• halloweenská akce, možnost klást dotazy v interaktivním komunikačním okně (real-time chat)

Reakce obchodu led-expert

děkujeme vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu ohledně naší halloweenské akce a jsme rádi, že jste ocenili přidanou hodnotu interaktivní komunikace v reálném čase (online chat).
    Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a těší nás, že můžeme přispět k pozitivnímu zážitku našich zákazníků.
    Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že brzy opětovně využijete našich služeb.

S pozdravem,

• Wide selection
    • Fair prices
    • Good personal service from shop owner

I received a phone call from the shop owner regarding the availability of an item I ordered. The order was shipped on the day agreed. Thank you :)

Reakce obchodu led-expert

Thank you for your kind feedback! We are delighted that you were satisfied with our services. Your satisfaction is a great reward for us and inspires us to continue delivering high-quality services. We are here for you and look forward to any future opportunities for collaboration!

• Rychlost, velký sortiment, kvalita nabízeného zboží.
    • Spolehlivost, již dlouhá léta nakupuji bez problémů

• Rychlá reakce a vyřízení

• Ceny, sortiment, možnosti dopravy,

Perfektní eshop. Doporučuji všem

• sortiment
    • ceny
    • možnost bezplatného osobního odběru v Praze

Co jsem potřeboval, to jsem dostal, a mohl jsem si to vyzvednout už několik málo hodin po objednání.

• Dobrá znalost prodávaných produktů. Poradili s nákupem a výměnou baterie ve svitilně.

• Super obchod

Rychlé vyřízení objednávky včetně dodání.

• Jsem velice spokojen - zajímavá nabídka, výborná komunikace

Perfektní,profesionální komunikace.Okamžité dodání.Příkladný přístup k zákazníkovi.Všechny dodané produkty fungují bezvadně.

Mohu doporučit tento obchod.Ceny přijatelné, dodání zboží rychlé.

Reakce obchodu led-expert

Děkujeme vám za vaši milou zpětnou vazbu! Jsme velmi potěšeni, že jste byli s našimi službami spokojeni. Vaše spokojenost nás motivuje k neustálému poskytování kvalitních služeb. Jsme tu pro vás a těšíme se na případné další příležitosti spolupráce!

Rychlé, spolehlivé...

Tým led-expert.cz

Super i poradenství, rychlé dodání

Tým led-expert.cz

• široký sortiment kvalitního zboží,cena,rychlost dodání

rychli a super ceny

Vše v pořádku.