• nakoupil v obchodě led-expert před 1 měsícem

• Telefonická porada rychlá a fundovaná.

• Rychlé vyřízení
    • Dle mého soudu špatný přístup ke kritice.

Před delší dobou jsem v obchodě objednal svítilnu. Bohužel nesplnila mé očekávání a vypínala se. Při osobní návštěvě obchodu mi byl vyměněn vypínač a bylo mi sděleno, že se tato závada nikdy nikomu ještě neprojevila. Po čase jsem zjistil opak, proto jsem následně obchod na Heuréce nedoporučil. Nyní jsem potřeboval do svítilny akumulátor. Snažil jsem se ho objednat přes svůj starý účet. Celý týden marně, tlačítko "objednat" nereagovalo. Nakonec jsem vytvořil nový účet a ejhle - vše proběhlo na první pokus. Můj starý účet, ze kterého jsem se dopustil kritiky byl tedy zablokován a zřejmě toto nyní čeká i můj nový účet :-). Je škoda, že tento obchod neunese kritiku, přitom nákup proběhl bez problémů. Takže má rada zní: pokud zde chcete nakupovat, nekritizujte je, nebo si příště budete muset vytvořit nový účet :-)

Vážený zákazníku,

žádnou možností blokování účtů, tak aby se z nich nedalo objednávat, jak uvádíte, systém eshop-rychle nenabízí, jedná se zřejmě o nějaký problém v cashi prohlížeče a stačí použít jiný prohlížeč, PC nebo účet - může to také souviset s novými regulemi GDPR a nutností odsouhlasit nové podmínky eshopu. Pokud máte zájem, budeme pro Vás kontaktovat správce platformy eshopu-rychle a k tomuto od něj přeposlat prohlášení.

Jak sám uvádíte, měl jste reklamaci kterou jsme Vám briskně a příkladně vyřídili a i další nákup proběhl bez problémů a s našimi službami máte kladné zkušenosti. Toto je pro nás zásadní. Děkujeme za tento podstatný závěr a těšíme se na další objednávky.

• nakoupil v obchodě led-expert před 1 měsícem

• Při dotazu na použítí typu baterie prodávané v ČR nedostačující odpověď
    • chybí návod v CZ

Vážený zákazníku,

neuvádíte celou souvislost. Zakoupil jste u nás svítilnu a následně se dotazoval, proč v něm nefunguje jinde zakoupený levný nekvalitní čínský akumulátor. Na tento emailový dotaz jsme ihned reagovali s odpovědí, že není vhodné tento akumulátor používat ve svítilně Manker, že by mohlo dojít i k poškození svítilny, vzhledem k tomu že se jedná o svítilnu vyžadující velmi kvalitní vysokokapacitní akumulátory s velkým proudovým odběrem, čemuž tento akumulátor svými parametry ani v nejmenším neodpovídá. Jedná se o kvalifikovanou a správnou odpověď, za kterou si stojíme.

• nakoupil v obchodě led-expert před 2 měsíci

Prodali mi jiné zboží než nabízejí .

Vážený zákazníku,
    žárovky, které jste objednal stmívatelné jsou, i když to není uvedené na krabičce.
    Zboží jste evidentně nevyzkoušel a rovnou ho vrátil, nebyla tedy ani šance, abyste zjistil že tuto vlastnost mají.
    Dodali jsme Vám tedy správné zboží, s vlastnostmi které jste vyžadoval. Bohužel Vás není možné zastihnout na telefonním čísle a ani nekomunikujete na emailu uvedém v objednávce, abychom Vám tuto skutečnost sdělili a musíme komunikovat tímto způsobem přes portál Heuréky.

• rychlost vyřízení objednávky
  • nakoupil v obchodě led-expert před 2 měsíci

• Vse bez problemu,okamzite dodani.
    • Prehledne.

rychlé jednání

• nakoupil v obchodě led-expert před 3 měsíci

• Široká nabídka kvalitních světelných zařízení

Rychlé dodání zboží a velké plus za záruční a pozáruční servis.

• nakoupil v obchodě led-expert před 3 měsíci

• S prodejcem jsem se poradil, domluvili jsme se přesně na tom, co chci a druhý den jsem měl zboží doma.
  • nakoupil v obchodě led-expert před 3 měsíci

Solidní a rychlé jednání.

• nakoupil v obchodě led-expert před 3 měsíci

• jsem spokojen s celým průběhem, od objednání, až po dodání zboží
  • nakoupil v obchodě led-expert před 3 měsíci

Vše v pohodě, akorát mne trochu zarazilo, že odesilatel byla jiná firma, než u které bylo zboží objednáno, trochu jsem se lekl, když mi přišli dané informace, ale nakonec vše ok. :)

• nakoupil v obchodě led-expert před 4 měsíci

• Dobrá komunikace,rychlé vyřízení a dodáni.

Opravdu jeden z mála dobrých obchodů !

• nakoupil v obchodě led-expert před 4 měsíci

zboží, které jsem jinde nenašla

• nakoupil v obchodě led-expert před 4 měsíci

• Doručení rychlé a v pořádku.
  • nakoupil v obchodě led-expert před 5 měsíci

Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• nakoupil v obchodě led-expert před 5 měsíci

• Rychlost dodání zboží. Velký sortiment kvalitního zboží.
    • O ničem neví.

Tento obchod doporučuji všem.

• Skvělá komunikace
    • Neuvěřitelně rychlé dodání
    • Popis produktu pěkně zpracovaný
    • Skvělé zabaleno

Obchod mě neskutečně mile překvapil. Kupoval jsem celkem drahé světlo na kolo. Brzy budu asi kupovat další pro manželku a už jedině tady.

• nakoupil v obchodě led-expert před 5 měsíci

• s obchodem mám velmi dobré zkušenosti

Vše OK