• zboží doručeno druhý den od objednávky

Rychlý a výborný nákup

Bezproblémový obchod, pěkné ceny.

• vše proběhlo rychle a k mému nejlepšímu uspokojení

max spokojenost

dobré ceny, rychlé jednání

Velký výběr, dobře ceny.

Trochu zpoždění, ale jinak vše v pořádku. Pěkně zabaleno. Chválím rychlou komunikaci s p. Skopalovou. Odpovídala obratem. Děkuji.

• dodání kdykoliv

Skvělá komunikace.

• Příznivé ceny

Delší dodací doba, než bylo uvedeno, což bych před Vánoci pochopila. Ale nikde nebylo možné on-line zjistit, co se s moji objednávkou děje. Když jsem zavolala na infolinku, najednou mi informační e-mail ohledně objednávky přišel… oproti ostatním eshopům trochu zvláštní komunikace.

• Funguje jak má.

Nedoporučuji, 11.12. vytvořena objednávka s vánočním dárkem, v e-mailu uvedeno odeslání nejpozději do 16.12. Do 17.12. žádné info, tak jsem se je snažila kontaktovat, telefon v provozu až odpoledne. Nebyli schopni potvrdit, že doručí do Vánoc něco co bylo skladem. Objednávku jsem zrušila a objednala jinde

Přišlo poškozené, protože zboží při přepravě nezabalili

• Vše proběhlo rychle a bez problémů.
    • Měli k dostání knížku "Století Miroslava Zikmunda", která na mnoha jiných e-shopech byla v tu chvíli (nedlouho po úmrtí vzácného pána, o kterém tato knížka je) již vyprodaná.

• Jinde jsem knížku nesehnala, sepeeer

Spolehlivost, rychlost a velký výběr, díky

spolehlivost

Poměrně dlouhá dodací lhůta na to, že mají zboží skladem (víc než týden). Ještě že jsem objednávala s předstihem.

vše OK

• příznivé ceny