• Rychle

rychlá dodávka

• Rychlost,komunikace
    • Po telefonické domluvě zaslán nový výrobek od jiného dodadavatele. Za mně obchod Super

Nevím asi mám smůlu na produkt. Čidlo nesmyslně 4 hodiny rozsvěci a pak přestane. Zbytek noci pohoda.

Reakce obchodu LEDsviti.cz

děkuji za Vaše podrobné vysvětlení ohledně funkčnosti a omezení našeho reflektoru. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi cenná a s radostí ji předáme naší továrně, která tento produkt vyrábí již 8 let. Díky Vašim postřehům můžeme neustále zlepšovat kvalitu našich výrobků.

Jak jsem zmínil během našeho telefonního hovoru, rádi bychom Vám nabídli dvě možnosti řešení. První možností je zaslání jiného typu reflektoru od alternativního výrobce zcela zdarma. Druhou možností je vrácení peněz včetně dopravy.

Pro nás je prioritou spokojenost zákazníků, a proto se snažíme vyjít vstříc Vašim potřebám a představám. Prosím, dejte nám vědět, která z těchto možností by pro Vás byla nejvhodnější.

Ještě bych doplnil, že zákazník u nás již nakupoval několikrát, ale tento konkrétní nákup se podle jeho slov nepovedl. Ostatním zákazníkům bychom chtěli vzkázat, ať se nebojí obrátit na nás s jakýmkoliv problémem, abychom mohli situaci řádně a rychle vyřešit. Věříme, že nepříjemnou situaci společně vyřešíme a že budete opět nakupovat u nás s plnou důvěrou.

Tým LEDsviti.cz

Vloudila se chybička v adrese boxu k vyzvednutí, GLS se nelíbilo PSČ 110 00 pro Prahu 4, mělo být 142 00.
    Tudíž vzniklo mírné zpoždění v dodávce.

Ok

Reakce obchodu LEDsviti.cz

Dobrý den, děkujeme za kladné ohodnocení.
    Na rychlosti si necháváme záležet.
    S pozdravem Tým LEDsviti.cz

• Rychlé vyřízení a doručení objednávky

Reakce obchodu LEDsviti.cz

děkujeme za kladnou recenzi.
    Velmi nás těší, že jste s námi spokojen! :-)
    Tým LEDsviti.cz

Zboží, které inzerujete (jako na skladě) není skladem. Pořád čekám na doručení.

Tým LEDsviti.cz

• Bohužel chtěl jsem okamžitě doobjednat další zboží, ovšem nebylo mi to umožněno, pouze další objednávka a k tomu další poplatky (doběrečné, dopravné)

Reakce obchodu LEDsviti.cz

děkujeme za Vaši pozitivní recenzi a omlouváme se za nepříjemnosti, které jste zažil při pokusu o doobjednání.

Rádi bychom vysvětlili, že v našem systému je možné kdykoliv měnit objednávku až do okamžiku, kdy ji převezme dopravce. U Vaší objednávky se zdá, že již bylo zboží převzaté od přepravce, a proto nebylo možné k ní něco přidat. Toto pravidlo máme zavedeno, abychom zajistili rychlé a efektivní zpracování objednávek pro všechny naše zákazníky.

Oceňujeme Váš feedback a budeme ho brát v úvahu při dalším zlepšování našich služeb. Pokud máte jakékoli další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Tým LEDsviti

Rychlé doručení. Ceny přiměřené. Snad světla nějakou dobu vydrží

Děkujeme za kladnou recenzi.
    velmi nás těší, že jste spokojen a budeme rádi, když se na nás příště zase obrátíte.
    Ať svítí!!!!! :-)

• výběr
    • rychlé dodán
    • komunikace

Doporučuji zde nakoupit

Reakce obchodu LEDsviti.cz

děkujeme za kladnou recenzi.
    Velmi nás těší, že jste s námi spokojen! :-)
    Tým LEDsviti.cz

• rychlá komunikace, rychlé dodání

Objednal jsem žárovky, které mi rozměrově neseděly. Bezproblémová dohoda ohledně výměny za vyhovující. Můžu jen doporučit.

Vše O.K.

• Rychlost a komunikace

Reakce obchodu LEDsviti.cz

Dobrý den, děkujeme za kladné ohodnocení.
    Na rychlosti a pečlivosti si necháváme záležet.
    S pozdravem Tým LEDsviti.cz

Obchod, který skutečně odesílá zboží v den objednávky (ověřeno několikrát). Jsou schopni poskytnout i odbornou konzultaci, na jejich stránkách najdete odpovědi na mnoho svých otázek.

Reakce obchodu LEDsviti.cz

moc děkujeme za milou recenzi.
    Rádi vám vždy pomůžeme.
    S pozdravem Tým LEDsviti.cz :-)

• rychlost dodání
    • 2. objednávka u e-shopu a opět špatně doručená zásilka

nedoporučuji

Reakce obchodu LEDsviti.cz

děkuji za Vaši recenzi a lituji, že Vaše zkušenost s našimi službami nebyla plně uspokojivá. Vážíme si každé zpětné vazby a jsme zde pro Vás, abychom zajistili, že Vaše potřeby budou naplněny k Vaší spokojenosti.

Abychom mohli efektivně vyřešit Váš problém, mohli byste nám prosím poskytnout více informací o tom, co bylo doručeno nesprávně? Rádi bychom se dozvěděli více detailů, abychom mohli případně provést nápravu a zlepšit naše služby v budoucnu.

Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme připraveni věnovat tomuto problému veškerou potřebnou pozornost. Nechte nám, prosím, kontakt na Vás, a my se Vám ozveme s možnými řešeními co nejdříve.

Děkuji za Vaši trpělivost a těšíme se na Vaši odpověď.

Děkujeme
    Tým LEDsviti.cz

delsi doba dodani, dotaznik prisel nekolik dnu predtim, nez se zbozi vubec expedovalo

Reakce obchodu LEDsviti.cz

děkujeme za kladné hodnocení.
    Někdy se stane, že se minou přepravci a zboží je zabaleno po odjezdu kurýra.
    Doufáme, že se to nebude již opakovat a příště se na nás zase obrátíte :-)
    S pozdravem Tým LEDsvitit.cz

• Velmi rychlé dodání

Tým LEDsviti.cz

Giá cả phù hợp , ánh sáng tốt ,dễ dàng lắp đặt

Reakce obchodu LEDsviti.cz

Cảm ơn bạn đã đánh giá tích cực và chúng tôi mong chờ lần mua hàng tiếp theo của bạn.
    Đội ngũ LEDsviti.cz :-)

Super,rychlost,kvalita, bomba.

Reakce obchodu LEDsviti.cz

Děkujeme za milou recenzi a budeme se těšit na příští nákup! :-)