• rychlá a snaživá reakce na objednávku
    • nabízí se zboží, jež není kryto dodavatelem - výpadek výroby???

mensi vytka-nebylo receno, za jak dlouho bude zbozi doruceno

Výborná komunikace obchodu. Rychlé vyřízení objednávky.

• Blízko metra, pohodlný nákup.

Výborná cena na dvojité balení Bioderma Atoderm Baume 2x 500ml

• Seriozni
  • Zboží přišlo porušené

• Obchod by si měl lépe pohlídat dostupnost zboží na svých stránkách. Mnou objednané zboží bylo podle stránek na skladě, druhý den mi však byl poslán mail, že zboží už není dostupné.

Láhvička byla nedostatečně uzavřena a část vytekla.

• Nezkušený personál při řešení internetového obchodu.

Nabízejí zboží, které není na skladě a ani neví, že výrobce tento výrobek v uvedené váze již nebude dodávat.

Reakce obchodu Lékárna Zdraví

Dobrý den, omlouvám se za komplikace, ale nelze postřehnout každou změnu u každého výrobku hned v rámci několika tisíc položek v nabídce. Výrobce přestal dodávat 40g balení a nahradil jej 30g. Ano, nabízíme i zboží, které není v danou chvíli na skladě, což je u každého takového produktu napsáno.
    Pěkný den.
    www.lekarnazdravi.cz

• rychlost a spolehlivost

• Spolehlivost

• Rychlé

• Není snaha shánět ověřené léky,které pomáhají,.Jen doporučují sračky ,které jsou drahé a neúčinné.Politika našich lékáren,Neléčit,jen hodně prodávat,to jsou peníze.

Reakce obchodu Lékárna Zdraví

Dobrý den, Vaší recenzi nerozumím. Objednal jste si přes Heureka košík kosmetický krém Bioderma Sensibio DS+. ten jsme Vám zaslali. Nic dalšího jste s námi nekonzultoval.
    Pěkný den.
    www.lekarnazdravi.cz

• Měli zboží co jsem chtěl
    • Neskutečně dlouhá dodací doba. Nechtěli mi říct ani název doručovací služby. Nakonec jsme se ale dohodli.

• Vse ok,komunikativnost,ochota

Obchod proběhl bez problému. Co považuji za velký mínus, je muset platit v kamenné prodejně/lékárně jen v hotovosti.

Obchod reaguje rychle a bez problémů. Jen zboží, které jsem koupil, jsem později našel jinde o 200,- Kč levnější. (Při nákupu za 528,- Kč). To je ale spíš můj problém, měl jsem lépe hledat.

Velká spokojenost