Nepředstavitelně dlouhá dodací lhůta.Zboží dodáno až po výzvě

• Mobil přišel včas
    • Mobil přišel, v dobrem stavu,ale po zapnutí když dáte horní menu dolu skáče obraz a zrní ,cos mě zklamalo, dát tolik peněz za novej telefon kterej má vadu

Uz nikdy neobednam

• Zbozi nedorazilo.

• nabízí něco, co nemají
    • zboží jsem urgentně očekával druhý den doma a druhý den se teprve ozvali, že zboží pro mě skladem nemají
    • lákají na nízkou cenu na internetu, ale toto se jim vrátí, když uvádějí lživé informace

Radši bych připlatil příště pár korun a koupil u ověřenějšího a většího obchodu, který nabízí skutečně zboží, co má skladem. Tento obchod mi to bohužel zkomplikoval.

Reakce obchodu Leagoo.cz

Dobrý den, nabízíme co máme skladem, ovšem ve vašem případě jste objednal 3ks a my měli skladem již poslední 1ks v dané barvě. Dostupnost "skladem" znamená že od daného produktu máme minimálně 1 kus na skladě a nikoliv 3 kusy.

Dále jste byl o tom ihned informován a byla vám i nabídnuta jiná barevná varianta která byla skladem ve větším množství.

Ačkoliv mi potvrzení transakce přišlo hned a zboží bylo skladem, čekal jsem na doručení celý týden.

Reakce obchodu Leagoo.cz

Dobrý den, balík byl připraven k odeslání ihned v den objednání a dopravce jej převzal fyzicky hned dopoledne dalšího dne. Z naší strany tedy byla objednávka vyřízena rychle, bohužel však došlo ke zpoždění při doručování na straně dopravce.

Leagoo.cz

• vubec nevim kdy bude zboži doručeno a jestli vůbec

Dodnes bez udání důvodů zboží nedorazilo.Na nikdo neodpověděl.

• RYCHLÉ DODÁNÍ
    • VELKÁ PAMĚŤ
    • VELKÝ DISPLEJ
    • JEDNODUCHÉ OVLÁDANÍ
    • DODANÝ ADAPTÉR PŘI DÁNÍ DO ZÁSUVKY JISKŘÍ
    • PO MĚSÍCI TELEFON NEJDE NABÍJET

Reakce obchodu Leagoo.cz

tyto recenze mají sloužit pro hodnocení obchodu a nikoli samotných výrobků, na to je na Heurece prostor v hodnocení produktů. Nerozumíme proč náš obchod takto hodnotíte. Udělali jsme vše pro vaši spokojenost a za kvalitu zboží nese odpovědnost výrobce, my jako prodejci kvalitu produktu neovlivníme. Pokud máte problém s nabíječkou, kontaktujte nás a domluvíme se na reklamaci/výměně.

Leagoo.cz

• Velký
    • Kvalitní kamera
    • Krásný vzhled
    • Výdrž baterie
    • Seká se
    • Sám od sebe se restartuje a to několikrát denně!!!
    • Vypíná se z ničeho nic i když je jen položený na stole!

Reakce obchodu Leagoo.cz

Dobrý den, pokud vám přišel telefon který není funkční, kontaktujte nás a telefon vám vyměníme za nový nebo vrátíme peníze. Zde jste však měla hodnotit náš obchod a ne výrobek. Samozřejmě i u toho nejméně poruchového zboží se může objevit závada. Důležité je, že v případě nového telefonu u nás nemusíte čekat dlouho na vyřízení reklamace ,ale hned obratem zasíláme výměnou nový kus nebo vracíme peníze.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Telefon mi byl dorucen..nenacital pametovou kartu..posleze ani sim..zaslano na reklamaci kde mi bylo receno ze je to moje vina...po domluve oprava za me dalsi penize..po zaslani zpet ke me..nefunkcni fotoaparat..po cva trech mesicich pouzivani nefunguje gps a telefon se po prejeti vetsiho hrbolu sam vypne

Reakce obchodu Leagoo.cz

Dobrý den, rádi bychom zde uvedli vše na pravou míru, tak jak se to stalo.Při první reklamaci od vás dorazil telefon s mechanicky úplně zdemolovaným SIM slotem, který byl utržen ze základní desky a nejednalo se o výrobní vadu,ale o vámi zaviněné poškození. Byla vám nabídnuta velmi výhodná cena opravy a vy jste souhlasil s opravou. Následně jste reklamoval opravu, s tím že po opravě nejde fotoaparát. Tady jsme uznali, že došlo při skládání telefonu k odpojení kabelu a vše jsme na naše náklady urgentně vyřídili v rámci 2 dnů. Od té doby od vás nemáme žádné zprávy ani reklamaci. Pokud vám telefon nefunguje jak má, můžete jej reklamovat.Jedná se o elektroniku a vždy se může objevit výrobní vada i na tom nejméně poruchovém zboží. GARANTUJEME vám že vaše reklamace bude vždy řádně a náležitě vyřízena, pokud ji uplatníte. V tomto případě si však stěžujete, ale reklamaci jste zatím nepodal.

• Zboží jsem objednal 4.7 a přišlo mi AŽ 26.7
  • Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Nabízejí zajímavé parametry telefonů za rozumný peníz
    • Zákazníka neinformují o problémech s dodáním zboží

Stránky obchodu v pohodě
    Objednávka snadno vytvořena
    Email s potvrzením o akceptaci takřka ihned
    Zanedlouho email z 09.06.2016 s omluvou, že doba dodání se protáhne na cca 14dní
    Dnes 21.07.2016 jsem zavolal do obchodu a bylo mne s omluvou řečeno, že zboží je výběhový typ ale že snad zítra jim dorazí. Do dnešního dne ze strany obchodu veškerá komunikace žádná. Uvažuji o storno objednávky

Reakce obchodu Leagoo.cz

omlouváme se za dlouhou dobu dodání. Výrobce ukončil výrobu a dodání posledních kusů trvalo velmi dlouho. Máme potvrzeno, že k naskladnění již má dojít každým dnem a to s největší pravděpodobností zítra.

• dobrá cena
    • termíny dodania

kto chce čakať, dočká sa