• nakoupil v obchodě Lékárna Sokolská před 2 měsíci

žiadne

• nakoupil v obchodě Lékárna Sokolská před 4 měsíci

• Zřejmě široký sortiment zdraav.mat.okamžité odeslání.
    • Je jen jeden z celé škály podobnýých,nebojí se mít zásoby.

Stručně:doporučuji

• nakoupil v obchodě Lékárna Sokolská před 8 měsíci

Spokojenost

• nakoupil v obchodě Lékárna Sokolská před 9 měsíci

• Jednu výtku bych měla. V případě, že platíte poukázkami Multi benefits, účtuje si lékárna 8%. Tím se navýší celková částka, nikde jsem toto ještě nezažila a používám je často.
  • nakoupil v obchodě Lékárna Sokolská před 9 měsíci

• nakoupil v obchodě Lékárna Sokolská před 10 měsíci

• Rychlost vyřízení ojednávky,dostupnost- lékárna v centru u metra,možnost platit kartou,vstřícný,milý personál

Nedoporučuji: cena za lék příliš vysoká

• nakoupil v obchodě Lékárna Sokolská před 1 rokem

cena dobrá

• Profesionalny přístup, výborna komunikace.
    • Nakupuju pravidelne.
    • Jednou se mi stalo, že zboží nebylo za uvedenou cenu, ale to se stává ve všech internetových obchodech, kdy k aktualizaci dochází 1x za den, někde i 1x za dva či tři dny. Vse se vykomunikovalo. To je problem systemu aktualizací, ne konkrétního obchodu / prodejny.

Spokojnost. Doporučuji!

• nakoupil v obchodě Lékárna Sokolská před 1 rokem

objednavka mi byla stornovana s argumentaci, ze zbozi jiz neni na sklade za uvedenou cenu. Po par emailech, kde jsem v souladu tehdejsich obchodnich podminek obchodu pozadovala zaslani zbozi za zverejnenou cenu, mi bylo zbozi nabidnuto za cenu, kterou bezne nabizeji jine internetove obchody, tedy bez cenoveho zvyhodneni, kvuli kteremu jsem stranku puvodne diky Heureka.cz navstivila.

Ochotný personál, osobní přístup, profesionální služby

• jiné ceny na internetu oproti skutečnosti. Storno objednávky bez vysvětlení a omluvy

Nedoporučuji

• Všechno

Příšerně drahý obchod

• protože je nejdražší ze všech

:-)

• LÉKÁRNA JE PODVODNÍK !!! na srovnaní cen.cz a heureka.cz uvedeno 2 390,- a když prokliknete, cena je běžná a samozřejmě vyšší!

Nikdy zde nenakoupím!

Reakce obchodu Lékárna Sokolská

Velice se omlouváme za vzniklou situaci. Bohužel nahrávání dat na server Heureka probíhá v nočních hodinách, takže u zboží v akci s omezeným množstvím nemůžeme tuto situaci při jehomvyprodání ovlivnit. Ještě jednou se omlouváme.