• gopay platba na ktere se neda platit kartou, takze je to vlastne uplne na nic. po 30 minutovem boji s gopay se dopracujete k ceskemu cislu uctu kam treba poslat penize jako overeni platby. takze se neda platit kartou, zadnym zpusobem.

Na e-shopu měli zboží uvedeno skladem. Normálně jsem podala objednávku, kterou potvrdili s tím, že dají vědět, až bude na pobočce lékárny připravena k vyzvednutí.
    Po několika dnech ovšem bez dalšího přišel e-mail s tím, že se omlouvají, ale zboží není skladem. Moji obbjednávku bez jakékoliv jiné domluvy stornovali.
    Chápu, že je nyní doba, kdy je problém sehnat jakékoliv desinfekce. Ovšem právě proto měli mít info o nedostatku zásob hned, abych měla možnost poohlédnout se jinde. Za dalších pár dnů už totiž nebylo skladem ani to, co jsem měla vyhlédnuté jako alternativu v jiných lékárnách.

• Obchod nedodržuje zákony, nedodá zboží za nabízenou cenu, ale nabídne mnohem dražší, nekomunikuje, bude řešeno dál
    • skvělá komunikace!
    • ochota

- skvělý přístup paní lékárnice, rychlost zpracování požadavku

velice dobré, rychlé vyřízení, levnější produkty

• Ochota a rýchlosť pri vybavovaní

rychlé dodání

• Komfortný objednávací program.

Za rovnaké množstvo produktu Saframil by som v lekárni na Slovensku zaplatil 42,0 € a za dobierku z lekárne v CZ som zaplatil o 20,0 € viac. Nech mi nikto nehovorí priateľstve a korektnom obchodovaní. Liek Saframil užívam už 30 rokov a zrazu v lekárňach na Slovensku je nedostupný. Kým v CZ ho majú takmer všetky lekárne. Ale aj tak ďakujem za objednávku.

V tomto obchode som našiel to, čo som hľadal a iné mi to nedokázali predať - nemali tovar. Celá transakcia prebehla rýchlo a pokojne.

Rychlá reakce, vše bylo v pořádku.

• komunikace
    • ochota řešit problém
    • snaha vyhovět zákazníkovi

ok, doporučuji.

• Lepsi ceny nez v kamennych lekarnach
    • Rychlost dodani na pobocku k vyzvednuti

• cena, komunikace, rychlost dodání

• Cenově zajímavá nabídka a možnost převzetí zboží v dosahu bydliště.
    • Zatím nevím.

Doporučuji nákup.

• přehlednost, rychlost
    • není

Super ceny, rychlé a bezproblémové dodání.

spokojena prislo brzy

Tovar objednany 2.7.2019 ani za 10 dni nedorazil.

• přijatelné ceny,levné dodání