• Ani za týden nereagovali a nebráli telefon.

Zboží inzerované na stránkách ve finále neměli

Vzhledem k tomu, že zásilka doposud nedorazila, považuji služby za neefektivní, zejména pomalé a doručením zásilky si nejsem jist...

Inzerovali něco, co neměli k dispozici

Zbozi bylo uvedeno skladem, bylo objednano, zaplaceno. Objednavka byla obchodem prijata, bylo sdeleno, ze se zpracovává.
    Posléze mi obchod oznamil, ze zbozi nema skladem a ze jej bude mit asi za 1-2 tydny.
    Objednavka byla tedy strormovana.
    Rozumim, ze se to muze stat, ale logicky, nemohu byt spokojena

krabice narvaná k prasknutí, lepící páska přilepená ke zboží tak, že nešlo bez poškození vyndat, nepřišel jediný email, pouze od dopravce

Vysoké ceny

Odeslání zboží trvalo týden. Kolem dodání obchod nekomunikoval.

• trapně zrušená objednávka po několika dnech

• Majiteľ by sa mal zamyslieť, či vybaviť objednávku aj na Sllvensko, lebo jeho konkurencia to robí bežne.

Zboží nedorazilo a lékárna dělá mrtvého brouka. Bohužel jsem zaplatil předem, tak jen doufám, že dostanu alespoň peníze zpět

V e-shopu bylo zboží uvedeno skladem, ale po odesláni objednávky obchod sdělil, že skladem není. K dispozici bude až za 1-2 týdny a pokud nebudu chtít čekat, tak objednávku stornuje. Tato lhůta byla příliš dlouhá, proto jsem objednávku musela zrušit. Obchod uvedl nepravdivé informace ohledně dostupnosti zboží.

• Dobrá cena
    • Zboží skladem
    • Objednáno ve čtvrtek večer, dorazilo ve středu odpoledne
    • Zoufale dlouhé vyřízení objednávky

rychlost, drahé zboží

Objednávala jsem Cetebe imunity forte v době kdy bylo skladem. Po týdnu jsem obdržela mail, ve kterém mi bylo oznámeno, že skladem není a bude až za 2 týdny. Objednávku jsem z tohoto důvodu stornovala.

• Objednane zbozi avizovane skladem nedorazilo ani po 12 dnech

Nabízené zboží neměli,

Každé balení léku (papírová krabička) bylo roztržené nebo pomačkané. Celkové balení bylo nepoškozené. Kde tedy vznikla chyba? U dopravce to evidentně nebylo.

při objednávce, kterou jsem hradila převodem, se ukázalo dostupné mnou požadované množství zboží, ale pak mě přišel email po 4 dnech, že musím 1 - 2 týdny počkat, že množství, které jsem platila není k dispozici. A nebo objednávku stornovat.

• Nízké ceny
    • Prodávané zboží nebylo po zaplacení skladem, dlouhá doba dalšího naskladnění