• 5 letou záruku na led žárovky

• U výrobků nejsou / nejdou uvézt ani připomínky či jakorecenze kupujících.

Uvádí přehnané údaje o svítivost,které především u GWL LED žárovka, oválná, E27, 19W, studená bílá, 126 SMD5050 neodpovídají, reálná svítivost při změřění a porovnání s 6ti jinými LED zdroji je poloviční.

Reakce obchodu LED-230V

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Tento model LED svítivky je v prodeji již více jak 2 roky a jsme přesvědčeni o tom, i vzhledem k tisícům prodaným kusům a provedeným testům, že svítivost odpovídá uvedeným hodnotám. Např. tento model v 9 W provedení byl měřen ve zkušebně s výsledkem 956lm. Pokud si tyto modely mezi sebou porovnáte, uvidíte, že jsou hodnoty správné.

• Velký výběr zboží
    • Přehlednost
    • Prodloužená záruka

• Rychlost vyřízení nákupu
    • Nabízené zboží néní ověřeno. Konkrétně patice E14 u zakoupené LED řárovky nebyla ekvivalentem patice E14 u klasické žárovky. Jednoduše řečeno LED-E14 nesvítily a klasické žárovky E14 ano.

Nechat si zboží ověřit, nebo nenakupovat.

Reakce obchodu LED-230V

Dobrý den, děkujeme za Váš názor, nicméně tomu, co píšete přesně nerozumím. Pokud Vám nevyhovuje konkrétní LED žárovka svítivostí, můžete jí vrátit a zakouit výkonnější model. Přes internet si LED žárovku nerozsvítíte, ale pokud dorazíte k nám na prodejnu, můžete si modely osobně vyzkoušet a koupíte si takové modely, které budou vyhovující.

• dobrá cena,dobré výrobky,rychlé dodání

doporučuji,budu objednávat další zboží

• dobré ceny

• 5 let záruku.

Přehlednost,rychlost a spolehlivost

Objednávka byla zrušena s odůvodněním , že zboží již není v nabídce. Přesto se objevilo ještě o několik dní v dražbě na Aukru. Trochu podivné praktiky.

Reakce obchodu LED-230V

děkujeme za Vaše hodnocení a názor.
    Vámi zmiňované zboží bylo již vyprodáno. Do následné aukce se dostalo nedopatřením automaticky. Za tuto skutečnost jsme se Vám omluvili a jako kompenzace Vám byla nabídnuta jiná svítivka dle Vašeho výběru za původní cenu výhry.

• 3iroká nabídka, slušná cena

Velká spokojenost

• slušné ceny, dostupnost
    • zatím jsem nezjistil

jsem spokojený

• kvalitní zboží s možností prodloužení záruky
    • při osobním vyzvednutí nebyla slečna na recepci schopna popsat cestu do obchodu

velmi dobré zboží s nadstandartní zárukou, objednané zboží raději doručovat poštou

Reakce obchodu LED-230V

Dobrý den, omlouváme se. Vždy je lepší se předem kouknout, kam jdete. Po telefonu občas může dojít k nedorozumění a tím i špatné navigaci :)

• Skvěle ceny
    • Žádne

Doporučuju skvělej obchod , rychle dodani

• Při balení usporných svítivek šetří vyplnovacím materialem objednal jsem víc kusů zboží,bylo zabaleno pohromadě do větší krabice zboží při přebírání štěrchalo v krabici kupodivu všechny svítivky svítí-asi štěstí nebo co

-Rychlá reakce obchodu
    -Kvalitní zboží(svítí dobře)
    -U dopravy možnost vybrat si den doručení

Ne

-Snad jen příště lépe zabalit!

Reakce obchodu LED-230V

Dobrý den, LED osvětlení vždy balíme velmi pečlivě, právě aby nedošlo k případnému zbytečnému poškození. Nejspíše se jednalo o selhání jedince na expedici. Omlouváme se.

• Rychle vyřízení reklamace

• Přehlednost stránek
    • Široký sortiment
    • Žádné

• spokojenost
    • zatím nevím

• nabidka, prehled, rychlost
    • mozno si zbozi overit anebo prohlednout

zatim velmi spokojen se zbozim, rozhodne doporucuji

Reakce obchodu LED-230V

Dobrý den, pokud není Vámi vybraný produkt vystaven, je možnost poprosit prodejce, který zařídí přinesení vzorku na vyzkoušení.

• led žárovky za příznivé ceny
    • autem dobrá dostupnost prodejny

• má pro mne zajímavý sortiment
    • odlehlost od městské dopravy

vhodný sortiment a poměr výkon-cena