• O.K.

spokojenost, ochota, rychlost

Sortiment
    Rychlost dodani

• Pohoda

• Mám to pěšky kousek cesty a jsem spokojená.

• Profesionální a příjemní zaměstnanci.
    • Vždy mi ochotně poradí.
    • Kéžby bylo více takto slušných lidí v oblasti služeb, obchodu.
    • Nejsou žádné.

• široký výběr zboží
    • při osobní návštěvě velmi kvalifikovaný a zodpovědný přístup

vše v pořádku, úplná spokojenost

Pěkná lékárna, na e- shopu levnější.

Vše co jsem si objednala mi přišlo,je to bezvadné.

• Milé lékárnice, rychlé vyřízení objednávky.

• Do této lékárny chodím už roky ráda a to pro vše co potřebuje nejen naše rodina, ale i naši známí a to jak pro recepty, tak pro objednávky z e-shopu nebo i pro telefonické objednávky, kdy vím, že když ráno zavolám a není-li skladem, tak odpoledne to mám dovezené a nachystané k vyzvednutí... Už několikrát mne doslova zachránila tato možnost, kdy bylo potřeba něco ne úplně obvyklého a to zároveň nečekaně a akutně... V lékárně je velmi příjemná rodinná atmosféra, pokaždé mne vítá velmi milá obsluha, která vždy velmi ochotně poradí a pomůže což je ne v každé lékárně vždy samozřejmé. Ceny jsou velmi příznivé a u některých produktů dokonce bezkonkurenčně nejpříznivější. Expirace vždy dlouhá, takže stíháme vše využít. V lékárně je velmi nadstandartní servis, neboť například nyní zde máme uskladněnou část naší objednávky pro rodinného příslušníka, kterou jsme omylem objednali ve větším objemu, než jsme schopni doma uskladnit. Takovouto službu si nedovedu nikde opravdu nikde v žádné jiné lékárně než v této přívětivé rodinné lékárně představit - jsem za tuto možnost vděčná stejně tak jako za spoustu jiných situací, kdy jsme například řešili ne zrovna ideálně předepsané léky, kdy na malé balení byl velmi nepříjemný doplatek a na velké žádný.. Vždy nám byla dána rada co a jak ještě před vyzvednutím tak, že jsme odcházeli s hřejivým pocitem na srdci že ještě stále existují hodní lidé, kterým jde o něco více - kterým jde o vás samotné....

vše je rychlé a ok

• Mám to kousek cesty a jsou vždy ochotní.

• Rychlost doručení

spolehlivost

Rychlost dodávky, srozumitelnost, ochota

• Nabízí zboží "skladem", které pak není schopen dodat. Rozhodně nedoporučuji.

• Rychlá redakce obchodu,výhodná cena,možnost osobního odběru a v blizkosti zastavky MHD.

vše v pořádku, doporučuji