd

Zboží přišlo v pořádku, jen bonboniéra měla velmi krátkou dobu spotřeby 3 dny, to se mi moc nelíbilo.

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Nutno podotknout, že to nebyly jen 3 dny a výrobek byl kvůli brzkému uplynutí min. trvanlivosti ve výprodeji za nízkou cenu. Tato informace byla i u popisu výrobku.

Zboží jsem si objednala s tím že budu platit bankovním převodem asi 5 dní trvalo než přišli platební údaje, hned jsem zbozí zaplatila a po doručení peněz za 2 dny zboží přišlo v pořádku. Během toho obchod se mnou komunikoval na email.Byla jsem velmi spokojená.

• Zboží přišlo opravdu pozdě zabalené v nákupní tašce, která byla omotaná izolačkou. Ale nehorší na tom je, že prací prášek vůbec nevoní, jak by měl a aviváže jsem objednal dva stejné kusy a každý ,,smrdí " jinak. Nebudu nikoho obviňovat, ale připadá mi to jako Fejk vyrobený někde kolem Libuše. Opravdu se vyplatí dojet si sám do Německa a máte jistotu. Už nikdy víc

• kvalitní zboží

vvvvvvvvvvvýborný obchod

• za příznivou cenu, rychle a snad i kvalitně :)

Mají zboží, které z nějakého důvodu v normální drogerii už nedostanete.

• Prijemna komunikace

• dobrá cena, rychlé dodání, vstřícné jednání

Doporučuji. Všechny mé objednávky vyřízeny rychle, dodané výrobky splnily očekávání.

• uvádí nízké ceny...
    • ...za které vám to ale nedodají
    • skladem nemají ani kulový

Reakce obchodu Levnezbozieu.cz

Pán si objednal Parfémovou vodu firmy Yves Rocher Moment de Bonheur, 50ml. Naše cena je 495Kč s DPH. Cena na českém webu YR je standartně 1350Kč. Nikde tento parfém na českém trhu neseženete za lepší cenu. Pán si vybral osobní odběr. Po kontaktu mailem s informacemi o vydání se pán více než týden neozval. Proto byla jeho objednávka stornována. A na toto se obchodník dočká komentáře nahoře - prostě no comment!

• Kvalita zboží, na kterou jsou zvyklí na západě.
    • Nenašel jsem.

Poku chcete kvalitnější zboží, pak ideálně právě zde.

• Milé a ochotné jednání.

• Dostupnost výrobků Yves Rocher, které podnik jinak do ČR nedováží.
    • Nestojí za zmínku.

Kvalita odpovídající ceně.

• kvalitní zboží

dobrá cenová nabídka
    ANO

• dobré ceny, velký výběr, rychlé dodání

• žádné ,když vám zboží nedodá bez vysvětlení důvodu a objednávku zruší