• dobrá cena,rychlost a spolehlivost

• zboží bylo dodáno hned druhý den, komunikace byla příjemná

• nabídka, ceny
    • bez

Dlouhodobě osobně ověřený obchod

• rychlost zaslání zboží
    • zajímavý sortiment
    • dobré ceny

• Když jsem zboží objednával, bylo skladem, následně mi přišlo storno mé objednávky s tím, že zboží již není k dispozici. Asi nový způsob jak vytáhnout z lidí osobní údaje.

Reakce obchodu Lékárna Zdraví

omlouváme. Objednal jste v době, kdy se mnohé léky velmi rychle vyprodávaly, včetně toho Vámi objednaného. Nedokážeme nyní posoudit, zda skutečně v době objednávky bylo Vámi objednané zboží uvedeno jako skladem. Bohužel je tento lék momentálně ve výpadku z výrobních důvodů a nebylo možné pro Vás doobjednat další balení.
    Vaše spekulace o osobních údajích jsou liché. Náš eshop je kompatibilní s GDPR legislativou.

• Perfektní a profesionální obsluha
    • Lékárna velmi klasického stylu, krásná
    • Obrovský sortiment
    • Když to nemají zde, nemají to nikde
    • Velmi špatně se zde zastaví na blikačky, riskantní

Pokud potřebujete urgentně nějaký speciál, mohu vřele doporučit. Bohužel kvůli parkování je to spíše na igelitku a dojít si přes ulici na parkoviště.

• Obdržel jsem polovinou zaplaceného zboží

bezproblémový nákup, možnost osobního vyzvednutí objednaného přípravku

• Zboží označeno skladem, stornovana objednávka ze strany prodávajícího bez jakékoli omluvi. Takže jsem jim v podstatě půjčil bezúročne své peníze.

Nedoporučuji

Reakce obchodu Lékárna Zdraví

omlouváme se. Minulý víkend si v naší lékárně mnoho zákazníků objednalo mast Hydrocortison stejně jako Vy. Tato mast má celorepublikový výpadek, a proto po ní byla najednou velká sháňka. Ačkoliv jsme ještě měli skladem posledních 15ks tak sobotní a nedělní poptávka zákazníků tuto zásobu cca 3x převýšila. Proto se již na některé zákazníky nedostalo.
    Peníze jsme Vám obratem vrátili.

ani po 10 dnech zboží nedodali, ačkoliv jsem ho hned zaplatila

• Z obchodu již 10 dní nic nedorazilo. Ani informace proč se objednávka opozdila, ikdyž bylo vše skladem!!!

Nedoporučuji, ale třeba mám jen smůlu!

Reakce obchodu Lékárna Zdraví

děkujeme za negativní recenzi.
    Celý problém Vaší objednávky spočívá v tom, že jste vybral platbu předem a dosud jste objednávku nezaplatil. Proto jste zboží neobdržel.
    Omlouváme se. Dáváme cca 5. den po objednávce vědět, zda objednávku skutečně chcete, ale u Vaší objednávky jsme Vám tento dotaz nezaslali.
    www.lekarnazdravi.cz

• dobré ceny, přehledný bchod
    • bezproblémová platba předem

• Dobré ceny

Spokojenost !

Lékárna, kde jsem si před odjezdem na dovolenou měla vyzvednout opalovací krém mi den po uložení zásilky oznámila, že je z důvodu nemoci uzavřena. Během deseti dnů mě e-shop nekontaktoval a nenavrhl náhradní doručení. Když jsem si v dobré víře po deseti dnech šla zásilku vyzvednout, bylo stále (nebo opět) zavřeno. Krém jsem nemohla sehnat a nakonec koupila za naprosto neuvěřitelnou cenu v kamenné prodejně.

Reakce obchodu Lékárna Zdraví

Omlouvame se, ale nemoc si nevybírá a někdy skočí na člověka během jednoho dne. Stačilo se ozvat a mohli jsme Vám krém zaslat přímo na Vaši adresu. Pěkný den. Lékárna Zdraví

• až do domu parada

nemám bylo to poprvé