• velmi rychlé odeslání a dodání zboží

• Rychlé doručení zboží
    • Přehlednost stránek
    • Velký výběr zboží
    • Příjemná komunikace
    • Zatím jsem žádnou neobjevila

Určitě v tomto obchodě opět nakoupím, doporučuji

• dobré ceny a velký výběr...
  • Objednal jsem si zboží nesejde na tom jaké, ještě před vánoci zboží bylo skladem ve dne vánoc mi zaslali email s tím že zboží bude doručeno po vánocích respektoval jsem to a furt nic. Nakonec jsem změnil objednávku na něco jiného no uvidím.Urcute nedoporučuji

• Zásoby daného produktu

Nevím zda to bylo způsobeno vánocemi, ale spojit se telefonicky je nemožné, nikdo nezvedá. Bohužel zboží přišlo vlastně pozdě. Naštěstí máme báječného pošťáka který mi přivezl druhý balík v sobotu, jen jsem si pro něj musela vyrazit do práce a ještě mi balík sám hledal na depu.

• Celkem rychlá komunikace, když jsem se ptala na stav objednávky, odpověď na email jsem dostala do pár hodin
    • Poměrně dlouhá dodací doba
    • Hodinky doručeny v jiné barvě než jsem chtěla
    • Chyběly mi nějaké průběžné informace o stavu objednávky

• Rychlá doprava
    • Zboží mi bohužel nevyhovovalo, vrácení proběhlo bez problémů a rychle. Obchod reagoval bez prodlení. Příště zde rád nakoupím.
    • Komunikace s obchodem

• nedostupné telefonní číslo
    • špatná komunikace přes e-mail
    • zasláno poškozené zboží

Po převzetí zboží přepravcem (obal byl neporušen), mne čekalo překvapení v podobě použitého zboží. Objednávala jsem hodinky Smartwatch GW01. Ihned po rozbalení z obalu mně čekala ošuntělá krabička (to bych ještě byla schopná akceptovat). Překvapení se skrývalo uvnitř - hodinky z druhé strany poškrábané, bez krycí ochranné folie. Obchod po několika zdvořilostních e-mailech zakončených fotografií poškozeného zboží přestal komunikovat.

Reakce obchodu Le-Femme

Dobrý den, děkujeme za recenzi. Zboží odesíláme vždy nové, pokud bylo bez ochranných folií vše bychom samozřejmě vyměnili. Prověřil jsem situaci a po Vašem dotazu zda je možné hodinky vyměnit na pobočce v Plzni Vám bylo sděleno že Vám hodinky obratem vyměníme. Bohužel jste nám nezaslala fotografie a ani jste se na naši pobočku nedostavila. Děkujeme

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Přehledný eshop

Vše proběhlo výborně,rád se příště na tento obchod obrátím

• Nejasnosti v doručení zásilky. Dle SMS měla být doručena již v pondělí. Nebyla. Po úterní urgenci byla zásilka doručena až ve čtvrtek.

Jak mám hodnotit váš obchod, když jsem nic nedostal! Telefon neberete,
    komunikace není možná.

Reakce obchodu Le-Femme

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Produkt který jste objednal má dobu dodání 7 - 10 pracovních dnů. Zásilka Vám bude expedována dnes dle emailové dohody z 20.11.2018 pod číslem: 40391065001 V případě vytížení telefonní linky nám můžete vždy kontaktovat na emailu [email protected] kde dostanete odpověď nejpozději do hodiny. Děkujeme

• Hodinky som objednaval 2krat poprve emailem dorazila prazdna krabicka (vypada to na chybu dorucovatela )po druhe telefonicky zbozi dorazilo
    • Ale po sundani ochranne folie sem zistil ze je poskozeny display vrohu vystipnuty strcite tam nechet obchod telefonaty uz nezveda ani nevola spet

2dny se pokousim dovolat kvoly reklamaci vymene zbozi obchod telefonaty uz nezveda ani nevola spatky

Reakce obchodu Le-Femme

Dobrý den, děkujeme za hodnocení. V případě vytíženosti infolinky doporučujeme zaslat email, kde obdržíte odpopvěď nejpozději do hodiny. V případě reklamace je potřeba zaslat zboží přímo k nám, případně zaslat na email pouze fotografie abychom Vám mohli nabídnout nejrychlejší a nejvhodnější řešení. Děkujeme

bez českého návodu

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• rýchlosť