• Od zadání objednávky je stále ve stavu připravuje se. Na telefon se nejde dovolat. Nikdo nereaguje. Žádost o hodnocení přišla, ale objednávka ne.

Jenom zasilkovna, lol, ani nejsou schopni ji predat spravnou adresu, natoz dodrzet termin, kdy ji to predaji, aby mohli dodrzet termin predpokladaneho doruceni. Sasci. Nedoporucuju. Nulova komunikace. Bida.

Rychlé dodání,dobré ceny.

• akce a ceny

• Dobra komunikace
    • Kvalitne zbozi
    • Super ceny

Objednavam pravidlne, dobre ceny a kvalita zbozi. Zajimave produkty vlastni znacky Life: Parazitol i Herpes gel. Pouziva u nas cela rodina.

Doporucuji.

• Nekomunikují. Z jejich strany informace o objednávkách minimální a nepravdivé. Na moje maily nereagují vůbec.

Jsem pracovně téměř neustále na cestách, na většině míst nicméně jsem několik dní. Při nákupech na eshopech si proto vždy vyberu Z-Box v místě pobytu. A objednávku načasuji tak, aby mě při standardních dodacích dobách dnešních eshopů a rychlosti Zásilkovny bezpečně zastihla.
    Objednáno v neděli 19.3. V pondělí 20.3. mail, že na objednávce pracují. V úterý ticho. Ve středu 22.3. ráno informace, že bylo předáno přepravní společnosti. Nepravda: Zásilkovna dostane zásilku až ve čtvrtek 23.3. odpoledne. Už ve středu večer, kdy Zásilkovna stále nemá o zásilce informace, píšu lékárně mail, že zásilka mě již nezastihne na místě dodání. Navrhuji přesměrování objednávky na jiné dodací místo (navrhnu konkrétní Z-Box) nebo storno. Bez reakce. Ve čtvrtek večer, tedy 4 dny po objednání, Zásilkovna zásilku konečně dostane. Bohužel na původní dodací místo. Tam je doručena v pátek 24.3. - odjela jsem ve čtvrtek večer.
    Dnes (pátek 24.3.) se do Lékárny Life opakovaně snažím dovolat - neúspěšně. Píšu další mail, ale předpokládám, že i ten je zbytečný. Hodnota objednávky byla 2396 Kč. Není to moc, ale ani málo. Snad aspoň ty z nich vrazím. Někdy. Možná. Pokud začnou komunikovat.

• Přišla zpráva, že je zboží k vyzvednutí. Přijeli jsme k lékárně a na dveřích, napsáno " Dnes kvůli technickým problémům Zavřeno. To lze pochopit, ale když jdete zboží vyzvednout druhý den a na dveřích tentýž papír dnes Zavřeno, tak už je to na pováženou. A přitom stačilo na napsat od kterého dne do kterého dne je tedy Zavřeno a ne z lidí dělat hlupáky. Zboží si objednávám raději jinde, ač o něco dražší, ale vím že kdyż přijdu pro zboží, tak je dostane ten den.

LÉKÁRNA STORNOVALA OBJEDNÁVKU.NEUVEDLA PROČ.MNOU OBJEDNANÉ ZBOŽÍ JE PŘITOM STRÁLE V NABÍDCE.

Spolehlivost a rychlost vyřízení!!!

• Široká nabídka léků, i těch, které nemají v jiných lékárnách
    • Velmi rychlé odeslání objednávky
    • Přehlednost v e-shopu
    • Dobrá a vstřícná komunikace lékárny na mé dotazy

Bohužel, nemohu kladně zhodnotit. Vše trvá strašně dlouho.

• Přivezli bez zbytečných doplatků

Přivezli, zaplatil jsem kartou a odjeli

• Nic nepřišlo. Na stránkách obchodu zboží zmizelo.Od nich žádná zpráva, omluva.

• zboží přišlo všechno a v pořádku

• Uvádění zákazníků v omyl

Přišel email že je zboží k vyzvednutí
    V týdnu mají do 19
    Přijdu v 17 a zavřeno
    OK můžou se stát nějaké problémů
    Druhý den v pátek ráno přijde SMS že bude otevřeno jen do 12 a Sobota zavřeno
    Dorazíme k obchodu v 11:45
    Uvnitř zaměstnanci jenže už nás dovnitř nepustili
    K vyzvednutí došlo až v pondělí což u leku nemusí být někdy v pořádku

• Zboží ještě nevyrazilo na cestu k nám. Nemám co hodnotit. Jak aspoň dostanu SMS zprávu, že zboží opustilo sklad, tak mohu hodnotit.

Vše v,pořádku, tak to má být a děkuji.

• Žádná
    • Žádná výhoda mne nenapadá vzhledem k situaci , kterou řeším
    • Zboží nedorazilo a vracení peněz také ne

Za mne tuto lékárnunedoporučuji. 10.12 jsem objednala Nurofen cipky, bylo mi potvrzeno, ze se objednávka vyřizuje a 21.12. jsem poslala e-mail na který nikdo neodpověděl. Urgovala jsem tedy i na Facebooku, kde se omlouvali, ze můj e-mail byl nejspíš vyloučen z důvodu přetížení sítě. Poslala jsem číslo účtu a do dnešního dne nemám peníze zpátky a 30denni lhůta, kterou se tady ohání už dávno proběhla.

• delší odesílací doba, zřejmě kvůli nedostatku poproduktu

Super rychlá komunikace i doručení zboží. Jsem spokojená, doporučuji.

Reakce obchodu Lékárna LIFE

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši objednávku a kladné hodnocení. Vaše spokojenost nás velmi těší. S pozdravem Lékárna Life