• nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 2 týdny

• Ceny

Menší výběr

• nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 2 týdny

• rychlé doručení do vlastních rukou
  • nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 3 týdny

OK

• nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 3 týdny

Rychlé, spolehlivé

• nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 1 měsícem

• Ke dvěma produktům dva vzorky krémů
    • občas není lehké na stránkách něco najít

V obchodě jsem našla krém, který jinde stojí okolo 350 Kč, za asi 260 Kč. Objednala jsem hned dva, na každý pak vyšla ještě 100 Kč sleva. Musela jsem sice zaplatit dvakrát dopravu, ale pořád jsem dost ušetřila. I s dopravou pak jeden krém vyšel na 230 Kč. Telefonicky mě pak ještě kontaktovala paní z lékárny, jestli je to takto v pořádku, ale byla to skutečně nejvýhodnější varianta.
    V balíčku jsem nakonec našla ještě dva vzorečky krémů, které ráda otestuji.
    S nákupem jsem velmi spokojená.

• dobré ceny

• spokojenost

rychle vyrizeni objednavky

• nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 1 měsícem

• Objednám z domova či z práce a pro zboží jdu "na jistotu".
  • nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 1 měsícem

• levná doprava, solidní ceny zboží
    • kvalitní zboží
    • nezjistil jsem

• výběr, ceny
  • nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 1 měsícem

• Při placení jsem udělala chybu, obchod na mou žádost okamžitě objednávku zrušil a umožnil mi objednat znovu, moc si toho cením

• spolehlivost, rychlost

• Rychlost doručení zboží

Bohužel, asi jsem měla smůlu na zakoupené zboží. Mimo jiné jsem objednávala dvě balení kojeneckého mléka Hami. Jedno bylo naprosto bez problémů. U druhého mně hned po otevření přišlo, že je zvláštně cítit jakoby bylo žluklé. Pak jsem si říkala, že se mně to asi jen zdá, zkusila jsem miminku mlíčko a po pár hodinách se mně vzbudilo s velkou bolestí bříška, skoro celou noc mně chlapeček proplakal. Koupila jsem tedy nové balení mléka stejné značky, porovnala vůni a opravdu, to objednané je zkažené. Skončilo v koši.

Reakce obchodu Lékárna doktorka

dovolte mi prosím reagovat na uveřejněnou recenzi.

O popisovaném stavu výše jsme se dozvěděli až z této recenze. Nebyla nám dána žádná informace ani nebyl započat proces reklamace. Takto bohužel nemůžeme nic řešit.

Pokud bychom byli kontaktování, vadné mléko by bylo vyměněno za nový kus a následně by proběhla komunikace s výrobcem či další zákonné opatření.

Provedeme naši interní kontrolu skladování a kvality a budeme informovat výrobce. Jsme zdravotnické zařízení - lékárna, které plně splňuje veškeré zákonné požadavky a je velmi přísně ze strany všech státní orgánů kontrolováno. Dále se budeme bavit i s přepravci.

Chtěli bychom tímto požádat, při těchto situacích nás vždy kontaktovat. Napsat negativní recenzi aniž bychom mohli reagovat, o situaci věděli a navrhnout řešení, nám nepřijde korektní.

• Bezva ceny

Vse vporadku.

• nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 2 měsíci

Nakupuji pravidelně a vždy jsem byla velmi spokojená s rychlostí vyřízení objednávky a i s místem k vyzvednutí.

• nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 2 měsíci

• Obchod nabízel zboží, po objednání přišel mail, že mám počkat na potvrzující zprávu, od té doby (10dní) žádná odezva z obchodu.

Reakce obchodu Lékárna doktorka

chtěl bych reagovat na uvedenou recenzi.

Z naší strany nebyla udělána žádná chyba.
    V systému byl zákazníci odeslán e-mail s přehledem objednaného zboží.

Zákaznice zvolila jako typ platby převodem na účet. V potvrzovacím e-mailu jsou uvedeny údaje k platbě.
    Jakmile je zboží zaplaceno, zákazníkovi se odesílá e-mail o zahájení procesu vyřizování a odeslání k zákazníkovi.
    Pro pochopení celé situace, zboží je odesíláno až po zaplacení částky. Ta bohužel nedorazila.

Zboží bylo dostupné a je u nás na e-shopu v dlouhodobé akci. Není zařazeno do kategorie produktů, které by byli dlouhodobě nedostupné.

Se zákazníci byl problém vyřešen. Dostala znovu údaje k platbě a jakmile zaplatí bude ji zboží odesláno.

• nakoupil v obchodě Lékárna doktorka před 3 měsíci

místo 3x 75ml vichy jsem obdržela 3x50ml vichy a po několika telefonátech stále čekám na výměnu PODOTÝKÁM,ŽE ZBOŽÍ JSEM PŘEDEM ZAPLATILA

Reakce obchodu Lékárna doktorka

chtěl bych reagovat na uvedenou recenzi.

Ano došlo k chybě ze strany naše e-shopu a zákaznici byli skutečně dodány krémy Vichy 50 ml namísto 75 ml. Za to se tímto velice omlouvám.

Se zákaznicí bylo pravidelně komunikováno a celý problém se aktivně řešil. Bohužel zboží se mezitím doprodalo a dodavatel nebyl schopen zboží dodat v běžné lhůtě.

Reklamační proces má svoje pravidla. Není možné ho uspěchat a obě strany musejí dojít k dohodě.

Z interních dokumentů vyplývá, že se zákaznicí bylo pravidelně komunikováno a celý problém ji byl vysvětlován a nakonec zdárně vyřešen k její spokojenosti.

• Přehlednost, rychlost dodání