Děkuji za opravdu bleskové dodání zboží. Objednávala jsem v pondělí večer a potřebovala jsem jej co nejrychleji. Ve středu odpoledne už jsem si balíček vyzvedávala na zásilkovně. Skvělé!

ochota, dobrá komunikace, do 3 dnů připraveno k vyzvednutí těsně před Vánoci

• Dodáno v avizovaném termínu. Možnost sledování zásilky.

• Rychlost doruceni

• mohlo by byt rychlejši odesilani.

• Vše v pořádku

Na to, než bude zboží připraveno k osobnímu vyzvednutí se čekalo několik dní, ale jinak vše proběhlo v pořádku.

• S e-shopem jsem spokojená, ráda zde nakupuji.
    • Balíček dorazil v pořádku, jsem spokojená jak s výrobky, tak s rychlostí dodání zboží a komunikací e-shopu.

Obchod doporučuji, s nákupem jsem max.spokojená.

Příjemný nakupu

Na tel. číslo, které zveřejňuje Dedra se nedalo dovolat, číslo nedostupné !

Jsem velmi zklamaná. Objednávala jsem zboží jako dárek a potřebovala jsem ho mít do určitého data doma. Objednala jsem v pátek a žádala o doručení do středy a pokud to nebude možné, ať mi dají vědět.
    V neděli přišel odkaz na sledování zásilky přes Zásilkovnu (ta funguje skvěle). Jenže pořád bylo pouze info, že přijali elektronická data a na zásilku čekají. Zpráva o expedici balíčku resp. automatický email přišel až ve středu (to už jsem ho potřebovala mít doma). Ale ještě ve čtvrtek nebyla zásilka předána dopravci. Vzhledem k tomu, že komunikace ze strany prodejce byla nulová a na tel. se nedalo dovolat, tak jsem objednávku emailem zrušila.

Rozhodně tu už nic objednávat nebudu.

• Výborná komunikace

trochu delší dodání

Po týdnu mi napsali, že je zboží vyprodáno a druhý den jsem měla peníze zpět na účtě. Takže sice trošku pomalejší reakce, ale férové jednání.

• přehlednost
    • delší dodací lhůta

standardní internetový obchod, nákup bez problémů

• Přehledné internetové stránky i okamžitá telefonická komunikace.
    • Mnou požadované zboží nebylo v jiných obchodech.

Při nákupu byla okamžitá a bezproblémová domluva po telefonu.

• Zásilku jsem chtěla do vánoc a tento obchod v termínu mé objednávky,garantoval doručení.Dcera byla pod stromkem zklamaná,jelikož dárek o který si psala pod stromeček nedorazil.Toť vše =D

• dopravni spolecnost DPD

• žádné prostě hrůza
    • dlouhé dodání žboží

nespolehlivý obchod,dlouhé čekání na zboží i po 5 dnech pořád nic tak jsem objednávku zrušil.