• zakoupeno v www.lekarny-ipc.cz před 2 měsíci

Po vytvoření objednávky nedorazil e-mail s platebními údaji. Při korespondenci problémy, odpověď nedostačující, místo platebních údajů došel odkaz na obchodní podmínky. Po telefonické urgenci slíbeno řešení a opět se nic nedělo,musela jsem opakovaně urgovat jak e-mailem, tak telefonicky. Zboží už je objednáno šest dní a stále ho nemám.

• zakoupeno v www.lekarny-ipc.cz před 3 měsíci

Zboží jsem objednala a zaplatila. Od té doby nemám o objednávce žádné informace. Cca po týdnu od objednání jsem obchodu poslala email s dotazem ohledně stavu objednávky - na něj mi přišla automaticky generovaná odpověď od nějaké paní (zřejmě pracovnice obchodu?), že čerpá dovolenou a emailovou adresou, na kterou se mám obrátit. Email jsem přeposlala dle pokynu, na ten mi nikdo neodpověděl. Nemám tedy ani peníze, ani zboží.

• zakoupeno v www.lekarny-ipc.cz před 3 měsíci

• Inzerují zboží skladem, které skladem nemají. Doba doručení je pak víc než 14 dní.
  • zakoupeno v www.lekarny-ipc.cz před 6 měsíci

• u "zboží skladem" měli místo mnou objednaných 3 kusů jen poslední kus
  • zakoupeno v www.lekarny-ipc.cz před 8 měsíci

Lékárna má povinnost zboží expedovat nejpozději druhý den po objednání. Tady to bylo až po mé urgenci a celkově to trvalo týden.

• zakoupeno v www.lekarny-ipc.cz před 8 měsíci

Dlouhá čekací doba