Zboží přišlo poškozené. Mohlo to být způsobeno dopravcem, těžko říct. Komunikace s obchodem bez problémů,zboží zasláno zpět a peníze mi byly vráceny.

Já jsem nadmíru spokojená,pokaždé co přišlo zboží tak v super stavu a za málo peněz hodně parády.

• Bohužel ani já nejsem spokojená i mě přišlo zboží roztrhané tudíž jako dárek nepoužitelné! Bohužel se to nevyplatí ani zasílat zpět a tak jsme naletěli!!!

Prosím nenakupuje na tomto eshopu je zde hodně negativních komentářů tak ať nedopadnete jako my!

• ochota
    • vstřícnost
    • trpělivost
    • výborná komunikace

Objednávka byla rychle vyřízena a na požadavky ve změně v objednávce jsem se setkala s pohotovou reakcí. Vřele doporučuji tento obchod.Byla jsem maximálně spokojena a příště objednám opět z tohoto eshopu.

• Dodali použité poškrábané zboží v roztrhané kabici.Při telefonické reklamaci nám paní velice slušně zdělila že si za to mužeme sami a že to není jejich chyba.Tomu se říká elegantně okrást zákazníka.
    • Varuji před nákupem v tomto e shopu.

Varuji. Prodávají komisní zboží

• Dovozové zboží skladem bez čekání :-)
    • Žádné!

Jsem velice spokojená. Komunika s obchodem bezvadná a hlavně hodnotím velkým + ochotu a vztřícnost! Mohu jen doporučit! :-)

• Super dárečky
    • Nic nemám

DOPORUČUJI

Skvělé ceny a výrobky jsou moc moc krásné!!

• výborná komunikace
    • dodání zboží ve veli krátkém čase
    • dodání zboží v perfektním stavu

Mohu obchod doporučit

• Nedoporučuji lampička přišla nefunkční.

Zboží vracím

• nápaditý sortiment, pěkný web, rychlé doručení, potěšil dárek :-)

je dobrej

• Zboží přišlo do 5-ti dnů
    • Zboží bylo hodně poškozené - oděrky a díry - když za něco zaplatím tak očekávám že mi zboží příjde neporušené a ve stavu který ceně odpovídá a ne ve stavu který odpovídá maximálně tomu,že zboží bylo používané

tenhle obchod nedoporučuji