Klamavá reklama.

• nespolehlivý

nedoporučuji

Dobrý den p. Zdeňku,
    Opravdu se u Vás stala politováníhodná souhra 2 náhod, kdy jsme zaměnili etikety na balíku (tato chyba se dá obratem opravit, což jsme udělali) a nezávisle na tom Zásilkovna Váš balík ztratila.
    Omlouváme se za nepříjemnosti, které jste měl během vyřizování; jsme všichni lidé a může se stát chyba. Celý problém jsme vyřešili okamžitým proplacením celé objednávky zpět na Váš účet.
    Děkujeme za Vaši recenzi, poslouží k dalšímu zkvalitňování služeb u nás a následně i našich dopravních partnerů.

za kolektiv www.lekarnasvjosefa.cz

PharmDr. Pavla Tomalová

• nákup z domova
    • Nebyly mi vráceny peníze za poštovné, které jsem byla nucena poslat zpět z důvodu reklamace - zboží bylo poškozeno.

POkud obchod nebude vracet - proplácet peníze za vracející se poškozené zboží, tak se zákazníků zboží značně prodraží a tedy nelze tento obchod doporučovat.

Reakce obchodu LEKARNASVJOSEFA.CZ

Dobrý den p. Radko, děkujeme za Vaši recenzi, nezakládá se však zcela na pravdě.

Již jsme Vám poslali náklady na přepravu na Váš účet!

Z důvodu dovolených v době řešení Vaší reklamace se vyřizování na účetním oddělení protáhlo, omlouváme se.

Snažili jsme se vadu výrobce řešit a maximálně Vám vyjít vstříc,

Reklamace vždy vyřizujeme přednostně a bez průtahů, nemáme jedinou nevyřízenou/neproplacenou reklamaci.

Jednalo se o vadu výrobce uvnitř výrobku, což jsme nemohli předvídat ani ovlivnit. Ihned jsme Vám nový výrobek poslali (standardně je vyřizování reklamací 7-14 dnů).

S úctou za celý kolektiv
    PharmDr. Pavla Tomalová
    www.lekarnasvjosefa.cz

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Přehlednost
    • Hlavní minus byla doprava. Objednala jsem si PPL, ale vaše lékárna označila balík jako "firemní" a z toho vyplynulo, že PPL nepodalo informaci ani o dni ani o hodině doručení, když jsme nebyli doma, nabídli doručení na náhradní adresu, tu popletli, takže celý den čekání byl marný, slíbili doručení v sobotu, po celodenním čekání nám oznámili, že to byl omyl a firemní balíky v sobotu nedoručují, další čekání bylo po celé pondělí, ale naštěstí už zásilka dorazila. Tři dny čekání od rána do večera.....horor. Nikomu nedoporučuji!

Nedoporučila kvůli způsobu dopravy - kdy chybu udělal obchod označením zásilky jako firemní. Viz výše. Kdo nesedí trvale doma po několik dní, má smůlu.

Dobrý den p. Libuše,

předem děkujeme za kladné hodnocení našeho webu a cen.

To, co se Vám stalo je opravdu politováníhodné a poslouží to k dalšímu zdokonalování našeho servisu. Za konkrétní pochybení jednotlivých pracovníků služby PPL nemůžeme, přidáme to ale ke stížnostem, aby se situace tohoto typu neopakovala.

Všichni jsme lidé a zřejmě i na naší straně vznikla chyba - a bohužel u Vás se těch chyb poněkud nakumulovalo.

Při dalším nákupu u nás Vám jako omluvu poskytneme dopravné zdarma (PPL, Č. pošta, Uloženka) - jen to, prosím, uveďte do komentáře. Děkujeme.

Způsob dopravy kromě služby PPL nabízíme i prostřednictvím Č. pošty a Uloženky, pracujeme i na dalších partnerech, doufejme, že budeme všichni spokojení.

S úctou za celý kolektiv Lékárny sv. Josefa

PharmDr. Pavla Tomalová.

• nevraci penize za nakup,neodpovida na mail spatny obchod
    • nevraci penize za nakup,neodpovida na mail spatny obchod,nikomu nadoporucuji.

nekupovat nic

Reakce obchodu LEKARNASVJOSEFA.CZ

Děkujeme za Vaši recenzi, s kterou zároveň nemůžeme souhlasit a to z těchto důvodů:
    - dle sdělení v telefonickém rozhovoru jste nám slíbila poslat číslo účtu emailem, který bohužel nedošel
    - zároveň číslo účtu, který jste nám pak uvedla bylo špatné. Na základě uvedených skutečnosti se vše pozdrželo.
    Peníze samozřejmě byly odeslány na správné číslo účtu!
    Přejeme Vám vše dobré!

• Vybrala jsem si zboží v akci a objednala 10 ks. Obchod mi odpověděl, že akce je kvůli expiraci zboží, ale že mají pouze 2 kusy. Ale že si zboží se stejnou expirací mohu objednat dráž. Naprosto nelogické.

Nedoporučuji

Zdravíme Vás p. Markéto,

Vaše objednávka zněla na 16 kusů mléka v akční ceně, bohužel se mléka rychle vyprodala a my jsme měli poslední 2 balení v této ceně. Další zavážka zboží (bohužel se stejnou expirací) již měla vyšší cenu. Ihned jsme Vás o vzniklé situaci informovali, dali jsme Vám možnost si vybrat – Vaši reakci plně chápeme.
    Je nám to líto, že jsme nemohli Vaše požadavky splnit.

kolektiv Lékárny sv. Josefa

• Nabízejí na internetu zboží, které nemají

Nedoporučuji

Reakce obchodu LEKARNASVJOSEFA.CZ

Zřejmě se jednalo o objednávku, kdy zboží bylo uvedeno jako "skladem" v našem e-shopu a šlo ho normálně objednat, poté jste ovšem obdržel/a náš email, který vysvětluje nedostupnost tohoto zboží.
    V rámci slušného obchodního jednání uznáváme chybu, ikdyž těžko ovlivnitelnou. Tato situace běžně nastává na všech internetových obchodech, kdy objednáte
    zboží v momentě, kdy jsme vyprodali na našem kamenném skladu ten samý den a naši dodavatelé již také zboží vyprodali, a proto nejsme schopni dostát Vaší objednávce. Žádný sebelepší shopsystém (tvůrce
    internetových stránek) není ve 100 procentech schopný zajistit častější nahrávání aktuálního zboží častěji než 1-2x denně. To je prostě technicky neproveditelné. A vy jste se v této "mezeře" ocitl/a.
    My sami jsme byli zaskočeni rychlostí, s jakou se to dané zboží vyprodalo do posledního kousku takřka před našima očima...a navíc bez možnosti znovu objednat do pár hodin, jak se to normálně děje. Pokud k takovéto situaci
    dojde, je naší povinností Vám tuto skutečnost ihned nahlásit, což jsme udělali.
    Chápeme vaši nespokojenost, holt technika má někdy větší mezery než lidské zdroje.
    Je nám líto, že jsme nemohli Vašim požadavkům dostát.