Jsem velmi spokojena.Prijemny personal.Vzdy dobre poradi

Reakce obchodu Lékárna BONA

děkujeme za pozitivní recenzi, jsme rádi, že jste s našimi službami spokojeni. Vážíme si Vaší přízně a proto se vždy budeme snažit dělat maximum pro Vaší spokojenost.

• dobrá cena

• Příznivé ceny

• Rychlé a spolehlivě

• solidní jednání, rychlost

www.lekarna-bona.cz

Internetove ceny jsou vyhodnejsi nez nakup primo v lekarne. Nakup se tim prodlouzi o ca. 2 dny, ale to se da akceptovat

• rychlá dodávka

+rychle , spolehlivě , 100%

• dobré ceny

• Profesionalita

Vše jak má být

• Na vše mají dost času

rychlé jednání, solidní ceny

www.lekarna-bona.cz

Vše šlo hladce, běhěm třetího dne od obj. jsem zboží měl doma.

www.lekarna-bona.cz

• dobra cena, okamzite vyrizeno, rychke odpovedi na dotazy

www.lekarna-bona.cz

• Rychlé spolehlivá dodávka.

• Vše ok