Vše super, moc ochotný pán v prodejně Mělník

• Rychlé a snadné vyřízení
    • Objednávka přesně podle vzorníku
    • Velká paleta odstínů omítkoviny (HET)
    • Profesionálně namíchaný odstín omítky
    • S potenciálními zákazníky zcela nulová komunikace
    • Na balíku nebyly směrovky kde je vrch. Vzhledem k tomu, že zboží jsou kýble plné omítky či barvy, to považuji za zbytečný risk

V obchodě se mi nakupovalo příjemně. Zvolil jsem odstín barvy i množství zcela jednoduše a v pořádku. Systém postupu nákupu byl srozumitelný. Před nákupem jsem posílal dotaz, na který jsem dosud nedostal odpověď. Naštěstí mi s otázkou pomohl Hornbach, u kterého jsem omítku nakoupil dříve a zřejmě tak učiním i příště. Komunikace je pro mě důležitější než drobné výchylky v ceně.

• Stav skladem není skutečnost. Po 2 dnech mi zavolali, že barva není skladem, dohodli jsme se na jiné. Ve skutečnosti dodaná zcela jiná ,nevhodná barva (objednán vrch,dodán základ). Rozdíl v ceně vyřešili zasláním poukázek (bez předchozí domluvy),které nelze uplatnit v eshopu, zřejmě pouze na prodejně.

Při reklamaci absolutní ignorace. Na maily neodpovídají, po telefonu nepříjemné jednání, neměl jsem čas číst maily, asi někdo z kolegů to řeší, zjistím dám vědět. Samozřejmě nic. Klasické výmluvy. Po více jak měsíci nejsou schopni vrátit rozdíl v ceně - nevhodnou barvu jsem již použil, akorát mi přidělali práci a výdaje navíc. Ale nemám půl roku čas, než se někdo uráčí něco řešit.

• množství barev
    • příjemné prostředí na pobočce
    • barvu nám donesli až do auta
    • moc příjemný zaměstnanci

• Bleskové dodání, kvalitní zabalení - 100% spokojenost.

• Do dnes jsem z obchodu nic nedostal - ani zboží ani žádnou zprávu o možném doručení, nebo potvrzení objednávky. Byl jsem nucen koupit jinde!!

Doručení do druhého dne. Barvy byly vyrobeny cca před rokem, takže použitelnost v toleranci.

Jsem velmi spokojen

• Rychlost, kvalita

Vždy jsme byli s obchodem spokojeni a jsme dlouholetými tákazníky. V poslední době dlouhé čekací doby než barva dorazí a nikdo nedá dopředu nic vědět.

• spolehlivost

dobrá

• rychlé jednání, cena

• Rychlí, dobré ceny

• Perfektně zabaleno

Solidní jednání i komunikace s obchodem. Požadované zboží dorazilo včas.

• Vše proběhlo OK

Zboží, které jsem objednala a bylo skladem do jednoho týdně stále i po 14-dni dnech nemám i když bylo zaplaceno.

Zkušenost s obchodem velmi dobrá. Bez připomínek.

• Nekomunikují, tel. číslo jen hlasová schránka, na emaily nereagují.

Po týdnu od objednání a zaplacení nemám žádnou zprávu o stavu objednávky, dovolat se nelze. Zboží, u kterého je napsáno SKLADEM...
    Jsem dlouhodobý zákazník, nyní zde končím. V předchozí objednávce na reklamaci jen arogantní reakce a dál neodpovídají. Patrně mé číslo zablokovali. Dost ubohé.

• Skvělá komunikace, rychlé doručení zboží a dokonce dárek jako omluva kvůli prodlevě s připsáním platby. Perfektní zabalení produktu. Nákup doporučuji.