Chyba tel kontakt,mail plný. Objednávka automat potvrdená,no ďalšia komunikácia nie je možná. Tovar nedodany.

Spokojená

obchod vubec nefunguje - je to podraz - nepouzivat

Objednávku jsem učinila 20.11.2021, dnes je 12.12.2021 a balíček nikde. Na e-mail mi nikdo nereagoval. Objednávku nevím, jak zrušit. No, třeba se dočkám na příští vánoce :)

Žádná zpětná vazba. Velice špatná komunikace.

• Objednávka stále nevyřízena.

Objednané zboží stále nedorazilo. Nikdo nenapsal, nepotvrdil či zrušil objednávku. Asi firma již neexistuje. Pak ale nechápu proč je eshop stále"aktivní" ..

Obchod nekomunikuje a neposílají objednávku .

• Ještě baliček po měsíci nedorazil

• už loni jsem si objednala zboží a ještě nedorazilo...letos jsem to zkusila znovu a stále nic...prostě si z lidí dělají jen srandu...je to velmi nespolehlivá firma

Prostě si dělají z lidí blázny...zboží si objednáte oni pošlou na mail potvrzení a tím to skončí...zboží prostě nedorazí!!!!!!!!Můžete jim pak psát a volat,ale nic se neděje.

• Do dnešního dne i přes maily ve kterých jsem se ptala na způsob úhrady a termín dodání mi nikdo neodpověděl...nikdo se neobtěžoval!!! Takže pokud si tam objednáte zboží,tak vám možná za pár let přijde a nebo také ne...beru jejich jednání jako velmi nekorektní.
    • nepřehledný eshop
    • na konci objednávky neznám celkovou cenu vč dopravy + termín doručení - musíte složitě dohledávat v obchodních podmínkách
    • do objednávky jsem napsal poznámku, abych byl kontaktován pro upřesnění (viz cena, doprava, termíny) - žádná reakce
    • Nulová komunikace

Objednala jsem zboží před 2 týdny a vůbec nepřišlo, ani se mi neozvali v jakém stavu je má objednávka. Na e-maily nereagují. Se zbožím už nepočítám.

• Mrzí mne, že jsem zboží neobdržela a obchod mně více nekontaktoval.

• Obchod nekomunikuje a zboží nezašle

Není co vysvětlovat. Odešlete objednávku a tím celá akce končí. Balíčku se nedočkáte. Za mne už nikdy.

• Objednání přímo z domova
    • Žádné jsem zatím nenašla byla jsem spokojena

Super

• 30.4.jsem zboží objednala, 11.5.se stále nikdo neozval ani jak bude doručeno

Nutně jsem tento šampon a sérum potřebovala. Objednala jsem 21.1., do dnešního dne nic nepřišlo, ani zboží, ani zpráva z obchodu. Sama jsem tedy do obchodu poslala dotaz, kdy balíček obdržím. Bohužel ani na mail mně nebylo odpovězeno.

• Dodací lhůta

• Nekomunikace
    • Mylné informace pouze po telefonu
    • Na emaily nereagují

Nedoporučuji

• absolutní nezájem o zákazníka

Jsem docela znechucen, člověk u nich chce utratit peníze a oni na zákazníky kašlou. Určitě se tomuto obchodu v budoucnu vyhnu.