• vše OK

• Dobrá cena, komunikace, doprava
    • -

Dobrý a bezproblémový nákup, doporučuji

• Vše O.K.

• objednala jsem si sedací soupravu, jednání s personálem naprosto bez problémů, vstřícné, na jakýkoli dotaz rychlá odpověď, objednání proběhlo velmi jednoduše, jediná společnost, která mi vyšla vstříc ohledně atypických rozměrů, dodání v termínu, v pořádku, se sedačkou jsem moc spokojená.

Dobrá cena,výborná komunikace s prodejcem týkající se tel.potvrzení objednávky,platby i termínu dodání,který byl dodržen.Doprava zdarma příjemným řidičem.

• perfektní komunikace, zboží dorazilo ve smluvený termín.

zaplacena záloha převodem, prodejce velice ochotný a vstřícný. Sedací soupravu a obývací stěnu jsme objednávali již v červnu, ale odběr vzhledem rekonstrukci bytu nebyl možný dříve, než v září. S ničím nebyl problém. Mohu vřele doporučit.

• Originální výrobky
    • Vyborny zakaznicky servis

I když jsem měl mnoho dotazů, spolehlivě, rychle a s ochotou mi byla poskytnuta veškerá podpora.
    Firma vše doručila a provedla tak, jak bylo v dohodě. Veškeré dokumenty a pokyny jsem obdržel včas.
    Není problém dohodnout se na přesném datu doručení.Zboží nepoškozeno, oceňuji i pomoc řidiče.
    Doporučuji, opravdu jsem velmi spokojen.

• Dobrá komunikace s obchodem

Vše probíhá bez problémů ,platba předem -není problém , dohodnutý termín dodání ok a dovoz sedačky v dohodnutou dobu . Nakupuji již podruhé a paráda děkuji Vlček Martin

• rychlá objednávka, dobrá cena, výborná komunikace s panem Peřinou
    • nevím

• rychlost ,ochota ,spolehlivost, skvělá komunikace
    • žádná

Mohu jen doporučit. Zároveň chci poděkovat a popřát hodně spokojených zákazníků.

• dobré ceny
    • doručeno v domluveném termínu
    • výborná komunikace

• Rychlé dodání, výborná komunikace.
    • Výborná komunikace, rychlé dodání.
    • O žádné nevím.

Chci ještě jednou poděkovat obchodu za ochotu při výměně zboží.
    Mnou objednané židle byly sice hezké, ale barvou se nehodily do našeho interiéru.
    Po domluvě s majitelem jsme židle vyměnily a jsme velice spokojeni !
    Obchod mohu jen doporučit!!

• Mají dobré ceny
    • O žádné nevím

Objednala sem si sedací soupravu,hned mě kontaktovali zkontrolovali sme všechno aby nedošlo k nějaké záměně.Pár dnů před tím než měla dorazit mě informovali kdy dorazí takže sem měla čas si zajistit s manželem volno v práci.V den kdy ji měli dovézt tak opět bezva komunikace, řidič byl velmi ochotný už se mi dlouho nestalo se setkat s takovým přístupem

došlo k omylu protože kdo mlži a nevi co děla parava a leva je dopravceschenker timto se obchodu leo nabytek omlouvam

výborná komunikace, dodávka bez problémů, zboží došlo v pořádku a splnilo mé požadavky.

Bezproblémový nákup, vše v pořádku.

Objednala jsem si koženou sedačku jen podle internetu. Nedříve jsem z toho měla obavy, ale prodávající mě okamžitě kontaktoval jak mailem, tak telefonem. Vše mi vystvětlil a zároveň poslal i emailem. Musím uznat, že takto spolehlivý obchod jsem dlouho neviděla, tady se opravdu řídí heslem "Náš zákazník, náš pán"!!!! Tento obchod velmi chválím za vstřícnost, dodání, prostě mě mile překvapil a rozhodně to nebude můj poslední nákup, až budu potřebovat nábytek. Všem, kdo váhají, tak doporučuji opravdu vyzkoušet, nebudete litovat!!!
    S díky
    Eva Chodurová

• komunikace
    • laskavost
    • ochota
    • doprava
    • informovanost zákazníka

Objednána sedačka - vlastní konfigurace, vlastní látka. Pan Pluháček vše vysvětlil, jak mailem, tak po telefonu. Komunikace opravdu na jedničku. Doba od objednání do dodání byla přesně taková, jaká byla uvedená při objednávce. Komunikace s dopravcem také perfektní, několikrát se ozval, kde momentálně je. Sedačka dodána naprosto v pořádku. Rozhodně doporučuji.

• Velice dobrá komunikace
    • Kvalitní zboží
    • Objednávka vyřízena velice rychle, před termínem
    • Telefonická komunikace , super jednání
    • Sedačka pohodlná, krásná, pro převoz skvěle zabalená, přesně dle nasich představ, kvalitní provedení
    • Ochotný řidič, manželovi pomohl, komunikace na jedničku