• Rychlost dodání.

Vami inzerovana doba dodání na objednavacim formulaři neodpovídá skutečnosti ! byla dvakrát tak dlouhá !

Vážený zákazníku,

děkujeme Vám za zpětnou vazbu ohledně doby dodání Vaší objednávky. Omlouváme se za případné nedorozumění, které mohlo vzniknout v souvislosti s inzerovanou dobou dodání na našem objednávkovém formuláři - objednávky expedujeme v pracovní dny, víkend se do této lhůty nezapočítává.

Vaše objednávka přijatá v pátek večer byla expedována již následující pracovní den (pondělí) a dopravce ji doručil do dvou dnů. Jsme rádi, že doručení proběhlo bez problémů.

Zároveň chceme vyjádřit naši upřímnou omluvu, pokud se Vám zdála doba dodání delší, než jste očekával. Snažíme se neustále zlepšovat naše služby a bereme Vaši zpětnou vazbu vážně. V případě, že máte jakékoli další otázky či připomínky, prosím, dejte nám vědět.

Děkujeme za Vaši spokojenost a důvěru.

Tým led-expert

• Rychlé odeslání
    • Velký výběr

• Rychlé jednání
    • Ceny
    • Informace o zboží

• Cenově výhodný obchod
    • Bleskurychle dodani

Jako vždy paráda, velký výběr a rychlé dodání.

• Kvalitní zboží a velký výběr.
    • Nic.

• Výborná komunikace a rychlá dodávka zboží

První zkušenost s tímto obchodem a spokojenost obrovská.Velice děkuji za vstřícnost,ochotu a vcasne-primo expresní doručení... chválím

Reakce obchodu led-expert

moc děkujeme za pochvalu, která je pro nás nade všechno a budeme rádi, pokud náš obchod znovu navštívíte :)
    Tým led-expert.cz

I přesto, že jsem pár hodin po potvrzení objednávky změnil druh zboží, tak firma mne na rozdíl od ostatních e-shopů telefonem kontaktovala a změnu jsme vyřešili. Petr Vojtěch 724548628

Naprostá spokojenost, vše srozumitelné, rychlé.

• Velký sortiment kvalitního zboží,komunikace,rychlost dodání.

Nakupujizde pravidelně.

rychlé dodání

• obchod reagoval standardně
    • doprava nefunguje, zboží ani po 6 dnech nedorazilo
    • doprava nefunguje, zboží ani po 6 dnech nedorazilo

uplynulo 5 dní od zprávy že obchod zboží vyexpedoval zásilka dosud nedorazila

Vážený zákazníku,

Děkujeme za vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že jste si všimli, že jsme reagovali standardně a na Váš dotaz na emailu jsme Vám zaslali link pro sledování balíku. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti, které vám způsobila zpožděná doprava objednávky. Bohužel, naše možnosti ovlivnit rychlost dodání obzvláště v předvánočním období jsou omezené, protože spoléháme na přepravní službu. V tuto chvíli se zásilka nachází na expedičním depu Benátky nad Jizerou a doufáme, že bude následující pracovní den doručena.

Situaci pro Vás budeme nadále sledovat a v případě potřeby podnikneme kroky ke zrychlení procesu doručení. Rádi bychom vás ujistili, že jsme ve spojení s přepravní společností a aktivně pracujeme na nalezení optimálního řešení.

Děkujeme za trpělivost a pochopení v této situaci. Pokud budete mít další otázky nebo připomínky, neváhejte nás kontaktovat.

S přátelským pozdravem,
    oddělení expedice

• Kvalitní zboží,komunikace,rychlost dodání

Jste dobří. Vše vyřešeno na jedničku. Děkuji.

• Friendly, responsive personal service
    • Good selection of quality flashlights and batteries
    • Fair prices
    • Fast shipping

I made several purchases from this shop and I was not disappointed. I can recommend www.led-expert.cz confidently. Thank you :)

Hello,
    Thank you so much for your wonderful review! It's fantastic to know that you've made several purchases and were not disappointed. Thank you once again for choosing us!

Best regards,
    team led-expert.cz

• halloweenská akce, možnost klást dotazy v interaktivním komunikačním okně (real-time chat)

Reakce obchodu led-expert

děkujeme vám za vaši pozitivní zpětnou vazbu ohledně naší halloweenské akce a jsme rádi, že jste ocenili přidanou hodnotu interaktivní komunikace v reálném čase (online chat).
    Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a těší nás, že můžeme přispět k pozitivnímu zážitku našich zákazníků.
    Děkujeme za Vaši podporu a doufáme, že brzy opětovně využijete našich služeb.

• Wide selection
    • Fair prices
    • Good personal service from shop owner

I received a phone call from the shop owner regarding the availability of an item I ordered. The order was shipped on the day agreed. Thank you :)

Reakce obchodu led-expert

Thank you for your kind feedback! We are delighted that you were satisfied with our services. Your satisfaction is a great reward for us and inspires us to continue delivering high-quality services. We are here for you and look forward to any future opportunities for collaboration!

• Rychlost, velký sortiment, kvalita nabízeného zboží.
    • Spolehlivost, již dlouhá léta nakupuji bez problémů