Byla jsem velmi spokojena, hlavně mi vyhovovalo osobní vyzvednutí - a také tím pádem konzultace s příjemnou paní lékárnicí, která mi také hodně poradila.

• dobrý výběr zboží, které jinde již nebylo
    • rychlé a bezproblémové dodání

obchod určitě doporučuji

• nemá slabiny

doporučuji všem zákazníkům

• šíře nabídky
    • komunikace

zboží dorazilo brzy po mém objednání. bohužel se jednalo o jiný výrobek než jsem v obchodě objednal. výměna proběhla v pořádku již do dvou dnů prostřednictvím GLS, což nelze hodnotit jinak než velmi kladně.
    velkou slabinu ovšem vidím v komunikaci obchodu, která zbytečně celkový dojem z nákupu nepatrně kazí. telefonní číslo, jenž je uvedeno na faktuře totiž není komunikačním číslem pro e-shop, ale číslem do kamenné prodejny, která s e-shopem nemá nic společného. je tedy nutné volat na číslo jiné (je uvedeno na stránkách e-shopu), které je ale od cca 12:00 nedostupné.

nákup ovšem určitě každému doporučuji, protože i přes výše uvedený problém nakonec vše v pořádku dopadlo a ze strany obchodu byl 100% vstřícný přístup a ochota probém vyřešit.

• Přijatelné ceny a včasné dodání.

• U nákupu dobrá cena výrobku.

• Nízká cena

Dobrá cenová nabídka
    Mohu doporučit ostatním

Nákup proběhl naprosto v pořádku. Pouze bych kupující upozornila, že se jedná o výrobky před koncem expirace.

• dobrý

dobrý

• rychlost dodání, skvělá komunikace

doporučuji!

• Seriozní jednání

• u tohoto zboží slušná cena

• Pomalá doprava do zásilkovny.

• Je tam vše co potřebuji

Super doporučuji

• přehlednost webu
    • odeslání na zásilkovnu
    • Nedodržení kupní smlouvy.

Když se stane, že objednáte lacinější zboží, tak Vám napíší, že byla na webu chyba a zboží nepošlou.
    Ostatní eshopy v přídě pochybení, chybu uznají a zboží pošlou. Tento prodejce však nikoli. Eshop nemohu doporučit.

• Dobrá komunikace
    • O žádných nevím

Jsem spokojena

• Vybrala jsem si dopravu prostrednictvim GLS a netusila, ze nemaji jako zakladni sluzbu dat vedet o doruceni predem. Pry je to na pokyn odesilatele. Nevedela jsem tudiz, ze mam ocekavat zasilku a byt doma. Resila jsem tedy az nedoruceni zasilky a vse se protahlo. Byla jsem zklamana, protoze jsem se zbozim pocitala do patku.