• Něco se stalo, e-shop přestal fungovat, nikdo nekomunikuje. Dluží mi peníze a co vím, nejsem rozhodně jediná. Dovolat se je nemožný, na e-maily nikdo neodpovídá. Zákonná lhůta pro vrácení peněz uplynula a nic.

Rychlost,komunikace,kvalita...Top eshop na obleceni!!

• ceny,sortiment

• Krásné zboží, rychlá komunikace.

• Komunikacia nic moc
    • Dovolat sa do obchodu bol beh na dlhe trate
    • tovar dorazil za vyse 2tyz od objednania a to bolo pri objednavke “zbozi skladem”

Cakala som viac na to,ako tento obxhod chvalia na insta..

Dobrý den Vážená paní Kralovičová,

moc nás mrzí Vaše negativní zkušenost s našim e-shopem, avšak musím reagovat a zároveň nás obhájit ve Vašem tvrzení o špatné komunikaci. Je samozřejmě možné, že v době, kdy jste volala, nebyl kompetentní člověk právě k zastižení, poněvadž řešil nebo pracoval na jiném aktuální projektu.

Moc děkujeme za pochopení a věříme, že v budoucnu vše proběhne podle Vašich představ a přání.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Tým LD

Je vtipné, že Vám přijde hodnocení obchodu, když Vam zboží ještě nepřišlo.
    1. Nevyhoda zboží ani po voc jak tydnu nemate a zpravu, kdy dorazí take ne.
    2. Objednavala jsem na 2x, protože po prve jim nefungovala brána, jak mela, strhlo mi to peníze, ale objednávka podle brany nezaplacena, psla jsem jim email i s potvrzením o zaplaceni, misto promiňte mrzi nas to, mi napsali, ze jim to pise, ze vyprsel cas objednavky... to jsem psala, ze to je hezke, kdyz vyprsi cas, po cca 5 minutach, ale ze mi prisel mail z paypalu, ze mi v nejblizich dnech vrati penize. Asi vedi, proc maji autmat, protoze, ten kdo sedi na fakturaci neumi komunikovat se zakazniky.
    Muzete mi poslat dalsi hodnoceni tohoto obchodu treba za 14 dní? Treba mi to prijde nebo budu muset psat na fakturaci, at mi po mesici vrati penize za zbozi, co nedodali.
    Jestli zbozi dorazi, tak i kdyby ty džíny byly nejlepsi na svete, tak na tomhle eshopu uz nic nekoupim!!!

Reakce obchodu levnedziny

moc nás mrzí Vaše nepříjemná zkušenost s našim e-shopem.

Bohužel musím konstatovat, že chyba nevznikla na naší straně, ale na straně platební brány u které máte vymezený čas na zaplacení objednávky.

Zboží, které je s poznámkou "OBJEDNÁNO U DODAVATELE" obsahuje také informaci o tom, že toto zboží je objednáno z centrálního skladu a zákazníkovi bude dodáno do 7-10 pracovních dnů.

S pozdravem a přáním všeho dobrého

Tým LD

Super děkuju moooc ❤️

Zboží super pohodlné a vždy rychle dodáno.

• Zatím mi nedošlo zboží dotazník by mělo zasílat až po obdržení

• bleskové odeslání,kvalita,výběr,slevové kody

džíny už nakupuji jen u vás

Vždy vše v pořádku.

• Super ceny
    • velká možnost dopravy
    • velká cena možností placení
    • spousty zboží
    • Pomalé doručení

• Zbozi porad nedorazilo

• Slevy, akce
    • Bez slevy jsou ceny džínů hodně nasazeny (dají se sehnat jinde levněji)
    • Zboží mi přišlo poničené
    • Mělo by se jet více na kvalitu než kvantitu
    • Vrácení platby mi přišlo až po 14 dnech

Bohužel nerada dávám negativní hodnocení, ale musím. Doufám, že moje další zkušenost už bude jenom pozitivní.
    Na stránkách jsem narazila na výprodej a tak jsem si na zkoušku objednala dvě věci, když dorazili byla jsem nadšená. Vše sedělo jak má, zboží bylo elastické a nikde neškrtilo. Po bližším zkoumání, jsem si všimla, že na zboží jsou čáry (nedokážu říct od čeho, ale vypadlo to jako lepidlo, nevím) a na druhém zboží zase byla na některých místech vynechaná barva (vypadalo to jako nepovedený kus). Možná z toho důvodu bylo zboží ve výprodeji, jen bych očekávala, že zboží bude i tak v pořádku. V případě, že bych si kupovala dražší zboží, které stojí okolo 800,- tak by mě zajímalo, zda by byla kvalita stejná.
    Těšila jsem se na objednávku, protože vidím jenom samou chválu. Influencerkám by toto zboží, ale určitě neposlali.

Další mínus je, že jsem na vrácení platby čekala přes 14 dní, zpoždění se může stát vždycky, jsme jenom lidi, ale i tak o tom informuji.
    Určitě bych dala e-shopu ještě šanci, tak uvidíme.

Džíny perfektně sedí

Dobrý den :)
    Velice vám děkujeme za vaší recenzi, těší nás vaše spokojenost s naším eshopem:)
    Levnedzinycz

• Krásné věci za super peníze
    • Velký výběr
    • Ryfle opravdu hezky sedí

Levnedzinycz

• Kvalitní zpracování, strečové a velmi pohodlné kalhoty

Levnedzinycz

Můj první nákup proběhl v naprostém pořádku a rychle

• Vše bez chyby naprostou geniální obchod ❤️Děkuji