Rychlé, bezproblémové dodání.

Vše OK

• rychle, levne, dobre
  • nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 2 týdny

Obchod průměrný, systém dopravy k zákazníkovi doslova katastrofa

Reakce obchodu Levná PC.cz

pane Kollere, děkujeme za hodnocení, byť negativní. Spíše je to tedy hodnocení dopravce. Mrzí nás, že jste nebyl spokojený.

V tomhle období roku mají dopravci špičku, pracují se zpožděním a na zvláštní potřeby zákazníků neberou moc ohled. Během doručování jsme s Vámi byli v kontaktu a pomáhali s domluvou i na straně dopravce. Je to do jisté míry i o ochotě příjemce se s doručovatelem domluvit.

Určitá omezení v tomto období jsou napříč všemi dopravci a je třeba s tím počítat. Drtivou většinu zásilek se ve výsledku doručit podaří.

• nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 2 týdny

Rychlost a profesionalita. :-)

• nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 2 týdny

• výborný spolehlivý obchod,vstřícné jednání,výborné jednání

spolehlivý obchod Mazuch

• nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 2 týdny

• rychlost, vzorné dodání v krabici.

super akční!!!

• nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 3 týdny

• Možnost zakoupit čtyři roky starý notebook za třetinovou cenu a ve vynikajícím stavu (kategorie A), který výkonově překoná většinu současné produkce ve stejné cenové hladině (ThinkPad W541). Jsem opravdu spokojen.
  • nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 3 týdny

• seriózní jednání, velmi rychlé doručení zboží,
    • zboží v perfektním stavu

• Jednoduché, rychlé.

• levné PC
  • nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 3 týdny

Je to popakovaná objednávka, již používáme repasovaná PC ve výrobě - zatím spokojenost, poměr cena/výkon pro některé aplikace nemá cenu kupovat nová PC.

• Kvalitní zboží
    • široký sortiment

S nákupem na tomto eshopu jsem jako obvykle naprosto spokojen.

• nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 3 týdny

Občasně tady nakupuji a vždy jsem byl spokojen jak s dodáním tak s kvalitou provedené repase.

• široká nabídka
    • příjemné ceny
    • Logistika/doručování

Objednal jsem několik kusů zboží a vše dorazilo v pořádku a jsem spokojený. Logistika by ale zasloužila vylepšit. Jelikož každá koupená položka byla na jiné pobočce, dorazily mi 4 různé balíky. Poštovné jsem platil jen jedno, ale preferoval bych sloučení a zaslání v jedné krabici.

• nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 4 týdny

• Rozumné ceny, seriózní jednání.

• rychlost vyřízení objednávky
    • seriozní jednání
    • přehlednost eshopu
  • nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 1 měsícem

• Zboží bylo sice nefunkční, ale bylo vydobropisováno.
    • Nejsou přesně popsány všechny nedostatky konkrétních kusů.
  • nakoupil v obchodě Levná PC.cz před 1 měsícem

• Aniž by obchod upozornil, nedodal popsanou konfiguraci, konkrétně disk 150 GB místo 250 GB a mechaniku DVD-ROM místo DVD-RW.

Dejte si pozor na to, jestli vám přijde správná konfigurace objednaného počítače.

Reakce obchodu Levná PC.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, nicméně o problému nic nevíme. Nikdo nás ve vašem obchodním případu nekontaktoval. Nemohu tedy ověřit pravdivost této recenze. Samozřejmě podobná situace se stát může, počítače se třídí a technik v tom množství mohl přehlédnout jinou mechaniku. Co se týká diskového oddílu, tady je možné, že bude potřeba jen rozšířit diskový oddíl. Disk by měl být v pořádku. Přikládám návod, je to otázka 5 minut: https://www.levnapc.cz/jak-roztahnout-diskovy-oddil-na-cely-disk-ve-windows-10.html . DVD mechaniku vám rádi vyměníme, stačí foto. Zařídíme dosílku a vadný díl svezeme naší dopravou. Děkujeme za spolupráci při řešení.