Zaplatila jsem předem převodem na účet a ještě jsem nedostala zboží. Už je to skoro měsíc. A odpověď na mail už taky nepřichází.

Dobrá komunikace, rychlé dodání zboží.

• Platba zaslána na účet obchodu 20.1.2018,zboží jsem dodnes neobdržela.
    • Obchod nekomunikuje,už bych zde nenakoupila.

• přehlednost stránek
    • zásilka nepřišla kompletní a slíbené peníze za nedodané zboží nepřišli.

nakupoval jsem poprvé a rozhodně naposled

• Zboží jsem objednala 5.12.2017, dosud nedorazilo. Několikrát mě paní Charvátová ujistila, že zboží odešlo, zatím nemám signál, kdy příjde, kde si ho vyzvednu.

• nekomunikuji, zatím nevratili peníze za nedodane zbozi

• nabídka přírodní kosmetiky za dobré ceny
    • doručení zboží trvá dlouho
    • obchod nekomunikuje, pokud nepošlu dotaz, nikdo mne neinformuje o stavu objednávky
    • nabízené zboží je po objednání a zaplacení nedostupné a slíbené vrácení peněz asi v nedohlednu
    • - velmi špatná komunikace internetového obchodu

zajímavá nabídka za příznivé ceny, ale pokud se takto zaměstnanci chovají k zákazníkům, nemá tento internetový obchod budoucnost

• zboží objednané 28.5.a řádně zaplacené nedorazilo, na maily nedpovídají, tel.má hlas.schánku
    NEDOPORUČUJI

• Velky výběr produktu, výborná kava

Kvalitní zboží, dodávka do třech dnu

• 0 komunikace

Rozhodně nedoporučuji, 14 dní uběhlo od objednání zboží, které bylo prezentované na stránkách jako skladem a zboží stále nemám. Doposud mi nepřišel ani email zda mi zboží dojde. Na emaily nikdo neodpovídá, telefon mají vypnutý. Objednávku ruším a už nikdy objednávat nic nehodlám.

Za mě bohužel první a poslední nákup, dodací lhůta oproti jiným obchodům je nekonečná. Slíbili poslat v pondělí, že zdržení kvůli inventuře. Ale už je pondělí příští a ani zboží, ani omluva. U mně palec dolů :o(
    Objednávku zruším.

Pokud objednané zboží nemají, měli by to dát vědět.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• nenabízí
    • nekomunikuje
    • vše

nedoporučuji

• možnost zaslání zboží na zásilkovnu

Zboží mi mělo být doručeno do Vánoc, což vak nebylo. Po vánocích žádná komunikace ze strany obchodu. Po mém dotazu mi bylo odepsáno, že zboží již není skladem a budou mi vráceny peníze. Na web. stránkách však i poté bylo zboží prezentováno jako skladem.

• na dotazy neodpovídá,
    • žádná komunikace

• široký sortiment
    • osobní odběr
    • dobré ceny

široký sortiment
    osobní odběr
    dobré ceny

• Zboží jsem objednávala před Vánocemi v sobotu 10.12. jako dárek. Dnes je 21.12. a zboží nemám a nevím, jestli dorazí do Vánoc.
    • Když jsem se dotazovala (v úterý) 2. pracovní den na platbu, jestli ji přijali, bylo mi druhý den odepsáno, že platby budou kontrolovat příští den. Příští den se neozvali. Paní se sice omlouvala, že nestíhají...
    • Včera 9. den mi došla SMS, že objednávka se zpracovává. Tak uvidím, jestli budu mít dárek pod stromeček nebo ne. Třeba to PPL stihne:-)

Nemohu objektivně hodnotit.
    Zřejmě jsem si vybrala špatné období pro mojí objednávku:-(

• Obchod mi potvrdil objednávku a tak se neozval ani na dotazovací email.

Obchod asi neexistuje.

• dorazila pouze polovina zboží z objednávky
    • vůbec žádná komunikace

tohle byl první a poslední nákup u Vás