Žádná komunikace s obchodem
    Mají 3 telefonní linky na žádnou se nedovoláte
    Když napíšete e-mail tak vám nikdo neodepíše
    Proto se tomuto obchodu vyhněte

Bez udání důvodu byla moje objednávka zrušena. Zboží, které bylo objednáno, zřejmě nebylo skladem, protože následně již nebylo v nabídce. Obchod se k tomu nijak nevyjádřil .

5 zbytečně otravných e-mailů jsem dostal, než mi bylo doručeno zboží. Mimochodem trvalo to 3 pracovní dny, než zboží odeslali. Placeno okamžitým převodem (mají to tam do 5 minut). Nutno čekat po objednání na další zbytečný e-mail s údaji pro platbu. QR kód jim nic neříká.

• nejedná se o žádné expres dodání zboží

Express???

• Zboží předáno Zásilkovně až 6 den po mojí objednávce! Doručeno 7 den.

Katastrofální úroveň komunikace se zákazníkem. S Lékárnou Expres již NIKDY více!!!

Nevím co je na teto lékárně expres.

Přestože jsem několikráte volal a psal e-mail, dosud jsem odpověď nedostal. Zboží je sice připraveno k odběru, ale nevím kde.

Nejhorší shop, kde jsem objednávala. Na mail pan magistr nereaguje.

• Po týdnu od objednání zboží jsem musela sama volat do Expres lékárny, zboží nedorazilo, žádná zpráva z lékárny nepřišla. Po mé telefonické urgenci bylo sděleno, že mám objednáno hodně kusů a musí je někde shánět. Vřele tento e-shop NEDOPORUČUJI.
    • Není snaha ze strany e-shopu informovat zákazníky o stavu objednávky.
    • Na www.stránkách nemají upozornění, že při více jak 1 ks bude dodávka provedena v nedohlednu.

Nedoporučuji, nemají snahu komunikovat se zákazníkem, www. stránky mají dobré, ale vše ostatní tak dobré bohužel není.

• Zaplacena bjednávka udajne odeslana 31.8.,do dnesniho vecera 6.9.ji ještě nemam a obchod nereaguje na moji dnesni otazku co s ni je

• dlouhá doba dodání
    • před týdnem objednáno, žádná reakce obchodu o stavu objednávky
    • nereagují na e-maily, neberou telefony

Obchod přijal objednávku,ale od té doby nereaguje.Psala jsem, že mě nepřišly údaje k platbě a nikdo se neozval,tak si myslím,že už objednávku vypustili

• bezdůvodně zrušená objednávka
    • Dlouha dodaci lhuta
    • Nereaguji na email
    • Zatim nedodane zbozi i pres jeho zaplaceni

Nerada pisi negativni komentare, ale zde nenan zatim co chvalit

• Pri zruseni objednavky penize obratem vratili.
    • Obchod sice chce zaslat penize ve chvili,kdy si zkontroluje dostupnost zbozi,ale v praxi tomu tak bohuzel neni. K platbe vyzvali, zaplatila jsem ji a zila v domneni, ze zbozi obdrzim. Az po nekolika pracovnich dnech jsem obdrzela telefonat, ze zbozi neni k dispozici. Nabizeli zaslani zbytku objednávky. Nicmene jsem prisla o nekolik dni,kdy bylo mozne zbozi shanet jinde. Jednalo se o exponovane zbozi, ale proto bych ocekaval, ze nejprve pravdive potvrdi jeho dostupnost a po obdrzeni platby obratem zaslou.

Po týdnu od objednání zboží jsem napsal e-mail, co se děje s objednávkou, když všechny položky měly být skladem, bylo mi odepsáno, že bohužel objednávku neobdržím kvůli kolapsu velkoskladů dodavatelů. Je doba epidemie koronaviru, vzhledem k tomu jsem počítal s o něco dělší dodací lhůtou, ale měli se mi ozvat sami, že bohužel nejsou objednávku schopni odeslat. Z tohoto důvodu bohužel nemohu obchod doporučit.

Obchod velice špatně komunikuje, po mých urgencích napsal jen, že vrátí peníze a důvodem byla situace v ČR.... přitom u jiného prodejce jsem objednala a za dva danými zboží dorazilo. Peníze mi obchod ještě nevrátil.

• Bylo mi doručeno zboží, které jsem si neobjednala!!! Zboží jsem vrátila. Vratné poštovné 99 Kč mi nebylo vráceno, pouze cena zboží a poštovné za odeslání.

Nespokojenost

• Objednala jsem zboží a zatím nic. Již je ani nepotřebují, měl to být dárek pod stromeček.