• Dlouhá doba dodání.Zatím nedodání bez uvedení důvodu.

Bohuzel jsem vratila Zbozi. Chtela jsem černé svetlo a prislo sede

• velmi dlouhá doba dodání

Po obdržení potvrzené objednávky a zaplacení celého nákupu, mi přišla zpráva, že zboží není a již nebude. Od této doby uplynulo více než 10 dnů, a peníze nazpět mi doteď na účet nepřišli.

• unuděny personal
    • do ničeho se jim nechce nic nenabídnou připadam si že je obtěžuji

• doprava

• Objednala jsem zboží a přišlo mi jiné zboží. Nakonec jsem si musela dojet do prodejny osobně a zboží vyměnit

Myslím, že mají kvalitní zboží, ale s on-line obchodem mají problémy s doručením požadovaného zboží.

• nabízí zboží,které není dostupné

Dorazily rozdílné světla a při opravné telefonické objednávce dokonce na jinou adresu!!!! Světla se mi sešly komplet po více jak týdnu.!!!
    Nikomu tento obchod nedoporyčuji!!!!

• široký sortiment, dobré návody
    • Bylo uvedeno zboží skladem a přitom se vůbec nenacházelo na území ČR. Lživá informace!

• nepravdivé informace ohledně dostupnosti zbozi

zboží dorazilo bohužel poškozené, žárovka Phillips byla naprasknutá s mnoha drobnými střepy, o které jsem se poranil. Oranžové keramické obroučky byly na několika místech bez vrchní povrchové barvy.

Při doručení zboží mi bylo naúčtováno poštovné, které mělo být zdarma. Pozitivum byla rychlá reakce obchodu o číslo účtu a vrácení poštovného. Ovšem v emailu byla jistá strohost - napište číslo účtu, žádná omluva za pochybení.
    Při sestavování lampičky, jsme zjistili, že spodní podstavec je znečištěný nějakou plísní.

• kontrola predávaného tovaru

• velmi spatna kominikace a podprumerna zakaznicka podpora. Zbozi mi dorazilo ponicene. Z obchodu mi prisel e-mail bez jakekoliv omluvy s kratym e-mailem, ze si zbozi vyzvedne kuryr IN TIME a ze po odrzeni zbozi zpet vystavy dobropis a vrati penize. Prisla mi SMS ze kuryr prijede 25. 11. (cas nespecifikovan). Cekal jsem cely den doma a nikdo se neukazal. Pisi jim jiz druhy e-mail, ale zadna odpoved. Volam reklamacni oddeleni a zvedne to nekdo, kdo se ani nepredstavi, nabizim ze mu dam cislo objednavky, pry staci jen jmeno, nakonec se zepta na cislo objednavky a slibi ze mi zavola zpet, ze zjisti proc kuryr nedorazil. Do ted se mi nikdo neozval a mam pocit, ze budu muset proaktivne kontaktovat ja je.

Bohuzel musim konstatovat, ze se maji jeste co ucit co se tyce profesionalniho pristupu a zakaznickych sluzeb.

• Showroom, osobní komunikace
    • elektronická nebo telefonická komunikace (může být ovlivněno dobou dovolených)