• Levné DVD

Objevil jsem zde ty filmy,které jsem sháněl

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Děkujeme Vám za recenzi, Vaše spokojenost nás opravdu těší, nabídku každým dnem rozšiřujeme a snažíme se Vám nabídnout nejnižší možné ceny. Těšíme se na další nákup. WWW.LEVNEPOHADKY.CZ

• Objednala jsem si zde kvuli jednomu urcitemu DVD,ktere bylo uvedeno skladem,ale nasledne,bez predchoziho upozorneni mi zasilka dorazila bez onoho DVD.Takze moc spokojena nejsem, v mem pripade pri trech kusech DVD se mi i postovne zda neumerne vysoke.

Rychlost,velky vyber titulu,ale nemate jistotu,ze vam dorazi komplet tituly,co jste objednali.

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Vážená paní Burdová, odeslány Vám byli jen 3 DVD jelikož 4té dvd jste objednala i přes informaci uvedenou u produktu NA DOTAZ nikoli SKLADEM. Doporučujeme lépe číst, tato recenze není tedy adekvátní. I přesto děkujeme za recenzi a těšíme se na další nákup. WWW.LEVNEPOHADKY.CZ

• Zásilka neodpovídala objednávce a reklamace nebyla dosud vyřízena

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Vážená paní Mertová. Reklamaci jsme vyřídily obratem - Dle systému České pošty máte balíček již 5 dní na poště, pošťák Vám zřejmě nevhodil lísteček do schránky. WWW.LEVNEPOHADKY.CZ

• Krátká dodací lhůta
    • Mylné informace o jednotlivých DVD na webu. Cíleně jsem vybírala pouze DVD, kde byly uváděny aj titulky, na 3 z 5 ale nebyly (Kolja, Slavnosti sněženek, Obecná škola). Tím pádem DVD nevyužiji, darovala jsem je.

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Děkujeme Vám za recenzi, Vaše spokojenost nás opravdu těší, za specifikace se omlouváme již byli upraveny. Těšíme se na další nákup. WWW.LEVNEPOHADKY.CZ

• nabízí zboží, které se jinde shání obtížně
    • nevím

spolehlivé, rychlá dodávka a komunikace

• přehledný
    • mnoho nedostupného zboží

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

• přehledné stránky s tím, co je na skladě a co není.
    • Velký výběr dvd, včetně večerníčkových, českých a zahraničních filmů za příznivou cenu.
    • Našla jsem na internetu odkaz - hledala jsem další večerníčky a pohádky pro dcerku, výběr veliký.
    • bez slabin

Celkově rychlý obchod, pokud víte co hledáte. Pro nás, kteří potřebujeme pohádky pro naše děti velmi dostačující a hlavně oceňujeme velký přehled podle jednotlivých večerníčků.

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

• DVD-čks byla rozbalená a obal dvou byl poškozen

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Bohužel u DVD, které bylo dříve prodáváno jako příloha k novinám a časopisům se toto z trafik občas stane. Pokud Vám přišlo jiné DVD stačilo nás kontaktovat a plně bychom Vaši reklamaci vyřídily plně na naše náklady, v případě, že nás kontaktujete určitě situaci obratem vyřídíme ku Vaší spokojenosti. Těšíme se na další nákup. WWW.LEVNEPOHADKY.CZ

• Dorucovatele Ceskou postu

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

• bezstarostný nákup dle vlastního výběru
    • zatím o žádných nevím

zatím kladně

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

• široký výběr pohádek pro děti
    • Slabiny žádné! vše proběhlo na jedničku.

Obchod všem kupujícím vřele doporučuji. Perfektní a rychlá komunikace jak po telefonu tak po emailu.

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

DVD Prázdniny pro psa v obálce nebylo,bylo tam prázdné cd z Teska

• - je levnější
    • - v klidu vyberu, co chci
    • - ještě by to chtělo rozšířít o zahraniční pohádky

- určitě obchod opět využiji
    - vše srozumitelné
    - rychlé doručení
    - způsob platby

• rozmanitý výběr
    • přehlednost
    • finační dostupnost
    • objednala jsem sněhurku,ale není to klasická pohádka

doporučuji,spokojenost s rychlostí dodání,zásilka přišla v pořádku

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

• Dá se sehnat vše , co už nikde jinde není
    • ?????????????????

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Objednávka byla provedena na doporučení jiného zákazníka, který je dlouhodobě spokojen. Mohu také tento obchod ráda doporučit dalším zákazníkům.

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Výborná komunikace, velká ochota. Obchod vřele doporučuji.

• vstricnost k zakaznikovi
    • vjzmoznost zaslani do zahranici
    • zadne slabiny jsem neshledal

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Děkujeme Vám za recenzi, Vaše spokojenost nás opravdu těší. Těšíme se na další nákup. WWW.LEVNEPOHADKY.CZ

I když mi zboží nebylo dodáno celé (resp. 1 DVD chybělo), na obchod jsem napsala a okamžitě mě kontaktovali a omlouvali se za nedopatření a jako omluvu mi poslali dárek (1 dvd navíc). Takže opravdu obchod doporučuji, rychle jednání a dobre ceny i vyber DVD.

Reakce obchodu LevnéPohádky.cz

Děkujeme Vám za recenzi, za malou chybičku se ještě jednou omlouváme, jsme rádi, že jste byla spokojena. Těšíme se na další nákup. WWW.LEVNEPOHADKY.CZ

• Výhoda - velká, možnost objednat požadované zboží z domova.
    • Nakoupit v tomto obchodě jsem se rozhodla proto, že jsem si přála dát ještě seriál vnukům, což se mi díky včasnému vyřízení mé objednávky zdařilo.
    • A musím ještě připsat, že já osobně, i když je mi už 65 let, jsem si pouštěla Tajemství proutěného košíku i když už vnuci spali, dlouho do noci. Jsem opravdu za vaše včasné a kladné vyřízení mé objednávky moc ráda. Ještě jednou vám děkuji a přeji mnoho tak spokojených zákazníků, jako jsem já.

Z mé strany velká spokojenost se vším!!!
    Váš obchod určitě doporučím a myslím si, že ještě využiji i pro sebe.