• Vše v pořádku
    • netuším

Ok

• Velky sortiment zbozi, ktere by se nedalo koupit v kamennem obchode;
    • rychle jednani;
    • nizke ceny.
    • Nemoznost si zbozi prohlednout pred koupi.

Doporucuji ostatnim.

• Skvělá komunikace s provozovatel služby, rychlá dodávka zboží z Číny.
    • Provozovatel za mě vyřídil celní záležitosti.
    • Vše v pořádku
    • O všem jsem věděl, nemám žádný problém

Mohu doporučit všem :)

• Komunikace ( rychlé dodání dokladu pro clo )
    • Za příplatek 300kč do 7dni, došel telefon za 12dni ! ( čekalo se až naskladní požadovanou barvu telefonu-- a stejně poslali místo požadované zelené --oranžovou ) další zdržení celníci .další příplatek 910 Kč.

Telefon 2200Kč...Příplatek za "rychlé " dodání 300Kč...Clo 910 Kč.. Celkem 3410Kč. Dá se nakoupit u nás levněji.

• přehled
    • nevím

Vážený zákazníku,

děkuji za Vaše hodnocení a jsem rád, že jste se službou zprostředkování nákupu v zahraničí spokojen.

Levněnakup.cz - Pavel

• Zboží,které jinde nemají.Poštovné zdarma.

Obchodník je velice komunikativní,podává detailní informace.Je to zboží z dovozu,tak je samozdřejmé,že je dodací lhuta delší,ale s tím jsem počítala už při objednávce.Je zde i možnost reklamace,která je jinak velmi složitá při přímé koupi v zahraničí.Obchod doporučuji.

• Vynikajici cena
    • Zbozi ktere jinde nemaji
    • Dobra komunikace

Rychlejsi by byla platba kartou, ale jsem spokojeny

• komunikace
    • není nikde zřetelně u zboží zákazníkům oznámeno, že si každý sám musí řešil celní vyřízení a DPH.

DPH.. po otevření po obchodních podmínek. Což jsem učinil, až když mi přišla výzva od pošty s nutností zboží proclít. V tento okamžik se dá zboží koupit i levněji přímo v ČR

• žadné
    • po objednaní se zakaznik o vyřizení musí postarat sám!!!!!!!!

pozor nepoužívat!!!!!

Vážený zákazníku,

nerozumím Vašemu hodnocení, celní řízení jsme řešili spolu po e-mailu a vše co celnice potřebovala jsem Vám poslal.

• Jistotu a bezpečnost nákupu

Rychlost, komunikace s prodejcem, zboží dorazilo ve stavu jako na stránkách prodejce.
    Musím dořešit s prodejcem doklady ke zboží kvůli případné reklamaci, v zásilce nedorazily...

• Dobrá cena
    • Příjemná komunikace po mejlu

Za mě nic špatného

• Vybrala jsem zboží, které už se jinde nenabízí. Nokia 6300
    • V balíčku nedorazila faktura ani dodací list. V případě problémů se zbožím - to bude asi komplikace. Zatím funguje tak to neřeším a jsem s tím srozuměna.

Vážený zákazníku,

děkuji za Vaše hodnocení a jsem rád, že jste se službou zprostředkování nákupu v zahraničí spokojena.
    Jestli v zásilce chyběl doklad tak prosím o kontaktování na e-mail abych Vám ho zaslal.

Levněnakup.cz - Pavel

• Nemusel jsem se o nic starat. Jen jsem vyplnil formulář a vše bylo hotovo.

Můžu jen doporučit.

• ok

ok

Levněnakup.cz - Pavel

• Za velmi dobré ceny je v tomto obchodě možné nakoupit zboží, které v drtivé většině jiných obchodů není možné koupit.
    • Nelze mluvit o nevýhodách, ale nejedná se o klasický obchod, ale zprostředkování nákupu. To je dobré si uvědomit před nákupem a přečíst si podmínky nákupu předem.

- výborná cena a zboží, které jinde nenajdete
    - v mém případě byla ze strany obchodu výborná komunikace, rychlé odpovědi na e-maily a bezproblémová komunikace po telefonu.
    - velmi rychlé dodání - kupoval jsem telefon (Meizu) z Číny, prostřednictvím DHL telefon dorazil třetí den
    - jednalo se bohužel o vadný kus (telefon opravdu často "zamrzal" a sám se vypínal a tak jsem jej obratem vracel zpět - i v této situaci dobrá podpora ze strany obchodu a možnost buď výměny telefonu za nový kus a nebo vrácení peněz
    Každopádně mohu obchod doporučit.

Vážený zákazníku,

děkuji za Vaše hodnocení a jsem rád, že jste se službou zprostředkování nákupu v zahraničí spokojen, vše bude vyřešeno pro Vaši úplnou spokojenost.

• Levné zboží ze zahraničí

Reakce obchodu Levněnakup.cz

nerozumím Vašemu hodnocení 60% a přitom nedoporučení obchodu.
    Telefon Vám bude doručen do 7 prac. dní, momentálně je zásilka v celním řízení a potřebuji Vaši součinnost pro vyřešení celního řízení.
    Hodnocení kvality komunikace mi přijde zajímavé, protože jste žádný dotaz neměla.

Levněnakup.cz - Pavel

• Cena a rychlé doručení ze zahraničí.

Obchod doporučuji. Po přečtení některých recenzí jsem měla obavu, ale řekla jsem si, že to zkusím. Objednávka, platba a doručení - trvalo týden, což je paráda a příště nakoupím zase :-) Pokud váháte, neváhejte, není se čeho bát.

• Žiadne

Reakce obchodu Levněnakup.cz

Vážený pane, objednávku jste vůbec neuhradil a nebyla tedy odeslána.
    Vaše pomluva je neopodstatněná.

• Slušný sortiment.
    • Dobré ceny.

• všechny

at se vás vyvarují už jsem to vzkázal všem které jsem doporučil

Vážený pane Karle,

Dnes 8.7.2015 jsem Vám zaslal jako omluvu 300Kč za dopravu DHL zpět.

Vaše vyjádření je lživé a nenecháte si nic vysvětlit, pokoušel jsem se o to již 3x, ale stále mě nezíváte podvodníkem a lhářem.
    Objednal jste si mobilní telefon s dodáním DHL do 7 prac. dní, telefon Vám bude doručen o 1 prac. den později, ale poslouchám jen sprostá slova a Vaše nadávání v telefonu.
    Objednáno dne 27.6.2015 v 10:50hod .. Platba dorazila dne 29.6.2015, odesláno dne 2.7.2015 a doručeno bude dne 9.7.2015
    Od přijetí platby bez víkendu a svátku to je 8 prac. dní.

Vy jste provedl nákup v zahraničí a také jsem Vám vše popisoval, ale zase odpověď jste podvodník a lhář. Výmluvy typy, že co je napsáno o dodání a celním řízení neplatí, že jsou to jen lži, opravdu mě překvapuje, že jste nakoupil, když jste si vše v klidu mohl přečíst.

Velice mně mrzí Vaše sprosté chování a urážky.
    Nikoho jsem neokradl a telefon Vám bude doručen DHL o 1 prac. den později.

Levněnakup.cz