• Dlouhé dodací lhůty

• Ovladač přestal fungovat po dvou dnech
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

po pár dnech přestává svítit.

Vážený pane Knoblochu.
    Velice nás mrzí, že nejste se zbožím spokojen.
    Máte samozřejmě právo na bezplatnou výměnu zboží, ale bohužel jste nám ani nedal vědět, že je něco špatně.
    Všechno expedované zboží je před odesláním testováno a bylo odesláno funkční.

Pokud chcete, napište nám email a pokusíme se vše vyřešit k Vaší spokojenosti.

Marek Charvát

• dlouhé čekání na zboží

Vážený pane Majerníčku.
    U Vámi objednaného zboží (Sada led pásku - osvětlení postele 2 lůžka) je jasně napsaná dodací lhůta 30 dní od objednání. Zboží jste objednal 4.2.2020 a dnes je 16.2.2020. Od Vaší objednávky tedy uplynulo méně než 14 dní.
    Nechápeme Vaši negativní recenzi.

za www.led-world.cz

• Pomalé dodaní
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nefungovalo mi PIR čidlo, napsal jsem jim několik emailů a jak nastal problém že něco nefunguje, už žádná reakce z jejich strany. Kupujte jinde!

Neobjednávat

Vážený pane Gruníku.
    Velice nás mrzí, že jste nespokojen. Rád bych ale uvedl na pravou míru Vaše vyjádření, že jsme jako eshop vůbec nereagovali.
    Ve čtvrtek 14.2.2019 jste nám psal, že čidlo nefunguje korektně a my jsme Vám ještě týž den odpověděli, jak lze toto řešit.
    Pokud světlo stále nefunguje, ozvěte se nám, vyřešíme vše k Vaší spokojenosti (na uvedený telefon se nedalo dovolat).

Marek Charvát.

• Výhodou je cena zboží.
    • Nevím o slabinách

Ostatní kupujcí ať jdou třeba do hajzlu, mám je u řiti.

Zboží dorazilo poškozené při zapnutí svítí červeně pouze první tři diody a navíc pásek moc nelepí musel jsem ho prelepit lepící páskou.

Dobrý den.
    Velice nás mrzí, že nejste se zbožím spokojen. Zboží je před odesláním kontrolováno a je odesíláno plně funkční. Máte samozřejmě plnou záruku 2 roky a zboží Vám obratem vyměníme. Prosím zavolejte nám, nebo napište a domluvíme se na výměně. Nový pásek k Vám může odejít následující pracovní den.

Marek Charvát

přišlo pouze potvrzení objednávky, po 12 dalších dnech nic dalšího.

Reakce obchodu Led-World.cz

Pán si omylem zvolil vyzvednutí na pobočce, ale je z Prahy.
    Zboží bylo celou dobu připraveno k osobnímu vyzvednutí.
    Po telefonické dohodě zasíláme znovu.