Lekarnapostou.eu

?
Obchod nemá dostatečný počet hodnocení.

Recenze Lekarnapostou.eu

strom

Přidáno: 9. února 2018

• Nakupovala jsem zde poprvé a jsem maximálně spokojená. V pondělí jsem objednala, ve čtvrtek dopoledne převedla peníze na účet a v pátek ráno krátce po osmé hodině mi bylo zboží doručeno.

Kristyinn

Přidáno: 2. prosince 2017

Rychlé, bezproblémové dodání.

Přidáno: 6. října 2017

Při platbě kartou by zboží mohlo být expedováno druhý den, nejpozději třetí den. Komunikace obchodu žádná, až teprve na dotaz odpověděl kdosi z PC servisu. Nakoupil jsem poprvé a naposledy.

Reakce obchodu Lekarnapostou.eu

moc se omlouváme za průtahy s doručením Vaší objednávky. Bohužel jsme měli problémy s našim logistickým systémem, který Vaši objednávku nezaevidoval, tudíž jsme o ní nevěděli a nemohli jí včas zpracovat. Až na základě Vašeho dotazu jsme objednávku vyřídili.

Děkujeme za pochopení a doufáme, že i přesto na náš obchod nezanevřete.

Tým Lekarnapostou.eu

Michal

Přidáno: 26. června 2017

Měl jsem problém s dopravou od Geis. Měli to v depu od 14.6., ale několikrát to prý zapomněli naložit, takže když mi řekli, že mi to doručí až 19.6., dojel jsem si pro to radši sám do jejich depa.

Eliška

Přidáno: 31. května 2017

• škoda, že nefunguje zásilkovna, pošta doručí do bytu a neřeší nepřítomnost, Žádala jsem zanechání na poště a stejně mi bylo doručováno domů, musela jsem změnit doručení až po oznámení doručení.

nedoporučuji

Reakce obchodu Lekarnapostou.eu

mrzí nás Vaše problémy s doručením objednávky, bohužel toto již nedokážeme ovlivnit. Doporučujeme případně v budoucnu využít spíše dopravce Geis, který je spolehlivější a také vždy kontaktuje adresáty pro domluvení konkrétního času doručení.

Děkujeme za pochopení
Tým Lekarnapostou.eu