Příznivé ceny. Rychlé odeslání.

• rychlost dodání

• Dobré ceny, rychlé vyřízení

• delší doba dodání
    • Bohužel měla lékárna smůlu, že se do dodání napletla i sosota a neděle. Protože jsem vše uhradila předem, potvrzení o platbě i doplatku jsem dodala. Očekávala jsem zboží v pondělí maximálně v úterý. Došlo až ve středu. Myslím, že jsem měla být o zpoždění informována.

Firma by si měla ujasnit, kolik chce za poštovné! Z původních 89 Kč. jsem se dostala na 267 Kč. údajně z důvodu, že budou 3 balíky. Nakonec došly 2 balíky. Jestli poštovné je v rozpětí mezi 89 - 267 Kč. podle velikosti a váhy, mělo by toto být u dopravného zmíněno! Dopravné jsem doplatila jen proto, že jsem měla celou objednávku již uhrazenou a zboží bylo natolik v dobré ceně, že jsem neprodělala i když bych za tu cenu měla 1 balení navíc. Tato chyba v ceně dopravného měla jít na vrub prodejce! Cenu jsem doplatila, ale nelíbí se mi to. Toto se projeví na mém hodnocení.

Reakce obchodu Lékárna U Kostelíčka

děkujeme za Vaši zkušenost, bohužel ceny dopravy jsou účtovány od 1balíku či 5kg váhy, nic s tím nenaděláme jelikož jsou ceny pevně dány dopravcem.
    Váš eshop

• Zboží jsem dostala brzy
    • Nad 5 kg je jiná cena dopravy

V pořádku

Děkujeme za zprávu.

Rychlé bezproblémové dodání, kvalitní zboží , dobré ceny

Děkujeme

Zboží po několika týdnech od zaplacení stále nedorazilo. Zatím bez jakéhokoli infa od lékárny.

Vážená paní Zajdo,

dle našich informací objednávku č.6024 žádná paní Zajda neobjednávala. Tedy pokud chcete reagovat, tak prosím přístě pod jménem objednavatele.
    Nicméně pokud se jedná o objednávku na Erdomed, rozesílali jsme zákazníkům email ohledně jeho dodání.

Děkuji.
    Chytra

Rychlé dodání a skvělá cena.

Děkujeme

• U zboží, u kterého měli po celou dobu uvedeno, že jej mají skladem bylo doručeno až po 25 dnech.

Vážený pane Truhláři,

děkujeme za Vaš příspěvek.
    Na naši obranu musíme říci, že jsme Vám zaslali zprávu, že zboží se doskladňuje a tudíž nebude okamžitě k odeslání.
    Bohužel v předvánočním čase byl velký nápor na eshop a některé zásilky se zpozdily, za což se omlouváme a doufáme, že v budoucnu Vás budeme moci přesvědčit, že toto byla výjímečná situace.

Váš eshop
    www.lekarnaukostelicka.cz

• Není co vytknout, komunikace s lekarnou na 1 s *, flexibilní, lidsky empaticky pristup

Děkujeme

Rychlé vyřízení objednávky s možností osobního odběru.

• Rychlost připravení k odběru, ceny

Příjemný personál lékárny

• Dobré ceny
    • Rychlé doručení

Vyhledávač umí jen přesný název, neumí účinné látky.

Jsem spokojená, bylo rychlé vyřízení, a vše je ok.

• Milý personál

• i když je zboží skladem, rozhodně ho nebudete mít rychle
    • neposílají číslo zásilky, takže nevíte až do dne doručení kdy asi tak doopravdy dorazí

Zboží bylo zaplaceno ihned online platbou, ale celý týden (5 pracovních dní) se nic nedělo, dnes přesně 7 dní od zaplacení a stále nemám zboží ani reakci. Když jsem se zastavila třetí den od objednávky přímo v prodejně, arogantní paní lékárnice mi řekla že si mám laskavě počkat na oznámení o vyzvednutí a že se musí v bance spárovat platby a ona s tím nic rozhodně dělat nebude.... takže takhle si online platbu a okamžité vyřešení objednávky opravdu nepředstavuju.

Vážená paní Bulvová,

děkujeme za Vaši reakci, bohužel Vaše platba nebyla opravdu spárována s Vaší objednávkou, což se někdy opravdu stane.
    Pokud tedy po odeslání Vaší platby, nedojde nějaká další informace od prodejce, je potřeba ho kontaktovat.
    Nyní jsme platbu dohledali a objednávku vyřídíme co nejdříve.
    Děkujeme,

Tým,
    www.lekarnaukostelicka.cz

• Dobré ceny,ochota a rychlost dodání
    • žádnou neznám

Doporučuji tento obchod k nákupům daného sortimentu

Rychlé vyřízení objednávky. Možnost osobního vyzvednutí.

Děkujeme za hodnocení.
    Váš Eshop