• slušné ceny
    • zboží v pořádku

doporučuji!

Reakce obchodu Levne-splatky.cz

Dobrý den.

Děkujeme Vám za kladnou recenzi a těšíme se na Váš další nákup.

Hezký den.

• levnější zboží jak u konkurence
    • komunikace-nebere telefon,neodpovídá na meil

cenově výhodnější nákup jak u konkurence
    obchod nekomunikuje
    doporučím obchod,jen pokud jste si jisti se
    zbožím a nebudete ho muset vracet.

• Nejnižší cena
    • Dodací lhůta, inzerovali zboží skladem, potvrdili objednávku a poslali odkaz, že zboží je na cestě, přitom dopravce zboží převzal až o týden později, přitom k nim jezdí každý den = zboží neměli skladem

dlouhá dodací lhůta, nebrali telefon, neinformovali o době dodání zboží

• Zboží přišlo rozbité.
    • Komunikace s obchodem strašná, pokaždé mluvíte s někým jiným. Jenom sliby, že se zboží vymění nebo opraví. Nakonec se s Vámi už nikdo nebaví.
    • Reklamace zamítnuta pokaždé z jiného důvodu!!!

Jen se Vám obchod vysmívá a spoléhá se, že nepůjdete k soudu, takže jsme přišli o 15.000,-
    Vyloženě podvodníci !!!!!!!!
    Nejsme sami koho napálili!!!!!!!!
    Rozhodně objednejte zboží jinde!!!!!

• nejnižší cena na trhu,
    • rychlost vyřízení objednávky
    • -

Ačkoliv má u zboží uvedeno "skladem", po objednávce ji zrušil, protože zboží neměl prý skladem ani dodavatel...bohužel jsem tuto zkušenost několikrát zopakoval u více obchodů..

• Dodaná faktura neobsahuje ani razítko, ani podpis, ani datum. Pro případnou reklamaci kamery je faktura nepoužitelná. Na můj mail nikdo nereaguje.

Nedoporučuji.

• komunikace

ještě že jsem nečetl recenze dřív jinak bych si nic neobjednal .Naštěstí jsem je nečetl a jsem spokojený zákazník

• přehlednost stránek
    • informovanost
    • nejnižší cena daného produktu

doporučil bych

• Bez komunikace.

16.8.2015 jsem si objednala větrák.Poslali mě podklady pro zaplacení a já jsem si vybrala bankovním převodem.Peníze jsem ještě ten týž den odeslala.Byla to částka 1720.-
    Druhý den to jest 17.8.2015 mě došel email,že byla objednávka stornovaná z důvodu toho,že zboží není na skladu.Tak jsem jim obratem psala email,že jsem peníze zaslala a jak to ted budou řešit.Bohužel žádná odpověd.V pondělí 23.6. jsem zavolala na uvedené číslo,které mě zvedl muž a po vysvětlení co se stalo mě řekl že to zjistí a obratem mě zavolá.Do dnes nikdo nevolá a telefon nikdo nezvedá.

Kontaktní telefon nikdo nezvedá a nedá se dovolat. Na maily nikdo nereaguje. Je to podezřelé chování. Matoucí doprava, kde se nedá platit kartou...:( Bohužel, velké zklamání.

• Komunikace, doba dodání

Velice podprůměrný obchod. Na dotaz vůbec žádná reakce, doba dodání zboží neskutečně dlouhá.

• spolehlivý nákup

S nákupem jsem byla velmi spokojená. Dodavatel dodržel dodávku, přestože jsem byla na dovolené a převzetí se protáhlo.

• Chladnička je z Polska,chybí český návod!

Spokojenost, zboží dorazilo rychle a bez problémů.

• -
    • - špatná posloupnost zadání formy úhrady
    • - zřejmě nemají zájem o uzavření obchodu

Zvolil jsem formu platby na dobírku, u dopravce a on-line. Obchod následně zrušil objednávku z důvodu mého nezaplacení za zboží předem.
    Následně jsem objednal zboží jinde, kde mi ho zaslali do druhého dne a absolutně bez problémů.

• levný a seriozní obchod, doprava a komunikace rychle a bez problemu

Doporučuji*****

Rychlé dodání,dobrá cena

• pohodlný nákup z domova

Doporučuji ,rychlé a kvalitní dodání zboží.

• výhoda-nižší ceny

všem známým doporučím