Chtěl bych věřit, že jde jen o vyjímku chybné dodávky. Slíbená náprava zaručené dodávky nebyla naplněna. Chybu sice může udělat každý, ale je důležité, jak je napravena. Zatím nijak, škoda !!!

Vše OK

Vše v pořádku.

• Doteď nemám ani zboží ani peníze. Nikdy víc. Když člověk požaduje vrácení peněz, nejdřív dostane info že storno "ztopila" kolegyně a že se dořeší následující den, pak už nereagují. Nedoporučuji.

Jedním slovem katastrofa. Mám u nich dvě objednávky, jednu jsem zrušila kvůli mojí chybě, objednala jsem nesprávnou položku. Po telefonátu info, že mám objednávku zrušit a udělat novou. Tak se stalo. Objednané potahy byly prý skladem (podle infa na stránce), přesto se nic nedělo, proto jsem napsala mail a odpověď- nemají moji vybranou barvu a naskladní koncem týdne. Dala jsem tomu čas a když se ani do dalšího týdne do úterý nic nedělo, zrušila jsem objednávku a žádala vrácení peněz, protože jsem platila předem. Od té doby nereagují na emaily, vrácení peněz se pravděpodobně nedočkám. Není to malá částka, ňeco přes 4 tisíce a čekám od 21.3.

Dobrý obchod

Rychlé dodání, stolička je pěkná, přišla perfektně zabalená.

• rychlé bezproblémové jednání

zboží dorazilo, nejspíš zacházením dopravy, bylo poškozeno, po tel. dohodě, mi byl zaslán náhradní díl k výměně. rychlé ochotné jednání. Děkuji

Celkem dobré ceny, rychlé dodání..

• Dobrá cena
    • Kvalitní svinovací metr

Supr velmi rychle dodani

OK, všechno rychlý.

• Lepší ceny než u jiných obchodů.

Vše proběhlo v pořádku.

Rychlé dodání

• rychlá reakce na požadavek daňového dokladu

profesionálně fungující obchod

• Vše OK.

• Rychlé dodání a vyhovění mému požadavku

Perfektní spolupráce i když jsem nakupoval v neděli odpoledne

• Rychlé vyřízení objednávky

• Zboží zaplaceno, ale nedodáno
    • Nekumunikují
    • Telefon nezvedají
    • Na mail nereagují

Shrnutí by měly udělat orgány činné v trestním řízení. Dostat zaplaceno a nedodat zboží či službu se nazývá jak ... nechám na pouzení jiným, abych nebyl zablokován.

Zbozi Přišlo trochu opozdene ale prislo a jeden box byl prasknutej

Díky vše v pořádku