Komunikace,rychlost dodání

Rychlá reakce i komunikace.

vše OK

• Nabízejí široký sortiment zboží.

vše OK

• Rychlost, zboží odpovídá popisu.

• Nabízejí široký sortiment zboží.

• Komunikace OK

Spokojen

• Rychlé dodání, bezvadná komunikace. Zcela bez problémů.

• cena, rychlost

Perfektní domluva. Vše na skladě. Mohu jen doporučit.

Profesionální přístup majitele e-shopu, rychlé vyřízení objednávky.

• Zajímavý sortiment
    • zklamání z poprodejní podpory

Když jsem se zeptal, jak vyřešit problém s propojením čidla a teploměru do podporovaných aplikací, tak mi bylo sděleno něco ve smyslu "nevím, mě to funguje"

Odpověď na komentář obchodníka:
    Poslal jsem vám mail se screenshoty. A popis problému. Neprojevil jste ani náznak zájmu a nevyžádal si žádné doplňující informace. Urážet, že to zvládne žena, vypovídá o mnohém. Nevím, jestli sexisticky urážíte ženy nebo jste chtěl vyjádřit jinou myšlenku.
    Hodnocení nula. Takhle se dobrý obchodník nechová.

Reakce obchodu Levné gsm alarmy

Pan *jméno editováno* asi neumí čist tak přehledný manuál,že to zvládlo několik stovek kupujících, dokonce i ženy. Pokud bych věděl co a jak nastavil,určitě bych poradil,ale toto nebylo sděleno.Doporučuji rtuťový teploměr.

Rychlé dodání objednaného zboží

• Velmi dobré ceny a komunikace.

Perfektní inter. stránky obchodu, přehlednost, široká nabídka zboží, možnost kombinace příslušenství, cenově levnější než jiné stránky, po objednání zboží již na druhý den!!, kvalitně zabaleno, přidán i český návod což usnadňuje nastavení.
    Naprostá spokojenost, pokud bych dokupoval příslušenství, tak opět zde.
    Přeji hodně spokojených zákazníků.

• Telefoní číslo na koho se obrátit v případě problémů. A ten asi nastal.

Reakce obchodu Levné gsm alarmy

"Vážený" pane, po tel.hovoru jsem se ptal,kdy bude vaše zásilka převzata (osobní převzetí)...viz objednávka...nedokázal jste odpovědět z důvodu opilosti (tel.komunikace)...proto na tuto recenzi neberu zhřetel....myslím si,že vaše opilecké objednávky nebudou nadále pokračovat...né jen u našeho E-Shopu...pan xxx píše,že nemohl dále komunikovat...tel.č. je vždy a musí být podmětem E-Shopu kde musí být zadané dle obchodních podmínek...což splňujeme....co dodat....s přáním a dalších spokojených objednávek....Fišera.