• - široký sortiment
    • kvalifikovaná a ochotná lékárnice
    • opakovaně dobrá zkušenost

Doporučuji, opakovaně dobrá zkušenost, rychlá příprava objednaného zboží.

• Vyzvedávám cestou z práce, při objednání ráno je zboží k vyzvednutí ještě ten den.

• rozumné ceny
    • celkem široký sortiment
    • stránky e-shopu a proces zpracování objednávky je trošku kostrbatý

Můj první nákup v této lékárně, dá se říct k celkové spokojenosti. Jen bych vytknul trochu omezené možnosti e-shopu (např. nemožnost řazení zboží dle různých kritérií, nebo aspoň ceny) a proces mailové komunikace z obchodu a výdej zboží - zdá se, že e-shop asi nepatří mezi hlavní činnosti této lékárny. Ale zároveň to není nic, co by bylo úplně zásadní, s objednávkou jsem spokojen.

rychlost vyřízení, skvělá komunikace

• Rychlá komunikace, rychlé dodání.

Dobře zabaleno.

Je to nejlepší lékárna v Brne. Příznivé ceny, ochota a seženou všechno.

rychlost, spolehlivost, kvalita

• rychlé jednání
    • výborná komunikace
    • možnost konzultace

Opakovaně dobrá zkušenost a seriózní jednání.

• Dobré ceny zboží, ale bohužel nespokojenost převažuje, viz dále.

Nespokojená jsem s tím, že po 10 dnech jsem se sama musela s objednávkou připomenout, nato mi bylo v telefonu řečeno, že mi to teď nachystají a za půl hodiny se mohu stavit (měla jsem zvolený osobní odběr). Co se dělo v předchozích 10 dnech, kdy jsem čekala na dodání, když potom najednou bylo možné zboží dodat do půlhodiny? Taková "služba" nefunguje jako e-shop, naopak mě jako zákazníka zdržuje. Navíc se musí platit pouze na místě, v obchodě se udržíte markováním u pokladny.

Jen ty nejlepší

• Dobrá komunikace
    • Aktualizace nabídky, Byly i léky, které nebyly v nabídce

OBJEDNÁVKA ZRUŠENA

• obchod poměrně rychle reagoval

při umístění produktu do košíku se nepromítla uvedená sleva setu 2+1 balení zdarma, ale zboží bylo účtováno za původní cenu

objednávka byla obchodem zrušena z důvodu nemožnosti dodat objednané zboží u obou objednaných položek

Na internetu bylo uvedeno, že zboží je skladem, ale za 2dny po objednání obchod objednávku zrušil, ze nejsou schopni zboží dodat.

rychlost, odborný personál

• NEJSOU!!!!!!!
    • Věci deklarované že jsou skladem, tak evidentně nejsou skladem
    • Zrušili mi objednávku bez jakéhokoliv vysvětlení
    • Když jsem jim následně psal email, stále se vracel jako nedoručitelný
  • I když bylo zboží v době mého objednání skladem na jejich eshopu, objednávku mi stornovali, velmi špatná komunikace s obchodem. Nedoporučuji.

• rychlost dodávky
    • široký sortiment
    • skvělá komunikace
    • doporučuji

Rychlý a bezproblémový obchod. Spokojenost.

• Nulová komunikace se zákazníkem, objednávku pouze přijali a přestala jakákoli komunikace. Objednávku nevyřídili a dodnes nulová reakce ze strany obchodu (uz je to tak 2 tydny), ignorují mé e-maily i telefonáty, které sice nekdy zvednou, ale nehlásí se a neodpovídají. Takze opravdu otresna zkusenost, jeste jsem se nesetkala s takovou naprostou ignoraci a aroganci ze strany eshopu. Sanozrejme ani zadna omluva.

Durazne nedoporucuji a rozhodne radim nic neplatit predem. Sve objednávky jsem se nedomohla.

• Levnější produkt