• rychlé vyřízení reklamace
    • dobrá komunikace

Omylem mi dodali jiný náhradní díl, pochvalu však uděluji za velmi rychlé vyřízení nápravy a dodání správného dílu. Na základě tohoto usuzuji, že jde o spolehlivý obchod.

• zaslán špatný produkt
    • telefon zvednou až po několika pokusech
    • ignorování reklamace

Když zašlou správný produkt tak je vše v pohodě.

Mě ale poslali ochranný skla na úplně jiný telefon. Po instrukcích jsem kryty zabalil a na vlastní náklady zaslal zpět.
    Na výměnu a proplacení poštovného už čekám rok.

V tomto případě jsem byl podveden a jako trouba jim ještě vrátil zboží.

• bez problémů
    • dodání na 2 den

Tento eshop mi doporučil kamarád a nakupuji tady už podruhé a opět bez problémů, hladký nákup. Pokud bych znovu něco potřeboval, určitě se na ně obrátím znovu.

• ..
    • nefunkční tel. číslo
    • dodán zadní kryt na jiný typ telefonu

Vzhledem k nefunkčnímu tel. číslu není možné rozumně domluvit reklamaci vadně dodaného dílu (jiný kryt, než byl objednán). Proto obchod nedoporučuji!!!!

• Doba dodání

Byl jsem trošičku skeptickej ale po nákupu v tomhle eshopu musím dodat, že absolútne souhlasim s kolegami v recenzích. Do bodky všechno v poradku.

Dobře rozdělené kategorie v eshopu, lze jednoduše najít díl který potřebujete. Také jsem byl spokojen s komunikací, měl jsem přehled, co se děje s mojí objednávkou. Překvapilo mě i poměrně rychlé dodání, jediné s čím jsem nebyl spokojen je že mě kurýr neinformoval o konkrétní době dodání, to už však není chyba eshopu lcd-displeje.

vysoká spokojenost se službami tohoto eshopu, i během Vánoc stále docela rychlé doručení, za což samozřejmě mohou vděčit i kurýrní společnosti. celkově jsem byl s tímto eshopem ale spokojen, dobrá komunikace a velké pokrytí náhradních dílů i pro starší modely

• videonávod v popise zboží
    • dobře zabaleno

Půl hvězdičky strhávám jen za o něco pomalejší dodání. Nebylo to však nic strašného, s jinými eshopy mám i mnohem horší zkušenosti. Na rozdíl od nich mi zde přišel displej velmi dobře zabalený a bez poškození. Vyměnil jsem si ho podle videa na Youtube, které mi doporučily.

• nejnižší cena

V tomto eshopu jsem nakupoval už potřetí a zatím se mi nestalo, že by nastal nějaký problém.

Tomuto eshopu nemám co vytknout, celkově jeho služby hodnotím velmi pozitivně. Zboží přišlo velmi dobře zabaleno a víceméně docela rychle. Už vím na koho se obrátit pokud na mém telefonu opět rozbiju displej :)

• ochota

Spokojenost nad míru očekávání. Telefonovala jsem s podporou a ochotně se mi snažili pomoci. Nakonec jsme dospěli k tomu nejvhodnějšímu řešení. Doporučuji tento eshop i vám.

Rychlé dodání, oceňuji prístup, tovar měli skladem. Displej vypadá téměř jako originál, i když vzhledem na cenu se určitě jedná o náhradu. I tak však funguje spolehlivě.

• vynikající komunikace

Oceňuji vstřícné a rychlé jednání tohoto eshopu. Při mé objednávce vznikl drobný problém s chybějícím dílem, který ihned po mém upozornění doposlali. Doporučuji.

• rychlost dodání

Oceňuji rychlé vyřízení objednávky a dobré balení. Také jsem rád, že jsem našel eshop, ve kterém mají i náhradní díly pro starší telefony.

Jediný eshop, který měl v nabídce i náhradní displej pro levný čínský smartphone. Dodání poměrně rychlé. Spolehlivý eshop a přehledné kategorie rozděleny podle konkrétních značek, kde jsem prostě našel to, co jsem hledal.

• kvalitní zboží
    • ochotný prodejce

čekal jsem trošku rychlejší dodání, jinak se zbožím jsem spokojen, ochotný prodejce

• rychlé vyřízení

rychlé vyřízení objednávky, žádný problém při výměně displeje, nenašel jsem žádné negativum a rád zde nakoupím i příště

Objednán špatný díl, zrušil jsem, vše v pořádku vyřízeno.

Velmi rychlé vyřízení i dodání objednaného zboží, dorazilo v pořádku. vše funkční.

Asi takhle, na konci loňského roku objednán displej na Samsung J5. Při montáži vyšlo najevo, že je dodaný displej o 0,3mm tlustší, takže neseděl, nešel přilepit. Podsvícení nerovnoměrné - mramorování. Já měl v ruce J5, objednal jsem displej na J5, nový displej měl samolepku J5 a neseděl. Odesláno na reklamaci. Několikrát telefonicky dotazoval jak moje reklamace. Je konec března a nic. Nemám ani peníze, ani displej, nic. Ticho po pěšině.

Blahopřeju tedy ostatním spokojeným zákazníkům. Mě to minulo.

Ps.: nejsem žádný anonymní uživatel, prostě Martin Horňák