• Zboží u tohoto obchodu je levnější než jinde.
    • Myslím, že tento obchod slabiny nemá.

Tento obchod je pro každého velmi výhodný.

S mojí objednávkou nebyly problémy, obchod doporučuji.

• Obchod je zrušený, položil se ze dne na den. Výhody tedy již opravdu nenabízí žádné.
    • Komunikace totálně na bodu mrazu. Nikdo nereaguje na telefon ani na mejl. Zboží není kvalitní, musela jsem ho pokaždé reklamovat. Peníze za reklamaci už zřejmě neuvidím. Pokud by to byla solidní firma, i přes to, že by e-shop zanikl, ještě by někdo vyřizoval reklamace a posílal zpět peníze, které zákazníkům ze zákona náleží. Levné elektro to ale zabalilo se vším všudy a dělají mrtvé brouky.

Celý tenhle obchod je totální průšvih!

• dostatečný sortiment,
    • přehledně uspořádané stránky,
    • obchod mi vyhovuje, je spolehlivý
    • nemám výhrad

• Přehlednost sortimentu
    • Rychlost dodávky
    • Komunikace při nákupu

Osobně obchod doporučuji.

typl jsem si na něj a vyplatilo se

• poměr cena a služby kolem - OK

Výborný web, ceny a služby
    DOPORUČUJI !!!!

• vždy jsem spokojena

• sortiment
    • rychlost vyřízení
    • komunikace

• Nyní nefunguje

Zásilka se ztratila na poště, obchod postoupil reklamaci, ale poslední mail zněl:

"Vážení,
    Elektra PV s.r.o., je bohužel nucena oznámit, že z důvodu nepředvídatelných a závažných okolností, jejichž příčiny doposud nezná, prozatím pozastavuje svoji činnost. Vedení společnosti vzniklou situaci analyzuje s tím, že poté, co bude známa její příčina a rozsah, rozhodne o dalším postupu, který bude dále komunikován.

S pozdravem,

Petr Václav
    CEO"

Takže "z důvodu nepředvídatelných a závažných okolností, jejichž příčiny doposud LevneELEKTRO.cz nezná" nemám ani zboží ani peníze!!

Ztráta nebyla samozřejmě chyba obchodu, ale jestliže pošta oficiálně uznala svou chybu, mohli vrátit peníze nebo nové zboží.

• Není možné se na stránky obchodu dostat. Komunikace na bodu mrazu. Příště už žádná objednávka z jejich stránek. Jen doufám, že nebudu muset reklamovat:-(

• Rychlé - přehledné.

Doporučuji.

• Nabízel, bohužel je zlikvidován.
    • Že už není.

• Dobré ceny

Již jsem tu nakupoval nékolikrát a vždy v pohodě. Komunikaci z personálem nemohu posoudit, protože k tomu nebyl žádný důvod. Z obchodem jako takovým jsem spokojen. Jen doprava zboží by mohla být kvalitnější. Obal byl v jednom rohu poškozen a přelepený páskou přepravce PPL. Přepravované zboží bylo v pořádku.

zboží bylo nekvalitní, a reklamace nejsou možné

• velký výběr
    • přijatelné ceny
    • byla mu ukončena činnost

spokojenost ve všech směrech

• Objednávám z domova
    • nemá

Já jsem spokojena a mužu jen doporučit výborná komunikace i přijatelné ceny nakupuji pravidelně a mám jistotu že zboží v pořádku přijde.

• Nulová komunikace se zákazníkem. Jen zàznamník. Žádné informace o dodání již zaplaceného zboží. Přeprava česká pošta- katastrofa.

Kupte jinde!

Doporucuji rychle dodani jiz druhy den