Spokojená se sedací soupravou, máme QUITO dodání 4týdny, příjemná komunikace. Snad jen ten návod na nožky kam přesně umístit a nejsou všechny nožky chrom, zadní černé.

• nízká cena
    • dobrá komunikace
    • v dodávce byl balíček s nohami, který úplně neseděl s počtem dílů sedačky => chyběl návod kam přesně nohy namontovat

Objednána sedačka cca za 30 tis. s vybranou látkou, po zaplacení zálohové faktury dodání cca do 5 týdnů. Bohužel při přepravě byla uražena jedna z chromovaných noh sedačky, avšak po reklamaci byl do týdne doručen náhradní díl.

• super komunikace,rychlost

• Velmi dobrá komunikace,přesný termín dodání, cena, kvalita

Po odeslání objednávky skoro okamžitý telefonát od majitele, kde si ještě jednou vše ověřil.
    Nebyl jsem si jistý, jestli stihnu zboží odebrat v dohodnutém termínu, bylo mi nabídnuto uskladnění bez navýšení ceny.
    I když byla obývací stěna z Polska, vše perfektně zabaleno, návod na montáž pochopitelný a kvalita zpracování velmi dobrá.
    Obchod a jeho výrobky mohu všem doporučit.
    Ladýř

S nákupem jsem byla velmi spokojena, dobré ceny a přístup k zákazníkovi. Určitě zde nakoupím zase.

• Skvělé ceny
    • Příkladná komunikace a domluva
    • Vlastní doprava s ochotným řidičem
    • Nábytek perfektní, nikde nic nechybělo

Nakupoval jsem zde poprvé, ale už dlouho jsem nebyl s obchodem a jejich přístupem k zákazníkovi tak spokojen, jako právě u tohoto obchodu. Maximální spokojenost se vším. Určitě zde nakoupím znovu.

• Výborná komunikace
    • Pravdivé informace o dodacích lhůtách
    • Dovoz kamkoliv
    • U mého nákupu BEZKONKURENČNÍ cena.

Kupoval jsem sedačku a cena byla o 30% nižší než v nejmenovaném specializovaném obchodě s nábytkem. Po objednávce jsem byl okamžitě kontaktován prodejcem a domluvili jsme si dodací lhůtu (výrobce měl celozávodní dovolenou). V domluveném termínu jsem byl znovu kontaktován, domluvili si termín dodání a sedačka dorazila. Za mě absolutní spokojenost.

Mohu jenom doporučit.

• Přehledné stránky, rychlé objednání i dodání
    • Na dotazy reagují i o víkendu
    • K sedací soupravě mi chyběly 3 vruty, ale dokoupila jsem a vše OK

Sedací souprava krásná, rychle a v pořádku dodaná. Řidič velmi ochotný, pomohl i s výnosem do patra. Komunikace s obchodem naprosto vynikající. Všem doporučuji :-)

• široký sortiment
    • dobré ceny
    • perfektni komunikace

Byl to můj první nákup a jsem max. spokojen. Určitě mohu doporučit.

• Osobní a příjemné jednání,kvalita za dobrou cenu.Velká spokojenost s doručením zásilky i přes složitou dostupnost dodacího místa vše zařídil LEO nábytek velká spokojenost.
    • Žádná nevýhoda není.

Velká spokojenost se vším LEO nábytek doporučuji.

• Nejlepší ceny
    • Bezva komunikace
    • Vstřícnost a ochota
    • Žádná není !

Obchod má výborné ceny . Dobře se s nimi komunikuje pomocí chatu i o víkendu pozdě večer. Objednávku potvrdí telefonicky a domluví veškeré detaily. Doručení probíhá v pohodě, i když se jedná o neskladný nábytek. Jakmile budeme něco potřebovat k doplnění domácnosti, víme kam se obrátit... :-)

• PROFÍCI

Široký sortiment,bezva ceny,dodací lhůta splněna,pohovka přesně dle představ,kvalitní materiál,dopravce ochotnej,DOPORUČUJI!!!

• Skvělá komunikace
    • Příznivé ceny

Sedačka nám byla dodána ve velmi krátkém čase a v bezvadném stavu. Profesionální jednání a komunikace s p. Pluháčkem.

• Profesionální jednání
    • Perfektní doručení
    • Kvalitní materiál

Velká spokojenost

• rychlost, profesionalita.---

• výborná spolupráce
    • nábytek byl při přepravě kvalitně zabalen
    • kvalitní nábytek bez poškození a chybějících dílů (což i v dnešní době není běžné)

• Výborná komunikace a ochota zajistit i neskladovou položku, výborné ceny, rychlé dodání

Vřele doporučuji nákup u tohoto obchodníka

• Rychlá domluva
    • Vše v pořádku a přesně podle objednávky

Bylo dodáno po předchozí domluvě přesně včas, výborné jednání, dobrá cena

Hledala jsem prvotřídní kvalitu za přiměřenu cenu. Na sedací
    soupravu jsem měla i další specifické požadavky.

Po dlouhém tipování jsem na webu objevila firmu pana Pluháčka. S panem majitelem jsem jednala opakovaně,
    jeho jednání velice vstřícné, snažil se vyladit každý detail.
    Jako nadstandard považuji ochotu poslat mi objemné katalogy látek (objednávka z velké vzdálenosti).

Spokojenost, obchod jednoznačně doporučuji!