• vše proběhlo rychle a bez problémů

Obchod na mou objednávku reagoval velice rychle, zboží dorazilo v měkolika dnech, průběžně mne informoval, v jakém stavu je má zásilka.

• Dobrá komunikace rychle dodání a v případě potřeby navrhnou alternativní řešení.

• rychlost odeslání

• Čekám na moji objednávku již dva týdny a jediné co mám jsou e-maily typu: objednávku odešlete jak mile to bude možné.

Booooooo

Reakce obchodu LedMeGrow

Dobrý den, chápu Vaši frustraci, bohužel jsme měli výpadek dodavatelského řetězce a v takové situaci máme svázané ruce a nezbývá nám než kontaktovat všechny zákazníky s nečekanou prodlevou dodávky. :-(

Pokud byste u nás v budoucnu přecijen objednával, připomeňte se a dáme Vám slevu :-)

• Rychlé dodání.
    • Dobré ceny.
    • Dobrá komunikace.

Reakce obchodu LedMeGrow

Děkujeme a vážíme si Vaší pozitivní zpětné vazby! :-)

z

SUPER RYCHLÉ DODÁNÍ

Reakce obchodu LedMeGrow

Děkujeme za kladné hodnocení našeho obchodu a těšíme se na Vás v budoucnu!

• rychlá reakce

Rychlé bezproblémové jednání a dodání produktu.

Mělo dojít za 2 týdny, už to jsou 4 týdny a stále nic nedorazilo.

Reakce obchodu LedMeGrow

omlouváme se za zdržení, teď je to 3 týden. Bohužel nám zboží visí na překladišti kvůli stávce. Standardně už by bylo v tuto dobu zboží u Vás doma. Tyto události bohužel nedokážeme predikovat a termíny dodání se nám tak posunuly.

S pozdravem,
    Jan Starý

• Rychlost doručení
    • Komunikace se zákazníkem
    • Můžu doporučit
    • Možnost výběru doručení výdejního místa rovnou při objednávce,pokud si změníte doručení v PPL tak to jde ale rovnou při objednávce ne.

Reakce obchodu LedMeGrow

děkujeme za zpětnou vazbu. Díval jsem se na Vaší objednávku a zvolil jste dopravu PPL kurýrem, pro výdejní místa je nutné zvolit "PPL - výdejní místo". Každopádně balík se doručil, takže nakonec vše dobře dopadlo :)

• Perfektně popsané výrobky, rychlé zaslání, výhodné ceny.

• velmi ochotní, ryhlá reakce, dobré rady pro používání

• Bleskové odeslání

Spokojenost

Velmi milá komunikace, vstřícná. Prosila jsem o včasné dodání a bylo opravdu super rychlé. Děkuji.

Reakce obchodu LedMeGrow

děkujeme za zpětnou vazbu :) Rádi slyšíme, že jsou naši zákazníci spokojení.

• rychlé vyřízení a dodání

velký výběr pro zahradníky a pěstitele

Chcete diskrétní balení a když rozdělí objednávku na více kusů nějakej kretén vám zabalí diskrétně jen jeden a druhej obyčejne s reklamama a oba pošlou spolu

Reakce obchodu LedMeGrow

mrzí nás toto pochybení. Samozřejmě jak píšete: stala se chyba na skladě. Skladníky jsem ihned informoval, aby se tohle už nestalo. Pokud u nás budete příště objednávat, ozvěte se nám a vykompenzujeme Vám tyto nepříjemnosti.