Bylo mi posláno jiné zboží, než jsem objednal.

Nabízí pneu za extra výhodnou cenu, za kterou jen pak neumí dodat, odsouhlasí objednávku, přijme platbu a teprve následně Vám oznámí, že za zvýhodněnou cenu již pneu nejsou k dispozici, že si můžete leda doplatit na cenu standardní. Jinak Vám objednávku zruší a bude vám několik dní vracet peníze.

Reakce obchodu LevnePNEU.com

jednalo se o výprodej posledního kusu, který ale již koupil jiný zákazník před Vámi. Pneu jsme do eshopu špatně zadali, takže se dala i po prodeji posledního kusu omylem koupit. Za to jsme se Vám omluvili a peníze zadali k vrácení přes platební bránu, kterou jste zaplatil. To, že převod není okamžitý je bohužel standart. Ani nám peníze nepřijdou na účet ihned po zaplacení.

Portlík

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Obchod objednávku stornoval, že prý byla špatně nastavená cena.
    Kdyby se alespoň snažili vyjít vstříc a něco vymyslet, ale email formou storno a mějte se.

Reakce obchodu LevnePNEU.com

eshop u tohoto produktu spároval cenu zcela jiného produktu. Jen těžko Vám můžeme nějak vyjít vstříc, když reálná cena je o několik tisíc vyšší.

V emailu se stornem objednávky jsme vše vysvětlili a omluvili se.

www.LevnePneu.com

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

Po objednávce pneu, které byly označeny, že je mají skladem mi přišel email se zprávou "Stornováno".
    Žádný důvod nebo vysvětlení

Reakce obchodu LevnePNEU.com

pneu byli skladem pouze u dodavatele mimi čr, což bylo v eshopu uvedeno. Bohužel v okamžiku objednání pneu již byli vyprodány.

Zákazníkovi jsme se omluvili a emailem zaslali vysvětlení storna.

www.levnepneu.com

před dvěma měsící mi přišla zpráva,že zboží je na cestě a bude do 15 dnů.
    A pak už jen dotaz jak jsem spokojen.

Reakce obchodu LevnePNEU.com

bohužel pneu se někde mezi námi a dodavatelem ztratila a v podstatě jsme to zjistili až v tuto chvíli.

Omouváme se za nevyřízenou objednávku.

Mají to celkem na háku.

Reakce obchodu LevnePNEU.com

u pneu byla uvedena delší dodací lhúta a ta se díky avizované dovolené bohužel ještě protáhla.

Portlík

Zboží doručeno,obchod zaslal pneu ze zimním vzorkem,ale konstrukce pneu nebyla dle normy označena M+S nebo sněhovou vločkou požadoval jsem celoroční pneu.Pneu vráceny dodavateli odstoupení od smlouvy.

• Zboží ani po 10 dnech nedodáno, obchod nebere telefon uvedený na jejich strankach

Reakce obchodu LevnePNEU.com

u zboží bylo uvedeno, že není skladem. K dodání jen s delší dodací lhůtou. Za ten jeden telefon, který jsem nestihli vzít, se však velice omlouváme.
    Portlík

• Čekal jsem dlouhých 8 dní než mě doručili prostřednictvím DPD žádané pneu. Jezdil jsem bez rezervy. Inzeruji dodání do 3 dnů

Reakce obchodu LevnePNEU.com

na Heurece by jste měl hodnotit hlavně eshop a né pouze zásilkovou službu. My jsme pneu odeslali 2 dny po objednávce. Pokud byl nějaký problém s dodáním, stačilo se ozvat a mohli jsme vše řešit. Bohužel se o pozdním dodání dozvídáme až odsud z Heureky.

www.LevnePneu.com

• Doposud mi nepřišly pneumatiky, prodejce mě ani nekontaktoval že by byl problém zatím čekám zda vůbec dorazí

DOBRÝ DEN,
    DODÁNÍ SE ZDRŽELO DÍKY VELIKONOČNÍM SVÁTKŮM, V DEN NAPSÁNÍ TÉTO RECENZE PNEU DORAZILI K ZÁKAZNÍKOVI.

Mají uvedené zboží skladem ale nic skladem není, jenom pošlou automatickou informaci o zrušení objednávky

Reakce obchodu LevnePNEU.com

u každého produktu je uveden přesný počet kusů skladem u nás i dodavatele a jejich dostupnost. Bohužel se někdy stane, pokud je omezený počet kusů skladem, že se zboží vyprodá. Za tuto skutečnost se ještě jednou omlouváme.
    www.levnepneu.com

• Velký přehled a nabídka zbozi
    • Je to už 15 dní co jsem si zboží objednala, dnes mi psali, ze dorazí do dvou dnů, a kde jsou ty 4 dny, max.pry 7dni, když mají hodně objednávek. Za celou dobu od objednání a potvrzení objednávky se mi nikdo neozval, až na můj dotaz, jak to vypadá, mi odepsali,že už budou odesílat. A dalších pět dní nic.
  • Pneu uvedeno jako skladem. Objednávka byla potvrzena, ale za dva dny stornována

DOBRÝ DEN,
    PNEU BYLI UVEDENY JAKO SKLADEM U DODAVATELE. A TO V OMEZENÉM POČTU. BOHUŽEL SE JIŽ NA TUTO OBJEDNÁVKU NEDOSTALO.
    ZÁKAZNÍKOVI JSME SE OMLUVILI ZA STORNO OMLUVILI.
    S POZDRAVEM
    PORTLÍK

Nebyl jsem spokojen proto, že ze 4 objednaných pneumatik byly 2 české a 2 portugalské i když se stejnými parametry.

DOBRÝ DEN,
    BOHUŽEL SE NEDÁ KONTROLOVAT KAŽDÁ PNEUMATIKA ZVLÁŠŤ. NA DRUHOU STRANU, VÝROBCE BY MĚL GARANTOVAT STEJNOU KVALITU V KTERÉMKOLIV SVÉM ZÁVODĚ V EVROPĚ.
    S POZDRAVEM
    PORTLÍK

zboží jsem objednal došlo ale jedna pneumatika byla 8 let stará což si myslím že je dost a nechápu jak si toto může obchod dovolit zaplatil jsem za zboží a došlo mi něco co jsem nechtěl

Reakce obchodu LevnePNEU.com

je pravda, že stáří pneu prakticky vůbec nekontrolujeme a považujeme to za nepodstatný údaj. Ale osm let je opravdu hodně a příjde mi to skroro jako nesmysl.
    Každopádně se pneu dají vždy bezplatně vrátit nebo vyměnit. Je to bez problémů a nemusí se toto řešit zbytečně přes Heureku.
    www.levnepneu.com

• Myslím, že za to samotný obchod nemůže, ale byl jsem nespokojený s dopravcem DPD. Ráno dne 26.1.2017 jsem obdržel smsku, že zboží mi bude doručeno v čase 11:43 až 12:43, tudíž jsem si na tu dobu vyjednal v práci volno a pak mi dopravce v 11:15 zavolal, že už je před domem. Řekl jsem mu, aby tam 10 minut počkal, že jsem v práci a na to mi sdělil, že mi to složí na určitém parkovišti, s čímž jsem nesouhlasil. Nakonec jsem přistoupil na to, že mi to doveze do práce, ale mne s tím vznikla komplikace sehnat někoho, kdo mi to odveze domů. Takže moje nespokojenost je hlavně a jen s dopravcem.

Obchod dobrý, doprava špatná

Reakce obchodu LevnePNEU.com

Obchod dobrý, doprava špatná.
    Proto nedoporučuji obchod, jak logické:-)

• Nevím
    • Dlouhá dodací lhůta

Zboží nemám

Zušenosti tedy negativní

Nedoporučuji kvůli dlouhé dodací lhůtě

• Jedinou předností v mém případě byla snad jen rychlá reakce v komunikaci
    • nakoupit zde jsem se rozhodl na základě kladného hodnocení zákazníků
    • Slabinou dle mého by snad jen dodavatel, který špatně komunikoval s obchodem a tím vznikl celý problém.

Obchod bych snad doporučil jen v případě, že mají zboží naskladněno. U mého tak tomu bohužel nebylo a tak ani do 11 dnů a to mělo pokračovat zboží nedorazilo ani do eshopu.
    Se stornem ale nebyl problém. Měl jsem smůlu. Snahu snad měli.

Reakce obchodu LevnePNEU.com

bohužel né vždy vše výjde jak má. Jedinné vysvětlení, je že se zásilka cestoou z eu někde ztratila.