• vše potřebné pohromadě
    • rychlá dodací lhůta
    • žádné slabiny mě nenapadají

s obchodem jsem velmi spokojena, nakupuji tu pravidelně už několik let a nikdy se nevyskytl žádný problém

• široká nabídka
    • přehledný sortiment
    • dobrá cena
    • poštovné u menších položek

• Rychle a ferove jednani.
    • O žadnych nevim.

Velice dobrý

• Bezva ceny,
    • rychlé dodání,
    • super komunikace

Rychlé a pohodlné nakupování z domova

• bohatý sortiment
    • nevím o žádných

Je dobré mít internetový obchod, který má širokou nabídku zboží a dodání je rychlé a kvalitní.

• Přehlednost.
    • Je to pohodlné :-) a levné.
    • Absolutně žádné.

V klidu si mohu projít jednotlivé položky, přečtu si klady a zápory o výrobcích.
    A již jsem ho doporučila ostatním kamarádkám.

• Široký sortiment, rychlé dodání zboží i toho, které není skladem, ochota
    • nevím o žádných nevýhodách

Obchod se širokým sortimentem zboží, dodržují termín dodání, zasílají informace o stavu objednávky, výhodné akce pro stálé zákazníky. Nakupuji pravidelně cca 2 roky a maximální spokojenost.

• přijatelné ceny
    • akční nabídky

přehledné a rychlé nakupování s krátkou dodací lhůtou - doporučuji

• -mají široký sortiment
    • -máte ještě možnost posláním příspěvku pomoc nemocným
    • -také je dobré, že za nasbíráné tobolky můžete dostat slevu na váš nákup
    • Trochu mi vadí, že balíčky se vyplňují malými polyesterovými kouskami i když vím, že to má svůj účel, ale mám to pak téměř všude.
    • Jinak nemám co bych vytkla.

-nakoupila jsem zde, protože jsem si mohla vybrat ze širokého sortimentu a objednané zboží mi dovezla přepravní služba až domů
    a mě odpadlo běhání po obchodech
    - určitě bych obchod doporučila ostatním
    -můžou si v klidu objednat co potřebují od léků, potřeb pro mimča až po drogérku a ještě jim bude balíček doručen až domů

Sehnala jsem zde to co neměli v kamenných lékárnách. Vřele doporučuji.

• Pohodlný nákup z domova.
    • U zboží které je označena dostupnost externě sice magistra zavolá,když není dostupné,ale zákazník neví zda si má zboží znovu obědnat nebo mu dojde automaticky nebo kdy bude dostupné.

Jen kvůli některým akčním cenám a pohodlí z domova bych doporučil.

• široký sortiment, přijatelné ceny

viz.prvni otázka

• Výhodná cena a rychlá dodávka
    • Zatím nemám zkušenosti

Určitě bych doporučila nákup v tomto obchodě,je to velice pohodlné,hlavně pro nás, protože máme lékarnu daleko

• Pokud se mnemohu dostat do lékárny osobně, dá se spousta věcí zajistit v tomto internetovém obchodě.S miminkem velká výhoda.

• Pro mě je velikou výhodou, že mi zboží dovezou až domů a když nakoupím nad 1500,- (což s plenami a přesnídávkami není žádný problém), poštovné mám zdarma.
    • Pro mě jako maminku, nenabízí dostatečný sortiment jednorázových .plen ale to nepovažuji za slabinu

Jsem s obchodem VELMI spokojená. Nejen že mám poštovné zdarma, ale dodání je prakticky okamžité, komunikace perfektní, nemohu si stěžovat!!!! Doporučuji ostatním!

• rychlost dodání,dobrá cena

Doporučuji všem kteří nechtějí stát fronty v mnohdy předražených lékárnách.Rychlost a bezproblémovost dodání zboží je perfektní.

• výborný přehled, seznámení s výrobkem. rychlost a kvalita dodání, dobrá infrmovanost o vyskladnění zboží a dopravě
    • zatím jsem na žádné nepřišla, všechny obchody mi byly vyřízeny rychle a k mé spokojenosti

vřele doporučuji, nebudete zklamáni

• Široký sortiment, příznivé ceny. Poštovné zdarma při nákupu nad 1200,-
    • Našla jsem jen dvě drobnosti: nemáte Probiotické kapky pro děti BioGaia a ceny roztoků na kontaktní čočky se mi zdají vysoké.

Perfektní internetová lékárna s příznivýma cenama a rychlým dodáním.