Když po delších výmluvách barvy do tiskárny přišly, tak barevná je prázdná. Tento obchod už nikdy.

• rychlé dodání zboží
    • naprostá ignorace v případě reklamace

Předně se omlouvám, že se sobecky dívám na hodnocení e-shopů,abych bezpečně nakoupil a sám žádné hodnocení nepíši.Proto se pokusím o nápravu a ohodnotím nákup v e-shopu lcprint.cz

Pro velkou spokojenost (rychlé dodání zboží) to zde byl můj již druhý nákup. O to víc mne mrzí naprostá ignorace v případě reklamace.

Vyplnil jsem reklamační formulář, který mi vygeneroval kód pro zásilkovnu,zboží odeslal a čekal na reakci.Čekal jsem týden, měsíc a ....nikdo nic.Nakonec jsem se tedy připomněl telefonicky.Bylo mi řečeno, že mnou vyplněný formulář nemají (bez něj bych přeci neměl kód pro zásilkovnu) a mám poslat náležité informace smskou.Zpráva poslána a já opět čekal.Čekám den,dva,týden a ... nikdo nic.Zavolal jsem tedy znovu a pán mi sdělil, že žádnou sms zprávu neobdržel a mám poslat novou).V tuto chvíli jsem si definitivně potvrdil, že se e-shop reklamacemi asi moc nezabývá,přesto jsem sms ze zvědavosti poslal.Pán nezklamal.Opět bez reakce.Aktuálne nemám ani zboží ani vyjádření k reklamaci.

Tedy pokud chcete rychlé dodání zboží, mohu e-shop doporučit,jen nesmíte zboží reklamovat).

Závěrem snad jen,že se často řídím citátem: všechno zlé je k něčemu dobré.Zde to zlé ve smyslu drobné finanční ztráty,vyvažuji ponaučením a také možností se o něj podělit.Proto prosím pište hodnocení e-shopů, ať víme komu ne/dávat své peníze.

• Žádná
    • Dávejte si pozor na tento obchod! Objednáte, zaplatíte a zboží neobdržíte. Na email neodpovídají. Na zavolání pan majitel má neustálé výmluvy, slibuje a nic.
    • Do dnešního dne jsem zaplacené zboží neobdržela.

Nikdy bych si už nic neobjednala. Vyhozené peníze. Zabývat praktikami tohoto obchodu by se měl někdo jiný.

• Spokojenos z nákupem .

Velmi spokojená, rychlé dodání

Celková spokojenost.

• Poslány peníze na účet za zboží před Vánoci a žádné zboží neodeslali
    • Podvodníci co lžou jako když tiskne !!!!Pozor na ne ať nedopadnu jako já .

Objednány a zaplaceny tonery do tiskárny a dvě trička s potiskem ,zaplaceno a nic nepřišlo .Komunikace nesmyslná ,výmluvy na přepravce ,proste lži .Kozeny Pavel .

Reakce obchodu lcprint.cz

Pane Pavle , nevím proč lži už jsme spolu několikrát komunikovali a zboží vám zaslali. Vrátilo se zpět již podruhé a jasně jsem Vám řekl že ho znova posílat nebudu, už jsme na dopravě zaplatili víc něž hodně. Jestli chcete tak nám zavolejte na 728420033 a můžeme se konkrétně dohodnout. Hejtovat nesmyslné informace umí každý.

• zboží neodpovídá mému očekávání

Dostala jsem dvě krabičky + injekční stříkačky a barvy v lahvičkách, komunikovala jsem s prodejcem a sdělila, že nejsem moc technicky zdatná a že potřebuji jen vložit do tiskárny.......ať žijí injekční stříkačky

Reakce obchodu lcprint.cz

Dobrý den , vím že jsme to spolu probírali po telefonu. Ty dvě krabičky stačilo pouze dát do tiskárny a mohla jste tisknout. To že jste si nepřečetla náš průvodní dopis je nám líto. Jelikož doplňovací sadu jste dostala jako dárek. Pokud jste nechtěla tak jste ani nemusela používat. Přeji hezký den.

Spolehlivost, rychlost, vše proběhlo bez problémů

• Bezvadny pristup pri telef.kontaktu. Doporucuji prima obchod.

• rychlost, dodávka až domů

rychlost

rychle dodání

vše v pořadku.Přes Zasilkovna.

• Přišlo v pořádku, perfektně zabalené.
    • delší dodací doba

vše v pořádku

Jsaem spokojený

• rychlý a pohodlný nákup

Výhody-rychlost dodání a zájem o zákazníka - dárek za objednávku

Nevýhody-spěch při balení-dárek fotopapíry zabalené v přeložené A4 sešité koněm, bohužel i přes několik fotopapírů

Celková spokojenost.