• Lego oblečení, které není moc k sehnání
    • “rychlost”
    • Cena za dopravu
    • Úprava výsledné ceny bez jakéhokoliv upozornění
    • Kvalita stránek

Účtovat si za dopravu peníze, které neplatím ani při soukromém balíku bez smlouvy s dopravní společností, to jsem nakonec nějak překousnul, ale aby jste měli potvrzenou objednávku s definitivní cenou, balík údajně odeslán v pondělí z Brna a jde do Brna 5 dní (a ne s ČP) a na závěr příjde a dopravce po Vás chce o 30 Kč víc než máte potvrzené, na to nemám asi víc co říct.

• Jiz zde nikdy nenakoupime.
    • Darky pro deti objednany 17.12. Zbozi do slibovanych 2 pracovnich dnu nedorazilo a 23.12. si pro jistotu vypnuli telefon.Zbozi stale nemame.

Never more.

Reakce obchodu Legáček.cz

• Objednávku jsem zrušila z důvodu nedodržení dodací lhůty, ale abych nebyla úplně nespravedlivá, bylo to období před Vánoci a určitý podíl viny byl na straně Uloženky, která balík údajně poslala na jiné uložiště a pak už nebyli schopni zásilku včas doručit. A pravdou také je, že se mi v Legáčku snažili pomoct při pátrání po zásilce a bez problémů přijali moje zrušení objednávky.

Reakce obchodu Legáček.cz

Dobrý den, velice nás mrzí vaše recenze zvláště proto, že jsme společně komunikovali a já Vám vysvětloval jak se celá situace stala a také, že garantované doručení bylo pouze pro kurýrní službu GEIS nikoliv pro osobní odběr na Uložence.

slíbené dodání do vánoc, zboží nedorazilo

Reakce obchodu Legáček.cz

Dobrý den, velice nás vaše zkušenost mrzí. Zboží od nás ze skladu odešlo 18. 12. 2014. Bohužel balík na centrálu Uloženky spolu s dalšími objednávkami dopravce poslal na špatné depo a již je nestihl včas doručit aby je Uloženka rozvezla po svých pobočkách. Byla to bohužel chyba třetí strany a nemohli jsme to nijak ovlivnit. I tak se velice omlouváme. Jinak doprava do Vánoc byla garantována pouze pro kurýrní službu GEIS nikoliv osobní odběr.

• relativně velký výběr lega, než na jiných podobných serverech.
    • komunikaci - nikdo nic neví a všichni se vymlouvají na druhého. Po zrušení objednávky, kdy mi do mailu přišlo potvrzení o zrušení mi druhý den přišla ona zrušená objednávka změněna o položku na které jsme se nemohli dohodnout. Nereagovala jsem na to.

Reakce obchodu Legáček.cz

Dobrý den, velice nás mrzí vaše zkušenost. Bohužel jste se snažila uplatnit voucher ze Slevomatu po skončení jeho platnosti. Kolegyně Vás poprosila aby jste se obrátila na Slevomat jelikož my tyto věci vyřešit nemůžeme. Jelikož jste nereagovala vaše objednávka byla zrušena.

• Komunikace,za několik,dá se říct let mi nebyl nikdo schopen zaktivovat kostičky na slevu.Nebo vysvětlit jak to udělám.N emají zájem slevu dávat,to je jasné.

Reakce obchodu Legáček.cz

Dobrý den, kolegyně vám v den vaší objednávky odpovídala na email na váš dotaz, že je třeba být registrovaným zákazníkem. Pro uplatnění kostiček se musíte přihlásit a jejich stav uvidíte v košíku kde je můžete i uplatnit. Na obchodě máme také sekci bonus program kde je vše vysvětleno. Ostatní zákazníci pravidelně kostičky uplatňují a nemají s tím žádné problémy. Tedy je jasné, že s rozdáváním avizované slevy nemáme žádný problém.

• Výhodné ceny
    • - nevidím mé objednávky
    • Komunikace:
    • - Nepřišla mi zpráva o odeslání zásilky
    • - Přišla pouze zpráva o přijetí platby

Nakoupil jsem zde, protože ceny za zboží byly nejnižší na trhu + doprava přes léto zdarma. Však Webové stránky vypadají stroze a menu nabídka by potřebovala řádnou péči. Nejvíce mě zarazilo, že po přihlášení ke svému účtu nevidím své objednávky a informace o nich (což by mělo být ihned opraveno). S tím souvisí právě komunikace obchodu, kdy přišla pouze zpráva o přijaté platbě, ale ne o odeslaném zboží. To jsem se dozvěděl až od dopravce, který se mi ozval. Takto to téměř vypadá až nevěrohodně, avšak obchod, tak nějak funguje a problémy se zbožím nebyli

Reakce obchodu Legáček.cz

Dobrý den, mrzí nás, že se Vám náš obchod nelíbí. Co se týče komunikace. Měl by jste dostat dva emaily. První, že objednávka byla přijata a druhý, že se objednávka připravuje a nejpozději následující pracovní den bude odeslána z našeho skladu. O doručení Vás již informuje přepravce.

• výslovně jsem požadovala večerní doručení kvůli zaměsrtnání, přesto mi řidič volal dopoledne, kde jsem. sama jsem se s ním musela domluvit na dodeji zboží odpoledne, vzít si volno v práci, vyzvednout zásilku a vrátit se do práce

Reakce obchodu Legáček.cz

Dobrý den, velice mě mrzí vaše špatná zkušenost. Prověřil jsem vaši objednávku, ale bohužel požadavek na doručení ve večerních hodinách v objednávce není. Pokud by zde takový dotaz byl, kontaktovala by Vás zákaznická podpora a informovala, že takovou službu standardně nenabízíme. Čas doručení záleží na vytíženosti dopravce. Dopravce je povinen se s vámi spojit a domluvit se na čase předání. Pokud víte, že během dne nejste doma, doporučujeme si nechat zaslat zboží do práce nebo využít výdejní sítě Uloženka.cz nebo České pošty. Děkujeme za pochopení.

• Není jasné zda je zboží na skladě.

Po objednání zboží přišla informace o balení zakázky a za hodinu informace že zboží není

• Nevím o žádných.
    • Na stránkách jsou zavádějící informace o možnosti vyzvednutí zboží. Vybrala jsem si jej proto,že byla možnost vyzvendutí v Ostravě - Přívoze. Ale to nebyla pravda. I po upozornění, je nadále na stránkách tato možnost uváděna, i když používají služeb Uloženky na periferii jiné části Ostravy. Navíc, se nedá platit kartou a dle pracovnic Uloženky je to čistě jen na přání prodejce, u jiných prodejců není problém.

Nevím.

Reakce obchodu Legáček.cz

Velice nás tato situace mrzí. Bohužel nás informace o změně výdejního místa v Ostravě minula. Data jsou již v pořádku a opravné. Děkujeme za upozornění. Co se týče platby kartou tak na tuto skutečnost upozorňujeme na našem webu.

• nejdříve potvrzená objednávka
    • druhý den zrušená

• Dlouhá doba dodání,
    • špatná komunikace s obchodníkem.

Nedoporučuji, lze koupit rychleji v jiných obchodech.

• dlouha doba doruceni
    • malo komunikace
    • pri vyzvednuti na ulozenkach nehorazne fronty

• DODACÍ DOBA NA ROZDÍL OD OSTATNÍCH E-SHOPŮ PROBLEMATICKÁ

NEDOPORUČUJI, LZE NAJÍT PRUŽNĚJŠÍ

• nema kamennou prodejnu a je tim zavisly na distribuci ulozna.cz, ktera tim byla prehlcena a nestihala distrubuovat zbozi, ktere bych nestihl dostat do Vanoc, na kdy bylo urcene jako darky

Dodávka e-shopem za 10 dní se mi zdá opravdu dlouhá......

• všechno

nenakupovat

v obchodě jsme drive nakupovali naprosto bez problemu a byli spokojeni. po změně majitele je to ovšem naprostá katastrofa

Reakce obchodu Legáček.cz

Dobrý den, velice nás mrzí, že nejste spokojeni. Prosíme o informace o problémech. Rádi bychom naše služby vylepšili ke spokojenosti každého zákazníka. Kontaktujte nás prosím na [email protected]. Děkuji.

Zboží dorazilo poměrně pozdě a na jiné výdejní místo, než jsem si objednal. S uloženkou pak nebyla řeč (nestál jsem jim ani za odpověď) ohledně přesunutí zboží na jiné místo.

Bohužel jsem zaplatila předem a teprve po týdnu mi sdělili e-mailem, že některé zboží není na skladě. Po telefonické změně položky mi bylo sděleno, že není na skladě žádná z položek mé objednávky !

Reakce obchodu Legáček.cz

Dobrý den, bohužel vzhledem k množství Vánočních objednávek je naše reakční doba trochu delší. Velice se za to omlouváme. Co se týče položek skladem byla to chyba skladu, který omylem zaslal vyskladnil vaše rezervované zboží. Ještě jednou se Vám velice omlouvám.